www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crveni lak za nokte...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da vidim na zeni crveni lak za nokte, na negovanim rukama i noktima. izgleda lepo i jako je seksi.


_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu si da deluje zenstveno...volim crveni lak,mada ga ne koristim cesto...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
^buba-mara^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2005
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm ja crveni lak ne volim, premda je fino viditi ga na osobama kojima stoji. Mislim da je malo provokativan ono kako mi kazemo "kurvanjski".
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim crvenu boju i nosim je kao garderobu ali na nokte nikako to mi deluje kako si ti rekla "kurvicasto"...
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crvena mi je omiljena boja!!! Razz Bas kao i Andreljica nosim crveno odelo i lak za nokte...a jako crveni ruz obozavam... :redlips2:

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Crystal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crvena je veoma ruzna i upadljiva boja
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crvena boja.... :redlips2: :redlips2: :redlips2: :redlips2: :redlips2: :redlips2: :redlips2: :love_u: :yugoslavija: Razz

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim crveni lak ali mi lepo ne stoji ali zato ima devojaka kojima lepo stoji
 
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram da ti priznam ,prvo kad sam procitala ovo 'crveni lak' pomislila sam 'kurvicast' ,pa sam se nasmejala kad sam procitala tvoj tekst (mislim na srbijanku). mislim sve zavisi kako ga ko nosi ,imam i ja jedan ciklama boja i zovem ga kurvinski Smile al se bas extra osecam kad ga stavim Wink
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi, nemam ga non stop volim da ga stavim kad oblacim neku elegantnu crnu kombinaciju,ili kad sam recimo u necem tigrastom taj spoj je bas "kurvicas" ima dana i kad se tako osecam

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bas ne volim crveni lak za nokte...draze su mi vrlo nezne nijanse
 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne koristim ga, al zna se nac neki put treba koja fakat jebacki izgleda s tim na ruci.... svaka cast!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Crveni lak za nokte... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 3 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon