www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plesanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 3:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nevolim plesati niti mi momak

 
mala-66
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed moj u discu ostane jako zbunjen, i nesmije se okrenit...ako plese iz mene
 
topmodelsica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 65
Mesto: Beograd,Uzice

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,volim plesati,ali volim plesati za pare.

_________________
prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom
 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obožavam plesati!!!!!to je moj život.....
ne idem u teretanu i sl. pa se kroz ples ispušem...
a moj dragi znam da pleše u paru super,a u disku ne znam nisam obraćala pažnju kad smo bili u disku jer nismo bili sami nego i moja sestrična,pa....

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja takodje uživam u plesu, voljela bi naći dečka da zna dobro da pleše pa da zajedno rasturamo po diskotekama Laughing inače sam se bavila trbušnim plesom u srednjoj ali sam prestala jer nisam našla vremena i za to , ali evo na proljeće opet počinjem!

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
*alexxia*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2006
Poruke: 42
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, obozavam muziku, pokrece me, naravno volim i da igram! Sto se muza tice... sve ce ti reci cinjenica da smo se upoznali u diskoteci! Very Happy

_________________
~Alexxia~
 
marijance036
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 158
Mesto: ni na nebu - ni na zemlji ..

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja obozavam sve vrste igre i plesa!
sve volim sta vec obozavam!!!!! Laughing
ne igram dzabe folklor to mi je hobby!

_________________
FC REDSTAR BELGRADE!!!!!!!!
 
Pretty_woman78
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 639
Mesto: ........izmedju njegovog srca i sna......

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam....13 godina sam se aktivno bavila plesom, ono samba rumba, cha cha cha,valceri i tako to.Neshto malo sam ishla i na folklor.......obozavam da igram uz svaku muziku.Na zalost moj dragi ima dve "drvene" noge pa ne ume da igra ali ja se ne sekiram ja sama za sebe i svoju dusu Very Happy

_________________
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako sam iskrena......pre ču ostariti nego če on sa mnom plesati
 
tamarish
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 313
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja igram i kad spavam.Ko god me zna kazes mu ples-jasna asocijacija za tamaru.To mi je u krvi i time se bavim vec 5 godina profesionalno!

_________________
People can take everything away from you,
But they can never take away your truth,
But question is........
can you handle mine?
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
ajme, what kind of question is that? Wink naravno da voilm da plesem, ma, sta volim...OBOZAVAM!!! kao sto ne mogu zamisliti dan bez glazbe, tako ni bez barem malo uvijanja kukova! zapravo, prvo sto napravim kad se dignem u jutro je (nesvjesno) izvijanje kukova uz nekakov ritam koji mi je ostao from last night!
ples i glazba su nerazdvojni, it just comes naturally!
a da ne spominjem da je ples savrsena foreplay! trust me, I know what I'm saying! Mr. Green Wink
ako cete me igdje vidjeti vanka, onda je to disco, dakle, tamo upoznajem i vecinu deckiju/cura s kojima se upustam u vatreni...ples, naravno! Twisted Evil Wink
volim sve vrste plesova, ali nekako mi je freestyle najbolji...totally me! tako da bas ne zalazim na neka mirnija mjesta gdje bi mogla plesati nesto slicno valcetu, tangu (though, that's a very good one!), etc!
ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam da djuskam, tada sam najsrecnija, a tek kada mi je decko tu, onda je dozljaj jos lepsi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Plesanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon