www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealno vreme za udaju...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 28, 2009 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno vreme rekla bih od 20-25 Wink ili cak i kasnije Mr. Green

 
MARIJA-92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 59
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 23, 2009 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idealno vreme za udaju je 20god.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 23, 2009 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2009 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^I ja mislim tako.Bar za sad.Kad sam bila klinka od 18-20 godina jedva sam čekala da nađem onog pravog za udaju.Sad sam ne puno al dovoljno starija da o nekim stvarima razmišljam drugačije.Zašto se udavat???Može se živjet u vezi.Ta riječ brak mi djeluje nekako razarajuće, loše mi zvuči Mr. Green Kad uđeš u brak onda kreću nevolje, bar ja tako mislim Mr. Green I ne mogu si zamislit da nekom kažem: udana sam ... To mi zvuči ko da kažem: mrtva sam Mr. Green Da se razumijemo nisam ja za mjenjanje partnera, naprotiv jako sam vjerna, nije stvar u tome.Nego nekako mi brak djeluje ko zatvor..Ne znam ni sama zašto.I da, tako ozbiljno zvuči!!! Shocked A sve što je ozbiljno nije za mene New Spiral Možda sutra budem mislila drugačije Cool

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 25, 2009 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila klinka, bilo je 21-23-25, nekako mi je zgodno zvučalo Razz A sad...idealno je vreme kad ti tvoj unutarnji sat kaže da je vreme da zasnuješ porodicu, jer ja brak sa porodicom poistovećujem Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 26, 2009 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi dodala zaručena sa 23 a udala bi se mozda drugu godinu sve zavisi
ako je onaj pravi zasto da ne Very Happy
 
ajLiiCa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2009
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je idealno vrijeme za udaju oko 20... Pa ajd 18 je bas prerano...
Neznam... Ja planiram sa 20 i nesto, to je pravo vrijeme za udaju po meni...

Ja ne bi bila spremna sa 18 na sve to!
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 30, 2009 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da"idealno"vrijeme ne postoji.
Za svakog je drugacije.Bolje ici polako al sigurno.
Cinjenica je da se djevojke brze udaju koje ne idu dalje na skolovanje,fakultet i tak.
Zavisno od godina koliko imas drugacije se razmislja.
Prije dok sam bila mladja mislila sam da je bas ovo vrijeme.oko 20 godina kao "idealno"vrijeme....,dok sada sad sa 21 ne mislim tako heeh.
Cemu zuriti?
Bitno je naci pravu osobu za brak,pa ak se i nadje..zasto ne uzivati jos malo?
Brak je obaveza....


Polako djevojke.......ne mislim ni ja sada da treba cekati kasne godine za udaju heh Laughing
 
MissPookie
`Mndra Mja`
<b>`Mndra Mja`</b>





Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 5704
Mesto: .:. West Coast .:.

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ne postoji 'idealno' vreme za udaju..To se desi kad se desi.. Mr. Green Bar je tako moje misljenje... Mr. Green

_________________
~Never tell your problems to anyone... 20% don't care and the other 80% are glad you have them~
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 07, 2009 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Kad sam bila klinka, bilo je 21-23-25, nekako mi je zgodno zvučalo Razz A sad...idealno je vreme kad ti tvoj unutarnji sat kaže da je vreme da zasnuješ porodicu, jer ja brak sa porodicom poistovećujem Wink


Tačno!


Ne znam,mlada sam da mislim o braku ali kontam negde 26-27-28.. Ne ranije Rolling Eyes Mr. Green
 
gasperca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 10
Mesto: U njegovom narucju...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 04, 2009 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve to zavisi od osobe... evo moja sestra je zavrsila fax, ima posao, vezu od 3 godine, i udala se, rodila dete posle godinu dana, sa 28 godina... rekli bi - idealno vreme za udaju... ali ona se oseca neprozivljeno i smatra da je trebala jos da prozivi i vidi... tako da kad covek oseca da je spreman na taj, da kazem, veliki korak, da je dovoljno proziveo, video, itd, ne mora samo za to da se vezuje, za bilo sta drugo, e onda je pravo vreme...

_________________
Kad pijem kazu - alkoholicarka. Kad pusim kazu - narkomanka. Kad ljubim kazu - k***a. A kad umrem kazace - znala je da zivi!!!
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 06, 2009 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajLiiCa je napisao/la sledeće:
Za mene je idealno vrijeme za udaju oko 20... Pa ajd 18 je bas prerano...
Neznam... Ja planiram sa 20 i nesto, to je pravo vrijeme za udaju po meni...

Ja ne bi bila spremna sa 18 na sve to!



Evo ja imam 20 i ne pada mi na pamet da se udam hahahahaahhaha ... šta je vama ljudi? Dok ste mladi, ludi, proživite šta imate a ne se zakopat u brak pa žalit zašto nisam napravila ovo ono itd ... sad je vaše vrijeme.
Za jedno 5, 6 godina .. možda ali samo možda Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Idealno vreme za udaju... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  sledeća
Strana 19 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon