www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Homosexualnost...Bisexualnost...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
balcancouple
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2005
Poruke: 55
Mesto: Vojvodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakome ono sto zeli. Ako je neko za homosekusalnost, neka mu je, ali dalje od mene, nemam nista sa time. Bi seksualnost je vec neka druga prica, to izgleda mnogo lepse i "prirodnije". Mozda zato komentarisem sto sam musko ??? Ko zna. Dve zenske je lepse videti nego dva muska, to svakako.


_________________
Upoznavanje novih ljudi, lepo zezanje i puno razonode
 
to je to
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 53

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 776
Mesto: B E O G R A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

balcancouple je napisao/la sledeće:
Svakome ono sto zeli. Ako je neko za homosekusalnost, neka mu je, ali dalje od mene, nemam nista sa time. Bi seksualnost je vec neka druga prica, to izgleda mnogo lepse i "prirodnije". Mozda zato komentarisem sto sam musko ??? Ko zna. Dve zenske je lepse videti nego dva muska, to svakako.


Kad si vec za biseksualan ako ti je prirodno: ti, jos jedan muskarac i zenska

onda ti svaka cast tvoji pogledi na svet su daleko ispred mojih.
 
Banjalucanin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 10
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nek rade sta god hoce... u svojoj kuci... necu da ih gledam! Mad
 
dalmatinac_st
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu homoseksualci krivi sto su takvi! Nemojte to zaboravit
 
dragan78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 11
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 10:56 pm    Naslov poruke: Re: Homosexualnost...Bisexualnost... Na vrh strane Na dno strane

Svejedno kome je kako lepo
 
Crnogorac081
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 13
Mesto: Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice muskaraca - pih , a curica ...ok Twisted Evil

_________________
jel treba potpis pisanim ili stampanim slovima....
 
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka svako radi sta hoce i ja nemam prava da ga diram ali sam protiv toga da pederi usvajaju decu jer to dete ima TATI I TATU!!!
Mislim da je to sve nekako suprotno normalnom!!!!

_________________
Mislim STA RECI???
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma po menio sve je ok...
Svako neka radi ono sto mu je volja i sta ga cini srecnim Mr. Green
 
coka657
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 114
Mesto: Geteborg

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mi je isto pitanje postavljeno pre par godina , sigurno bih rekla bljak,BiiiiP im mater i slicno.....ali........svako ima pravo da bira ida li ce da bude heterosexuel, bisexuel ili homosexuel.....licno znam par i muskaraca i zena koji su homosexualci i sada mi to nesmeta............................vise mi smetaju oni sto se kriju.
 
eketa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Apr 2005
Poruke: 9

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ništa protiv dapačew to i nije nešto strano voli bih gledati biseksualski film na našem jeziku
 
Sanja1987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 3

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cao svima

Evo ovako...ja smatram da nije lepo biti homoseksualac, jer bog je stovrio zenu i muskarca da bi mi mogli da se volimo a ne dva ista pola....

ja sam skroz protiv toga
 
to je to
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 53

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 776
Mesto: B E O G R A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanja1987 je napisao/la sledeće:
cao svima

Evo ovako...ja smatram da nije lepo biti homoseksualac, jer bog je stovrio zenu i muskarca da bi mi mogli da se volimo a ne dva ista pola....

ja sam skroz protiv toga


Ma sta nije lepo to je bolesno, pa za koju deceniju mi koji smo za musko-zenske odnose bicemo u manjini.

Da je ziv Staljin on bi lako izasao na kraj sa tim
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Homosexualnost...Bisexualnost... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon