www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zeljko Joksimovic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Da li Vam se pesma "Lane moje" vise svidja od pesme "Zauvijek moja" koju izvodi grupa "No Name"?
Da
89%
 89%  [ 77 ]
Ne
10%
 10%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 86

Autor Poruka
mima__
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 1089
Mesto: Innsbruck/Niš

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam Zeljka pocela da slusam kada je izasla pesma Ledja o ledja. Fenomenalna pesma. Pesme sa ranijih albuma su bile nekako vise pesme koje ce se slusati mesec dana, i posle ih niko nece pustati. Mislim da ce na ovom novom albumu biti pesme poput Ledja o ledja, Lane moje i nezaobilaznog Supermena, to su njegove najbolje i najozbiljnije pesme. Laughing

 
sanjurka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 112
Mesto: BAR

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedva cekam! Zeljko je dobar pjevac, i iako je imao neke pjesmicice, ipak su mu balade predivne. Kad je napravio vec toliku pauzu, vjerujem da je napravio nesto dobro.
Meni licno je najdraza "Najmoje" Smile
 
daracbubamarac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 263

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka bude dobra kombinacija balada kao Ledja o ledja i nek bute koja brza kao Varnice i bice super album.

_________________
We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.
 
Zinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 77
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlican pevac ali mi se ne svidja njegovo ponasanje i prepotentnost

_________________
Tvoja pojava - laz, bice koje govori...
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ce ponovo imati dobre pesme. Ipak je to Zeljko !!!

_________________
Mil-KG
 
keza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 72

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i ne gotivim ga bas. Ima dobrih pjesama, ali je nekako previse napuhan.
P.S. Lane moje jeste bolja pjesma od Zauvijek moja.
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je on kao čovek grozan (likom & delom)

njegove pesme ne mogu da smislim, jer su glupave i u stilu "trla baba lan", jedno isto vrti u krug, kad čuješ jednu njegovu pesmu - čuo si sve
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Željko ima puno dobrih pjesama. Čim sam prvi put čuo 'Habaneru' odmah mi se svidjela i otad ga slušam. Ali pjesma 'Leđa o leđa' mi je malo draža od pjesme 'Lane moje'.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
smartbuy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2005
Poruke: 174
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokupiti par klinaca sa ulice i poslati ih da predstavljaju zemlju bez veze, Zeljko se ipak pre toga i pokazao i dokazao, iako mi ne prija vrsta muzike koju Zeljko peva Lane moje i danas vrlo rado slusam!!!

_________________
Oj rakijo da si blize bogu i njega bi oborila s nogu!
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam njegov ljubitelj, mada je pesma "Lane moje" jedna od najboljih pesama, koju je covek ikada mogao da izmisli i odpeva!!!

_________________
Mil-KG
 
sahson
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 94

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super je zeljko najbilja pjesma je lane moje i duet sa merlinom supermen

_________________
sta ima jos
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK je pevac, malo izforsiran, al ok....
Pesma Lane moje je super pogodak, nsto novo u to vreme kada se pojavila... Wink

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Zeljko Joksimovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 3 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon