www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto devojke nose stikle
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PiNkLaDy je napisao/la sledeće:
Ja ih nosim....ne zato sto se nekome svidja,vec zato sto se meni svidja...za mene su stikle simbol zenstvenosti i elegancije...Wink


apsolutno se slazem......ja nosim uvek stikle......kad u njima hodam imam osecaj neke posebne jacine i seksipilnosti koje patike nikad ne mogu dati......... Very Happy


 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hihiihihhh stikvicee.......jaa ovde vecc pisala...any way...nosiimm jeerrr su skrozzz COOOOLLLLLishka..Smile

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 3:49 pm    Naslov poruke: Re: Zasto devojke nose stikle Na vrh strane Na dno strane

Mixipro je napisao/la sledeće:
Zasto lepsa polovina nosi stikle da li zbog visine mozda su vise sexy ako nose stikle

vase misljene..............


Da im se ne bi vukao jezik po zemlji Twisted Evil

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 05, 2005 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bjeeeeeee...leggy sta ti znaS???ajdd kazii da ti nije primamljivo kad vidis devojku u stiklicama..??zar je bolje da se u patikama???
hmmm...?????
iii ne molaa da bi bile vishe..ja sam visoka..pa nocimm stiklice....SKROZZ JE COOOL osecajj...ett bass veceras ima da se nataknem na 12-icu Smile
WOWWWWWWWWWWWWWWWWWW Twisted Evil Twisted Evil

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 05, 2005 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isprave se ledja, digne se guza, vishe su, tanje, vitkije, mislim da je ovo dovoljan razlog? Mr. Green

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto su visoke stikle odraz zenstvenosti....
 
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajme, ja ne podnosim pete... žensko sam, ali ih ne volim... a da me vidite kako tek "hodam" u njima - dakako, ako se to može zvati hodanjem... to je više nabadanje... ko da hodam po jajima Laughing užas!!!!
ali opet kužim da uz neku obleku ženska ne može nositi tenisice ili ravne cipele.....
ali ne kužim one "trandsetterice" što i u šetnju idu u štiklama od 10cm?? Rolling Eyes a ima i takvih tko vjerovo - ne vjerovo!!!! šetaju po zagrebačkom jezeru i nabadaju!! majko mila!!!! užas!
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najnovije...heheh ....
.trebam se naci sa nekim deckom koga nisam videla....vishe od 3 godine...(zivimo u razlicitim zemljama)...i on mi je naglasio da ga NERVIRAJUU DEVOJKE KOJE NE NOSE STIKLE....(zbog njegove narucite visine..)...grrrrrrrkksksss sto je mene posebno iznerviralo....I NECUU OTICII U STIKLAMAAA bjee....aall su muskii komplikovanii uzasssnssss

milo_moje...hiihh joj sto se tice tog nabadanja u 10 cm...uzas...kod nas..klinke 90 godisteee...U BELIM CIZMAMA DO KOLENA..U SRED LETA...NABADAJUU ..paaa otkidaju...NEMAM RECII ..UZASSNOOO


(edit by CharmedS
Ovo je moglo i u jedan post da stane)
Wink

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se žene u štiklama osjećaju više sexy, a i noge puno lijepše izgledaju u štiklama, nekim ženama/curama štikle čak daju i više samopouzdanja... Razz
osobno, volim nositi štikle jer se u njima osjećam nekako poželjnije, zadovoljnija sam sama svojim izgledom kad imam štikle... Very Happy

_________________
Don't worry, be in love!
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anna-Dada je napisao/la sledeće:
mislim da se žene u štiklama osjećaju više sexy, a i noge puno lijepše izgledaju u štiklama, nekim ženama/curama štikle čak daju i više samopouzdanja... Razz
osobno, volim nositi štikle jer se u njima osjećam nekako poželjnije, zadovoljnija sam sama svojim izgledom kad imam štikle... Very Happy


Slazem se s tobom... Ja inace stikle nosim kad izlazim ili u nekim drugim specijalnim okolnostima, dok za dnevnu varijantu biram ipak ravniju obucu... Meni djevojka nije "napucana" ako nema stikle, jednostavno, stikle daju mnogo zenstveniju notu izgledu, dobijamo na visini, drzanju, samopouzdanju itd... Stoga, cure stikle na noge, nebitno ako posle par koraka proklinjete one koji su stikle izmislili zbog bolova u nogama Laughing Laughing

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cipela na stiklu daje eleganciju,vitkost,jednostavno i ako ste malo punacki probajte obujte ravnu cipelu i cipelu na stiklu i videcete same ogromnu razliku.Noga gde je obuvena cipela na stiklu izgleda vitkija sa obzirom na onu gde je ravna Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CharmedS je napisao/la sledeće:
Cipela na stiklu daje eleganciju,vitkost,jednostavno i ako ste malo punacki probajte obujte ravnu cipelu i cipelu na stiklu i videcete same ogromnu razliku.Noga gde je obuvena cipela na stiklu izgleda vitkija sa obzirom na onu gde je ravna Wink

Istina, slažem se u potpunosti, noga u štikli uvijek izgleda vitkije i profinjenije...cura u štikli izgleda elegantnije...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Zasto devojke nose stikle Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon