www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste hrabre?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam jednom i prosla sam super.On je bio sokiran i uzbudjen.Bili smo posle toga dugo zajedno.
Kada sam to uradila uradila sam na najsmotaniji nacin i da je meni neko prisao sa tom forom sigurno bih mu dala korpu,ali eto on je bio fin


 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja još nikad nisam prišla face to face dečku,ali ako mi se sviđa neki dečko npr. iz škole i imam ili nabavim njegov br. mobitela ja mu pošaljem poruku,a i svom "dečku" ja uvijek prva pošaljem poruku.

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
*alexxia*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2006
Poruke: 42
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm... mozda sam nekada i pozelela tako nesto ali ne... nisam smela nikada da pridjem. Ja odicno gledam pravo u njega, onako da MORA da primeti, pa ako zeli, neka pridje! Wink

_________________
~Alexxia~
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam prisla muskarcu...i mogu vam reci da sam se strasno osecala...uvek sam davala neki znak momcima da mi se svidjaju pa onda oni meni pridju itd. i mislim da je tako i sladje zar ne? Mali signali su SOS za ljubav i slicno...Nego, spletom okolnosti taj momak nije primetio moje male signale ( sigurno je imao problema s vidom tih dana Razz ) i ja sam mu prosto morala prici...Bilo me je blam, istina, ali kada sam mu pruzila ruku i pogledala u njegove preslatke okice Embarassed znala sam da nisam pogresila i da je tako moralo biti...i nikada sebi ne bih oprostila da mu nisam prisla te noci jer ne bih upoznala najneznijeg i najdivnijeg momka na svetu...stvarno sam mislila da nikada ali nikada necu doci u situaciju da ja pridjem momku, previse sam stidljiva za to, ali neka neobjasnjiva sila me je vukla ka njemu i ja sam jednostavno morala da mu pridjem...sudbina valjda...tako da se blamaza i traumatika tog prilaska isplatila :lom: ...a o hrabrenju mojih drugarica da vam ne pricam : " Ma hajde, pridji mu, hajde bre, pridji, idi tamo, jeste da mi nikada ne bismo prisle ali ti pridji Shocked ..."

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma decko bi morao jako da mi se svidi da bih mu prva prisla, a kada bih to uradila, ma uvek treba biti spreman da mozes da izgubis i da te iskulira, sa tim ne bih imala problema
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se vise pridrzavam one stare varijante tj. muskog starta..nekako mi je sladje a i bolji je osecaj...Smile))
 
krijesnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 27
Mesto: slavonija ravna

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema sanse....ja sam zena i ne namjeravam to raditi........

_________________
zivot je pre kratak i ne trosi ga na gluposti. svakome daj sansu da ti se obrati. a samo nekima da ti se uvuku u srce.
 
Monica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 108

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovde je normalno da se prilazi muskarcima,tako da sam ja na to navikla...i hvala bogu do sada me niko nije jos iskulirao!!! Very Happy
PS ovde u smislu u italiji!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje je da "navedem", a njegovo je da pridje. Meni takva "raspodela poslova" najvise prija. A i zanimljivo ih je gledati kako se trude, zbunjuju....... Very Happy 8)

_________________


 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno podrzavam cure koje prilaze momcima,sve dok nisu napadne previshe Very Happy
To je jedan od nachina da se demantuju oni stereotipi o tome kako momci uvek prilaze curama...
Iz mog iskustva,mogu da kazem da je svaki put uspelo... :signrandr:
 
ivana_I
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 100
Mesto: tamo di ljubav pociva

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada,to bi bila najveća glupost.oni vole kad ih ignoriraš
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz tog razloga ja ne prilazim prva,jednostavno signalima mu stavim do znanja da sam dostupna pa sta uradi

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koliko ste hrabre? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon