www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Skalpelom do željenog izgleda
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dana_LA je napisao/la sledeće:
To je najveca glupost!!! Dokazuje kako pojedine osobe moraju operacijama nadoknadit nesto, sto nemaju u glavi. Fuj! Sad



Na koji nacn to ljudi estetskom hirurgijom, nadoknadjuju "ono sto nemaju u glavi"?!?!?!? Shocked Shocked Shocked
Prvi put cujem za ovako nesto! Laughing Laughing Laughing A ja znam nekih par, bas inteligentnih i uspesnih(u poslu i zivotu) ljudi, koji su radili neke zahvate, a nemaju nikakvih problema sa glavom i onim u glavi! Laughing



_________________


 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne hvala sta je priroda ucinila tako je!!
 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja najvise volim prirodno
ako su estetski zahvati vezani za neke zdravstrvene poteskoce to podrzavam
ali ako su zbog nekog uljepsavanja nepodzavam to
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo je skupo, a ko moze sebi to da priust svaka cast
a nije ni toliko skupo da moze da se uradi jednom i da traje ali je potrebno stalno odrzavanje i stalna posjeta plasticnim hirurzima, a ako se ne odrzava dolazi do mnogo gorih efekata
jedan je zivot tako da sve sto nekome pricinjava zadovoljstvo treba da uradi. Ako je nekom pruzena prilika da moze da ima tijelo kao saliveno sto to nebi ucinio, ja sam za to, i ako mi se u zivotu bude pruzila prilika da to ucinim zasto da ne ......... a ko to ne bi

edti by pinkie
sve je ovo moglo u jednu a ne u 3 poruke da stane
Wink
 
pahuljica_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 17

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niposto!

_________________
Cao!
 
psimek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 6
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam operirala nos i nemam nista protiv operacija..samo da se ne pretjeruje...vjerujte mi ne boli.....a lijep nosic dobite
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma zasto da ne.Ja kazem , ja se iskreno plasim operacija i anestezija.Ali da ima nedostatak siguno bih ga uklonila.Mislim nedostatke ima svako od nas, ali da mi stvara komplekse, sigurno bih ga uklonila.Nema to veze sa tim imas li ili nemas neceg u glavi.Apsolutno nikakve veze Exclamation

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakve koristi od vanjskog izgleda ako je srce trulo? a nista ljepse nema od onog prirodnog sto ti bog dadne!
 
Princeza_21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Nov 2005
Poruke: 29
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam nista protiv... slobodan izbor pojedinca... Wink
 
Bazda
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 55

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto da ne,ako nije potpuno zadovoljan svohjim izgledom ili ima jaki kompleks zbog kojeg pati,nek se operise,ali sve u granicama normale-ipak mislim da so neke od nasih zvezda sa estrade preterale
 
black69_angel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 31

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje bit zadovoljan sobom...vise se isplati i za novcanik... Laughing
istaknes nest bolje i to zasjeni mane

_________________
black69_angel
 
nora kovacevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 69
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve sto je u granicama normale i sto je sa merom i ukusom meni je ok...ako neko ima kompleks zasto da ga neresi pa i ovakvim putem...ne vidim nista lose u tome...sem ako ne preterate kao Michael Jackson......
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Skalpelom do željenog izgleda Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon