www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta kazu decaci kada vire tange?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Da li je bas seksipilno i slatko i privlacno i ocaravajuce i zavodljivo kad malo vire tange ispod farmerki?
Da,to mi se mnogo svidja
67%
 67%  [ 86 ]
Ne,to mi se ni malo ne svidja
8%
 8%  [ 11 ]
Niti mi se svidja niti mi se ne svidja
23%
 23%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 127

Autor Poruka
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da vidim ali nisam za to...PozZ


_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
vladadu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: MuNzE kOnZa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepo je videti na devojci koja lepo izgleda, i ako to nije moja devojka....svojoj devojci nikad ne bih dao da se tako seta...
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo je kad viri, zagolica ti mastu!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi KAKO devojka to nosi, netreba isticati, znaci ono, kao, ,,vidi me, imam tange, bla bla....''. Ako devojka nosi to lezerno, sto se kaze casual, tj. nece namerno to da istakne (mada svi znamo da to devojke namerno svuku pantalone Wink ) onda je lepo. Ali ako vidim da devojka naprasno nosi to, tj. istice to mi je jako jeftino.
Neutral

_________________


 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ipak nesto nosi 8)
 
s@njin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Feb 2006
Poruke: 57
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je sexy,ako je u pitanju slucajnost. Medjutim,ako se tanga vidi s namjerom,moze biti neukusno (zavisi na kome je)!
Nedavno je moja djevojka s kolegicama na poslu komentarisala,kako tange nekad znaju pravo iritirat. Na to se nadovezala jedna cistacica (zena od nekih 60-tak god.) s komentarom: "Jes' vala bas"! Confused Wink
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ih cesto nosim..ali ih ne pokazujem...ne vire mi ni malo...mislim da se to mom momku nebi ni svidjelo, jedino on moze da me vidi u njih, nezelim cijeli svijet da vidi kakve gacice nosim Evil or Very Mad
 
1ALEKSA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 4:07 pm    Naslov poruke: y Na vrh strane Na dno strane

to je bas super kade se vide ali ne namerno izbacivanje nego opusterno ne preterano!

_________________
SAMO TI U MOME SRCU SI
 
nidjoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 73
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to bezveze,bolje istrazivat malo...
 
WERTHER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi u kakvoj prilici , nekada moze biti sexi a nekad vulgarno
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno sexi, ali ipak je komando bolje na farmerice. vise za mastu...

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
smartbuy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2005
Poruke: 174
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je super, mada ima previse onih devojeka koje zbog oblika ili malog odnosno ogromnog dupeta i ne bi trebalo da ih nose... Tako da cesto one koje imaju lose guza ostavljaju tange da im vire da bi se skrenula paznja i njihova guza ostavila dobar utisak

_________________
Oj rakijo da si blize bogu i njega bi oborila s nogu!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sta kazu decaci kada vire tange? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon