www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dejan Bodiroga
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Nigel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 61

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo dobar igrac , ali je njegovo vreme proslo.
mislim uvek je dobro imati ga u timu zbog zavrsnica. Igrac za trofeje


 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedini koji je pokusavao da spasi reprezentaciju od ove katastrofe

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
lalisin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 13
Mesto: Subotica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bodiroga je dobar igrac (bio).sto kaze jedan ucesnik ove diskusije,vidi se da je mator.spor je brate mili.najbolje je sto se oprostio.ne kazem da je znao da ubode kad je trebalo,ali na prvenstvu sada nista.
ne vezano za temu,ali jednim delom i vezano,ono sto sam procitao u jednim novinama za koje pisu novinari iz zemalja EU:sve zemlje ucesnice na EP u basketu 2005,osim litvanije, su skupile pare,nesto vise od vrednosti bgd arene,i podelile SCG,mislim strucnom stabu i igracima da ne igraju kako znaju,kako bi neko drugi mogao da osvoji prvenstvo.znaci,svi se lepo dogovorili,podelili money izmedju sebe i zavrsilo se kako se zavrsilo.da li vi mozete da poverujete u ovo? meni je tesko da poverujem,ali me ne bi iznenadilo.

_________________
Gdin Simkala
 
n_i_n_a_k
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi je, ali imam neopisivu zelju da vam kazem da NIKADA nisam volela Bodirogu Rolling Eyes
 
bihac_boys
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 10
Mesto: bihac

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najlosiji na prvenstvu
 
n_i_n_a_k
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gresis sinak, silno gresis. najvise stete je doneo upravo onaj za kojeg mnogi misle da je bio najbolji. postigne najvise poena ali sve drugo use*e! ne meri se doprinos reprezentaciji (niti bilo kom timu) samo brojem poena. taj decko (koji nije ni vredan ime da mu spominjem) vodi racuna samo o svojoj statistici i dokazivanju (ne znam cega, svoje gluposti?). :pukeright: :angry5: :angry4: :angry6:
 
Strasni GIMLI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 06, 2005 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek je pokazao svoje znanje,samo mi je zao sto se nije na lep nacin oprostio od reprezentacije,mator jeste i vidi se da je njegovo vreme proslo,...da sada igra kod Pesica u Italiji

_________________
mene niko ne voli Sad
 
andrejko
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 748
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek je kralj. Za onu igru protiv Argentine u finalu treba spomenik da mu se digne. Ne zaborasvite da ima klinca od godinu dana pa bira gde hoce da vaspitava dete.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika.
Da mi neko da 3 dana da cepam drva, 2 dana bih ostrio sekiru.
 
DJ_IGGY
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 300
Mesto: ...u njenom srcu... VS

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igrac je do bola... moj je idol!!!
 
shadowman777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 15 Nov 2005
Poruke: 41

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

covjeku muka da se adaptira pametno prvo ide u pravslavnu zemlje kad se malo odvikne onda moze u NBA pa djordjevic je igrao u evropi pa je opet bio najbolji
 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim ja njega nije da ga nevolim! Ali jeste li ga gledali u pioniru?
Nije to vise isti Bodiroga! Iskreno uvek je bio spor ali decko zna igu - medjutim poslednja utakmica pokazuje da mu vreme lagano prolazi!
 
SasaJankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 9
Mesto: Petrovac na Mlavi

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bodiroga je do pre 2 sezone bio najbolji igrac evrope dok se u poslednje vreme srozao kao igrac
Razlog - covek ima samo jednu fintu koju su svi napokon skapirali a i krece se kao sifonjer
Dakle bio dobar,sada nije za nista,pokazalo se i na Euro Basketu

_________________
Jagode su Jagode
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Dejan Bodiroga Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon