www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prevara u braku
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je jako tesko raspravljati o ovakvim situacijama. covjek nikad ne zna sta bi uradio/la dok se ne nadje u takvoj. ali se iskreno nadam da mi se tako nesto nikad nece dogoditi.


_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam odgovorit sto bi tocno uradila sve dok se ne nadjem u takvoj situaciji(nedaj boze)
al ovako kad razmisljam.....hm....ako bi on imao neku stalnu ljubavnicu vjerojatno bi ja s njim tu i zavrsila.
a ako je to bilo jednom il dva puta,ako je proslost, mislim da bi mogla preci preko toga.zbog djece a i zbog sebe....mada mislim da u njegovu krevetu ja vise nikad ne bi bila ja

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razvod apsolutno Twisted Evil
 
cp6ujanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 123

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi se razvela bez sekunde razmisljanja... Prevaru i udarac ne oprastam bez obzira na okolnosti!!!

_________________
Srpkinja je mene majka rodila,sve da volim ona me ucila..sa verom u Boga majka radjala, pa mi dusa kao nebo velika....
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam....nisam stigl do te teme da razmisljam o tome...ali ja bi za pocetak decu...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 4:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razvod istog momentta i to on da plati sve troskove, mozda bih i toj osobi malo zagorcala zivot, ali samo malo New Evil New Evil New Evil

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne smem ni ja da razmisljam o tome....ali ipak mislim da Ne bih ostala sa tim covekom ko je nezadovoljan sa mnom. zar to nije logicno?
Danas za sve postoji sporazum.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako bi me pitali na kvizu Razz ovo pitanje znala bi da je tacan odgovor OSTAVICU GA... Ali u zivotu su stvari sve samo ne jednostavne. Oprostila bih prvi put, a vec drugi ne
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih sigurno otisla..jednom prevari li me na taj nacin to bi se dogodilo i drugi i treci i .... put..Ljudi kazete deca.. ostale biste zbog dece.. Priznajem nemam decu ali ipak mislim da je deci najbitnije da su u dobrim odnosima sa oba roditelja, da im je pruzena istinita i iskrena ljubav i da nemoraju da prisustvuju trecem svetskom ratu iz dana u dan. Mislimo da su deca nejaka i da nemaju snage, da ne bi moga da se naviknu.. Ja vas pitam ko je taj sto nebi mogao da se navikne bez muza.. vi ili deca? Deca bi imala oca naravno ali brate ne po svaku cenu da bude pod istim krovom... Sve ima svoje granice
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi ostala sa njim u braku....ni zbog dece...razvela bi se...ako me vara,nije bitno sa kim,to samo znaci da mu ja nisam dovoljna,a ako je tako,nemamo mi sta dalje zajedno da trazimo...mada,nikad se ne zna...kada bi bila u takvoj situaciji mozda bih drugacije razmisljala...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka prevara za sobom vuče i još jednu, pa još jednu, i tako u nedogled...Treba sačuvati živce pre svega. Dakle, nikako ne ostati sa njim!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da to ne moze da se spreci, a verovatno ne bih oprostila i razvela bih se, mada jos uvek sam jako mlada tako da ne mogu to bas dobro da procenim Very Happy Very Happy Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prevara u braku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon