www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

umoran sam od života...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li postoji takav debelokozac kome je sve svejdeno,koji sve moze svariti sto se dogadja oko njega.Samo takvi ljudi mogu ne pozeljeti da bar ponekad budu sami na pustom ostrvu.


_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooooo....pa cesto, nazalost.
A kome se to danas ne desava ?????

Danas je takav zivot, brzo se zivi i ponekad ne mogu sve da postignem, e tada se iznerviram.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
morrison_girl
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 375
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako cesto mi se desi da bih voljela da me nema. Za jedan dan promjenim 10 vrsta raspolozenja i osjecanja, ali sam primjetila da je u zadnje vrijeme jedan od preovladavajucih osjecanja taj da sam umorna od zivota. Sve mi se previse brzo desava, i sve mi nekako bezveze. Nekada sam toliko umorna (da li od posla ili od zivota vise i sama ne znam) da bih najradije kada zaspim da se ne budim najmanje godinu dana dok se sve ne smiri ili promijeni oko mene. Ali nema od toga nista, pa se sada furam na dobro raspolozenje, nemam drugog izbora.

_________________
Obrati paznju na posljednju stvar
 
victory
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 152

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakvi umoran. treba živeti punim plućima i pametno koristiti svaki dan. Ne treba padati u depresiju, a kada dođu teški dani, e tu su sada pravi prijatelji.
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da zaspim i da se vise ne probudim.
Nevjerujem da postoji osoba koja se tako bar jednom u zivotu nije osjecala.
Sreca, to mi se veoma rijetko desava.
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad. Bilo je teskih trenutaka, ali nikad ni na trenutak nisam pomislio da bezim. Uvek sam voleo da prkosim, i nikad ne odustajem, pa makar to bilo samo iz inata.
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da li vam je nekada svega bilo dosta? da li ste se ikada osećali toliko umorno od života da ste poželeli da samo nestanete, odete na pusto ostrvo, bilo gde, samo da ste što dalje od svega?


Ne,ja jako cenim zivot.... Sve sto mi se desi ili desava s'nekim razlogom je tako.... Zato bezati od svega,sta time postizes onda? Mislim nista....... Kako radis i gradis,tako ti je posle.... Imas mogucnosti beskonacno, ti samo treba da izaberes pravi nacin.... U zivotu su mi se desavale strasne stvari,ali nikad nisam htela da odem,nikad nisam pomislila umorila sam se i zelela bi da ne stanem....

_________________
Happy & Married
 
babinjo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mozes biti umoran od zivota...
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da desavalo mi se to sto puta !zelela sam da me nema da nikog necujem ne vidim ,kada su mi se izdesavale mnogo ruzne stvari nije mi bilo ni do cega!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da jesam!
Cesto to pozelim....nekada mi bas prija samoca ali vremnom shvatis da beg ne resava nista.
Jednostavno se suocis sa svim problemima uz pomoc prijatelja i zelja da pobegnes od realnosti te prodje...ali nije lose biti ponekad i solo,da razmislis o svom zivotu!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
[duk]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2006
Poruke: 90
Mesto: bgd

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jooj što mi je to poznato...
Dešava se ponekad, ali brzo prođe...
 
THE BESTE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jul 2006
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

toliko sam umoran da nemogu ni opisati.
ima neka izreka život je kao loš film u kojem od početka znaš da će glavni lik umrijeti.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> umoran sam od života... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon