www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Street race
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cuo pre neki dan da imaju street race u Beogradu tacnije Ostruznica ali ne znam koliko je taj podatak tacan !?


_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam, ne zivim u Beogradu. Ali ti ako se budes pojavio sa taj Aston Martin.....bices glavna faca sigurno! 8) Smile

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Street race postoji i u Srbiji ja mislim, na zrenjaninskom putu cini mi se kod Krnjace.
Nisam siguran.
 
EvolutionIX
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2005
Poruke: 258
Mesto: negde u svetu

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za street races ovde kod mene uglavnom su nisan skyline
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nissan skyline, automobil nad automobilima... Wink

_________________
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi malo bolji vozaci znaju da je mnogo bitnije iskustvo a ne konji ili auto koji vozis imas mali milion slucaja gde tatin i mamin sin za osamnesti rodjendan dobije BMW, Mecu ili slicno i odmah misli da je Shumaher. taj street race je za klince i paljevini oni pravi vozaci znaju mesta kada se to radi a deca ginu po ulici !

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu si, treba da znas kad i gde moze da se vozi brze. I jos vaznije: gde ne moze. Iskustvo i pamet u glavu ima veze stime Exclamation

_________________
 
dzukovskibojan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 45
Mesto: Jackson , Michigan

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam da ima mnogo trka u Montrealu i Torontu...Inace ilegalne trke koje nisu organizovane dobro su veoma opasne po stanovnistvo , tako da ne opravdavam ulicne trke(kod nas)...
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas nema org trka nego ono opushteno dva lika se posvadjaju ili iz sprednje uzmu pa se potrkaju samo da vide ko je brzi,,,,to je najache samo mora biti noch i prazan drum

_________________
nedd1ch
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

greshish... bilo je pre par meseci. znam provereno. sada nisam u toku ali verujem da ima josh okupljanja.

_________________
El Niño
 
vrca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je netko bio na street race-u u Velikoj Gorici ili Osijeku mogao je vidjet dva Opela koja su po meni najbolje napravljena. Kadet C i Askona. U Askoni je, umjesto serijskog 1.2 , 3.0 24v iz Omege. Naravno stavila se i Garrettova turbina, nova elektronika i NOS,drugi diferencijal itd.. Kazu da ima oko 400 konja bez NOS-a. Auto i u trećoj pali gume kad ubrzava. Nisam mogao slikat motor, brko nije dao, ali evo par slika pa se uvjerite
 
vrca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kadet je još bolji i brži. Pod haubom je 2.0 16v (iz Gsi-a). Blok je bušen na 2.4, iz vana je naručio radilicu, klipnjače, klipove i ostalo. Stavio je dvije brtve glave, a između njih limenu ploču i time je smanjio kompresiju. Stavio je turbinu, novu elektroniku i mjenjač sa 6 brzina. Diferencijal je stavio od Opel Mante reli, i naravno NOS. U Rijeci je pobijedio Lotusa sa dvije mašine od motora (svaki motor oko 170 konja, serijski). Kađo ide ko lud
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Street race Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 3 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon