www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A sta kad hemija nestane...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je bas moja trenutna situacija,nesto sve sasavo mi ide,vidamo se neki put ali nesto se gubi medu nama...on ima finansiski problema i nesto nije kao pre...trebamo da idemo krajem maja na 4 dana i to nije sigurno i vidamo se retko,sve rede,nadam se da cu ici bar na leto par dana na odmor sa njim ali nekako sve se vuce i ko da nema izlaza,tako da nista vise nije sigurno,neki put neznam sta da radim,plasim se da posle leta ce biti raskid mada to ne zelim a i verovatno sa njegove strane ali kad nema drugi izbor...sta mislis o tome da me neko savetuje?

 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joooj..
teshka situacija.
Mislim da, ako se stvarno volite, onda ce vas ta pauza koju napravite samo vishe zbliziti... videcete da jednostavno ne mozete jedno bez drugog...i onda sledi strasno pomirenje...a tu hemije sigurno nece nedostajati....

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, kao sto rekose Daca i budidobar-to je onda ljubav kao ljubav izmedju brata i sestre, jer cak i medju drugovima ima nekad hemije! Rolling Eyes Ja sam uvek bila misljenja da: kad dodje do toga, da mi razmisljamo o pauzi-znaci da ne ide nista kako valja, a to znaci da se tad raskida u miru i sprecava neminovna agonija. Cemu pauze i gluposti, kad sve to vise nije "to TO"!? Da jeste, sve bi se polako, u hodu i bez pauza resilo! Rolling Eyes Wink

_________________


 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako se s nekim već toliko volim i želim i dalje bit s njim to ću mu i reći pa šta bilo bilo... ako on ipak neće ništa nemam za izgubiti što već nije izgubljeno a koliko god to bilo teško za čuti bar znaš na čemu si! a ako ja iz nekog razloga ne želim više biti s njim onda prebolim i zaboravim... što ću? život ide dalje a mlada sam bit će još ljubavi....
 
gogadjole
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 2
Mesto: Bor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 13, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta ako smo non stop zajedno a onda se odlucim da posvetim sebi bar pola sata dnevno i budem solo? Kako to da mu saopstim? A znam unapred da ce mu smetati?
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 13, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Re: A sta kad... Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
Gertruda je napisao/la sledeće:
Sta kad ti i on odlucite da ne budete zajedno a i dalje volite jedno drugo i stalo vam je ali jednostavno osecate oboje da medju vam nema hemije koje je nekad bilo...

pokusate da ozivite ljubav koju ste imali..ako se i dalje zaista volite, ako to vec nije preslo u naviku ili neku uzajamnu zavisnost zasnovanu na nekim drugim potrebama...ozivite strast..ozivite hemiju..hemija se moze stvoriti..isto kao i ljubav...


Moram ovome da kontriram. Ok je pokusavati da ozivis ljubav koja je nekad postojala, ali ako je ljubav nestala tesko da se ikad vraca. Ipak ono s cim se nikako ne mogu sloziti jeste to da se "hemija moze stvoriti...isto kao i ljubav" To je potpuno netacno. Hemije ili ima ili nema, to je nesto sto se ne stvara vec nesto sto jednostavno postoji ili ne, nesto sto ili osetite kad ste u necijoj blizini bez obzira na sve drugo, i neki "klik" koji se probudi u vama kad ste zajedno, ili ne postoji. Ako ne postoji nema hemiju sanse stvoriti. A tek to vazi za ljubav...To je nesto cega ili ima ili nema, nikako se ne moze stvarati s nekom namerom, to osecate ili ne osecate i neko za vas ili to oseca ili ne...ako jedna ili obe stran ne osecaju ljubav vise, nema te sile koja to moze povratiti Wink

_________________
 
renatica
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[I]PA ako ima dosta zainteresovanosti,a nema hemije mozda treba pokusati pa ce se ta hemija i vratiti,a ako ne mze tako onda napustiti osobu i zaboraviti na njega mada je to jako tesko ali uz trud uspecete
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubavne veze se sastoje od uspona i padova...Nekad se dodje i u tu fazu kad vise nisi siguran jeli to ljubav ili navika.Pokusaj veci broj dana ne kontaktirati s njime-al nikako.Pa ces vidjeti sto osjecas...
Mislim da je to u psihi zena da kad je sve dobro-im postane dosadno.
 
Sunset
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaboravis..i ides dalje...
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ili ga zaboravis cim se okrenes ili patis i kajes se celog zivota sto nisi pokusala nista da uradis da spases vasu vezu.... Wink

_________________
Happy & Married
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zasto da se razilazite ako se volite....???

Ne razumem.... mislim, retko ja i razumem neke zenske stavove, misljenja i pitanja Wink

Salim se malo... Pa zasto bi se u opste razilazili ako se volite... ta prica "mi se volimo, ali je bolje da se razidjemo"??? zasto?? zato sto je on siromasan, ona siromasna, zato sto je on neobrazovan, ona neobrazovana... mislim, recenica je glupava i totalno ne logicna, a iimao sam prilike da je cujem..... ako se razilazis imas razlog....
A ako volis nekoga, volis ga i u govnima do guse i na predsednickoj fotelji.....

Mislim, ne razumem... "volite se, a ipak je bolje da se razidjete".... jbg.. ja sam malo ogranicen izgleda...
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jedino napraviti pauzu, pa posle videti sta dalje i kako
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> A sta kad hemija nestane... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon