www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gay-prijatelj
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
sub-zero
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 99

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa prijatelj ti je! to ti sve govori! treba da budes uz njega... i jedino to...

 
Bijelo_Dugme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 123
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam ako ti je drag i znate se dugo pa ostani mu prijatelj.
To sto je zastranio njegova stvar.
Ako su ga svi ostavili nemoj i ti.
Puno cemu znaciti to
 
saljivdzija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 21 Mar 2006
Poruke: 55
Mesto: Beč

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prestati sa neki da se družiš samo zbog razlike u seksualnoj opredeljenosti? Surprised da se zaljubio u tebe pa još nekako da razumem da ga izbegavaš ali ovako stvarno nemam opravdanje... znao sam da je većina nas muškaraca homofobično ali da to ide do te mere da se odrekneš prijatelja samo zato što nije hetero stvarno mi je nepojmivo Confused

jedan moj dobar drugar je "prijateljica" u muškom telu i mogu ti reći da je baš super imati tako nekog drugara jer onda sve "torture" od strane devojke vezane za modu (šta će da obuče, šoping i sl.) samo preusmeriš na njega i pretvoriš ga u najbolju drugaricu svoje devojke i onda ti gledaš košarku na TVu dok oni razglabaju o krpicama i modi i svi zadovoljni Wink

_________________
I hate people when they're not polite!
 
-Blackking-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 61
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako ti je dobar prijatelj budi mu i ti prijatelj .. sta je da je covjek je ...
 
V kolona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 220

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedavno sam saznao da je drug sa kojim sam dve godine u skoli sedeo u klupi, gay ili narodski receno derpe.Aj' da se ne lazemo, da sam to tada znao, ne verujem da bi sedeli zajedno cak ni u istom redu!
 
sergioT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 88

uruguay.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam, mozda i imam nekog druga koji je derpe, ali to definitivno nije neki feminizirani, ili deklarisani pesovan.

Takve licno ne podnosim, i ne bi mogao da ih trpim u blizini. Ako je naizgled normalan, onda me bas briga da li je gay, ili sta je vec.

Znam da nije moralno, ni moderno, ali jbg, bar je iskreno.
 
petar23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je vrlo nezgodno, jer do juče ste bili dobri ortaci, mislim da ne treba prekinuti kontakt, ali smatram da se takvi kontakti sami po sebi izgube vremenom, jer jednostavno izgubite zajedničke teme.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ispravite me ako gresim, al devojkama nekako odgovaraju gej prijatelji Smile Da mi se to dogodi - pa nemam pojma nije mi se dogodilo ne mogu reci da bih ovo ili ono. Sigurno bih prvo seo, zapalio cigaru i pitao ga "Ti to mene lozis?" A za dalje ne znam...
 
damirham
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 143
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da bi svakako trebali da sjednete i da razcistite neke stvari, da lakne tebi a i njemu.
Steta bi bila da izgubis prijatelja (ako ti je uopste pravi prijatelj) a steta bi bila da se "pomirite" a da osecas neki odboj do njega, ako mislis prihvati ga takvog kakav jeste, ako mozes da predes preko toga da je gay.
Iskreno ni sam neznam sta bi napravio i kako bi stvar funkcionisala, ali mislim da bi u svakom slucaju probao bar da popricam sa njim.

_________________
Zdravo radni narode Crne Gore! Wink
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba tu biti pametan,ali u ovoj situaciji to je jako tesko.Mislim da ja licno kada bih bio u tvojoj situaciji prekinuo bih sve kontakte sa njim a evo i zasto.
Jednostavno bilo bi mi neprijatno jer nikada ne bih bio siguran kojim ocima me on gleda(nadam se da me razumete) ne bi mi bilo svejedno i da se uvek pitam jel me muva i sta ti ja znam vec.
Nema veze koliko smo dobri bili,jednostavno ja preko toga ne bih presao.

_________________
Tezim ka savrsenstvu u svakom pogledu! MSN - nszola@hotmail.com
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam sta da ti kazem...sigurno ne bi bio isti prema njemu kada znam da bi mozda hteo da bude samnom u nekoj kres kombinacji...
 
milann05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2006
Poruke: 164

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve vise shvatam da je tesko upoznati stvarno kvalitetne osobe i da je neophodno svim silama zadrzati prave, kvalitetne i dugogodisnje prijatelje pored sebe... zato i kada bi mi neko rekao da je gay, a da je dobra osoba i dobar prijatelj nikada ga ne bih odbacio.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Gay-prijatelj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon