www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nikola ja sam dosla tebe da prosim
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Belphegore je napisao/la sledeće:
Citat:
Mislim da je to "muski" posao...

Ha, a šta se dešava ako muškarac ne može da skupi hrabrost pa da te zaprosi a ti bi baš za njega da se udaš????

Pa onda on i nije za mene!



_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CharmedS je napisao/la sledeće:
stankowsky je napisao/la sledeće:
knknpnkn je napisao/la sledeće:
Zene su te, kojima se pevaju serernade, pred zenama se kleci pitajuci je da sa vama deli zivot, zenama se donosi cvece.....


ha! muskarci koji pevaju serenade i klece su samo otpadci muskog roda koji nisu bili dovoljno snalazljivi da smisle bolji nacin da odvedu devojku u krevet. muskarci koji nemaju hrabrosti da zaprose jesu šonje. ali takvih je malo. mnogo je više onih koji žele da još malo prožive pre nego što se zarobe.


Pa ti muskarci koji pevaju serenade i klece dok te prose nisu otpadnici muskog roda vec su romanticari i steta je sto je takvih malo danas.
A ti sto nemaju hrabrosti kao sto ti kazes nije hrabrost u pitanju vec samo nemogu da se odluce na pravi momenat kada to da kazu.
I ubuduce nemoj vredjati muski rod Wink


Tako je CharmedS

_________________
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi to nikad uradila..
 
GiGaLedena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 390
Mesto: Bec

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Little_dress je napisao/la sledeće:

Pa, zene i jesu romanticnije.
Ima bas malo muskih primeraka koji su bili originalni i mastoviti u prosidbi svoje drage.
A zene.,hm
ovo me podsetilo na jednog druga mog, jest da i nema bas neke veze sa temom (mada i ima Rolling Eyes ) al opak cu da vam napisem...

on je nagovorio brata u sred noci da idu na plazi kako bi pripremio sve za sutra dan, na koji je planirao dragu da zaprosi...
daklem, naoruzani sa baterijama su krenuli na jedno mesto pokraj plaze i tamo je on lepo fino crtao po pesku srcica i pisao neki tekst i postavio sveca i bla bla da ne oduzavam... i planirano je bilo da odvede curu na dorucak na to mesto i da je zaprosi... brata je ostavio da strazari dok je on jos ostale stvari oso da pripremi... i na kraju da ode po dragu...
brat je oso lepo fino u auto i odspavao koji sat...
uglavno da nebi previse vas gnjavila... ujutru nista od toga nije bilo tu... sad dal je neko namerno posklanjao dal je voda sve odnela...

et pa onda kazite da muskarci neznaju da budu romanticni (mada jos trebaju raditi na tome kako da izvedu a da ne ukaku Laughing )

_________________
...svako ponekad ubije nekog koga voli,
neko to cini sa osmehom na licu,
a neko suzama i placem,
neko se odmah okrene i ode
a neko stoji dugo dok srce mu skace,
kukavice to poljupcem cine,
a hrabri udare macem...
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha ha...ima originalnih i danas...
Meni je drugarica pricala za jedan par...Uglavnom,momak je mladji od cure (mozda nekih 3-4 godine),ali su oboje totalno ludi i jedni za drugo.Decko se jedno vece bas napio,i onako pjan je krenuo da prosi curi (sto trezan nije planirao,barem ne taj dan).Poveo je trubace i dosao pod njen prozor i u 3-4 sata po noci je poceo da se dere (peva),prosi... sa pratnjom trubaca...Naravno da je probudio citav komsiluk,ali najveci fazon je bio sto cura uopste nije bila u kuci...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

yeki je napisao/la sledeće:
Belphegore je napisao/la sledeće:
Citat:
Mislim da je to "muski" posao...

Ha, a šta se dešava ako muškarac ne može da skupi hrabrost pa da te zaprosi a ti bi baš za njega da se udaš????

Pa onda on i nije za mene!


a sta mislis da je bas taj onaj pravi koga si cekala celog zivota? sta ko se plasi da ces ga odbiti?

slazem se da je to po nekom nepisanom pravilu muski posao ali pravila postoje da bi se krsila Very Happy . ja bih sigurno zaprosio svoju devojku ali nebi se bunio ni da se desi suprotno.

_________________
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro...moze...ali je u prirodi ipak da to muskarci urade.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Belphegore: Pa recimo da bih mu dala neke nagovestaje cisto da zna da ga ne bih odbila...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Vanjce
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada nikog ne bi zaprosila...jer ne vredi juriti muskarca...
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Ne, nikada ne bih to uradila! Sam taj trenutak, pa i cela noc kasnije kada sam zaprosena, je nesto najlepse sto mi je ikada iko priredio! Zene su te, kojima se pevaju serernade, pred zenama se kleci pitajuci je da sa vama deli zivot, zenama se donosi cvece.....nikada ne bih sebe uskratila za to, da budem ZENSKO! Zenstveno, nezno bice, bar u takvim momentima, kojem muskarac njenog zivota, stavlja ceo svet na dlan! Samo za nju! Ne, ne mogu sebe da zamislim(a obaska sto ne zelim) da ja klecim pred njim, pevam mu serenade.........Ne zensko sam i to zelim da budem uvek! Wink 8)


Yes,yes,yes...slazem se...mogu ja mom muskarcu da kazem milion puta da ga volim, mogu to da mu pokazem na milion i jedan nacin, ali prosidba je nesto sto nikada ne bih ja "odradila" i ni za sta ne bi menjala taj trenutak u zivotu da mi covek mog zivota kaze da zeli da provede zivot sa mnom, i da me pita da se udam za njega. Znaci to je jedna stvar koju svakako ocekujem da bude "muski potez", jer svaka zena zeli da se pri tako vaznoj odluci u zivotu oseti kao prava zena, da dozivi to na bilo koji nacin da je prosi ali da to uradi on. I svakako bih volela da ja budem ta koja ce biti isprosena a nikako obrnuto.

Belphegor je napisao/la sledeće:
slazem se da je to po nekom nepisanom pravilu muski posao ali pravila postoje da bi se krsila . ja bih sigurno zaprosio svoju devojku ali nebi se bunio ni da se desi suprotno


Dobro je da znam sad ljubavi Wink Laughing

_________________
 
Rsk_Dalmatinka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni to i smesno i glupo u isto vreme
zar nije bolje da muskarac zaprosi zensku a ne obrnuto
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto da ne..... ako mislim da je on covek za mene i da mogu snjim da imam sve sto pozelim sigurno bi ga zaprosila... ne mislim da je to nesto ruzno, naprotiv bas je zanimljivije kada zena zaprosi muskarca.... Wink

_________________
Happy & Married
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Nikola ja sam dosla tebe da prosim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon