www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mracna ulicica Cupavca (bez kutije) aka Sweet Honey :P
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2012 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sele evo samo da se javim: Seeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


eto, javio sam se



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2012 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubi tebe tvoja sejaaaaaaaaa

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2012 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako i treba! jedino tako i treba, to je ono što treba i to treba da treba Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2012 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gde si bre, jesi li dobro?? pusti pp, pricaj mi sta ima novo, kad ce svadba i to Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2012 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ove honice opet nema... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
smrzla se i sad se grije ispod nekog jorgancheta... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

probacu da je izmamim napolje...i da dodje ovdje..
sa nekom milkicom....posto ja nikad ne potrefim...
pravu cokoladu... Rolling Eyes donijeo sam nekoliko pa ti sebi izaberi.. Laughing Laughing Laughing




malo ski garderobe....Laughing Laughing Laughing





cvidze... Laughing Laughing Laughing



rukavice Mr. Green



caraFice Laughing Laughing Laughing




kapice... Laughing Laughing Laughing



jer ....



Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2012 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koji si ti car Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

moracu sve ovo da iskoristim, jeer dolaze dani grudvanja i valjanja po snegu Embarassed Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2012 8:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

honicaa malena... sada pavaaa...i ko zna sta sanjaaaa Laughing Laughing Laughing Laughing
i bash je briga sto krepalina u njenom kutku sam sa sobom razgovara...
dok za nju od ovcine vune ...carapice tople stvara... Laughing Laughing Laughing Laughing
da joj se ne smrznu dva stoplaca njena mala... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
al ' kad se probudi ona ce reci " ooo krepalina bash ti falaaa..
sto se brines za moja stopalca mala" Laughing Laughing Laughing






Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2012 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing umirem od smeha bukvalno Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing koji si ti manijak... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing bas ti hvala na diiiiivnoooom pokloncicu Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2012 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sweet Honey je napisao/la sledeće:
gde si bre, jesi li dobro?? pusti pp, pricaj mi sta ima novo, kad ce svadba i to Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

da sma dobro, i jesam i nisam, pustio sam pp, novog nema ništa, svadba neće još, bar do godine tako nešto kontam, a šta če bit prije, vidjet čemo... Wink

ša mai kod tebe? češ ti da se mi ženiš???

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2012 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing da se zenim?? necu, jos sam mlada i neizivljena Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing jos samo hiljadu njih i smiricu se, majke mi Laughing Laughing Laughing Laughing salim se... Laughing Laughing Laughing
ma dobro sam ti bato, malo me fax mori, ali jos malo pa kraj boze zdravlja Mr. Green
a posle, ako se ozenim, ozenila sam se...znas ti kakva je situacija, mora da bude dobra domacica, da dobro kuva i da sutra vodi racuna o deci...a danasnje zene... Rolling Eyes ti vec znas bato, sta da ti pricam Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2012 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa obzirom na to da si moja seka, siguran sam da kafu znš da kuvaš, domačica da si dobra, ne sumnjam, pa ko je bolji učitelj od mene, djeca, to dođe prirodno...

Samo malo me ono brine, "hiljadu"... seko, mojne da moram intervenisat... pazi ti na sebe, a tu sam i ja da pazim i na tebe i da pazim na snubce... čisto onako, da ne bi bilo krvi na plaži!!!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2012 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing kafu i supu iz kesice Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ih bre bato, ti si moj ponos, da sam ko ti, bilo bi extra Mr. Green Mr. Green nego, izrod, vidis, nista zivo ne znam Laughing Laughing Laughing Laughing
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green kako mene moj bata stiti, dusa moja Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Mracna ulicica Cupavca (bez kutije) aka Sweet Honey :P Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  sledeća
Strana 18 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon