www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji textopisac na Estradi "Zabavna Muzika"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  

Za koga mislite da je bio ili je jos uvijek najbolji textopisac u ovim krajevima?
Djordje Balasevic
38%
 38%  [ 20 ]
Arsen Dedic
3%
 3%  [ 2 ]
Bora Djordjevic
7%
 7%  [ 4 ]
Mladen Mladenovic
0%
 0%  [ 0 ]
Branimir “Johnny” Stulic
3%
 3%  [ 2 ]
Miladin Sobic
0%
 0%  [ 0 ]
Zoran Predin
1%
 1%  [ 1 ]
Netko tko nije naveden
44%
 44%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 52

Autor Poruka
dora_maar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Apr 2006
Poruke: 14
Mesto: mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Balašević, Runjić, Gibonni...

 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djole balasevis,ali i Marina Tucakovic!!!!!!

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nightmare je napisao/la sledeće:
Kao prvo moj izbor se sveo na Djordja Balasevica. Ovaj post mi je upao u oci zato sto Marina Tucakovic i ne treba da bude na ovoj listi. Bez ikakve uvrede ali kada govorimo o ozbiljnim tekstopiscima, ni Marina, ni Futa ni svi ostali prepravljaci i prevodioci turskih, grckih i ko zna cijih tekstova, ne trebaju da stoje sa gore navedenim ljudima na istoj listi. Ukoliko ovo ne vodi nekoj raspravi i svadji, voleo bih da mi neko od postovalaca Marine Tucakovic, navede jedan njen tekst koji moze da uporedi sa Vasom Ladackim, Lepom protinom kci, Slovenskom ili bilo kojom od pesama Djordja Balasevica ili bilo koga sa ove liste. Recimo neku pesmu koju je napisala Marina Tucakovic, a koju apsolutno svi od slova do slova znaju kao Djoletovu "Jesen stize dunjo moja" ili "Pogledaj dom svoj andjele" Bore Djordjevica, "Balkan" Dzonija Stulica itd.


Izvinjavam se sto upadam i prekidam, ali tek sad videh ovu temu i ovaj post.
Nisam ljubitelj Marine Tucakovic ni njenih tekstova i ne zelim da me pogresmo shvatite, ali se ne moze nipodastavati ono sto je ova zena uradila! I glupo je stavljati znak jednakosti izmedju Marine i narodnjaka, jer zena je kako narodnjacima, tako i zabavnjacima pisala fantasticne tekstove!
Najveci hitovi Zane potpisani su perom Marine Tucakovic! Takodje napisala je mnogo tekstova za Colu i druge nase velike pevace...
Recite sad da su i oni narodnjaci i odma' da se kilnem!

Toliko od mene o Marini.


A sad da ja kazem ko mi je omiljeni stihoklepac Very Happy
Ima ih vise, ali isli bi otprilike ovim redom:
Djordje Balasevic
Bora Djordjevic
pa onda par mesta prazno
pa Aleksandra Milutinovic (smatram da je ona nesto najbolje sto se desilo nasoj muzickoj sceni u proteklih deset godina! devojka je izuzetno nadarena i pise fenomenalne tekstove)

i to bibilo to. Ima par Leontininih textova koji mi se dopadaju, ali to je zanemarljivo...

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasala sam za Djordja balasevica,ali je trenutno najbolji tekstopisac marina tucakovic!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milić Vukašinović

[Haškom tribunalu bi je trebalo predat
kad može tako gledat, a ne dat]
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ubedljivo najbolje textove pise Marina Tucakovic........I Ljilja Jorgovanovic zna da napise dobar text....Leontina.......U poslednje vreme i Aleksandra Milutinovic ima dobre i textove a pise i muziku.....
 
sofika
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 303
Mesto: ...na krilima vetra

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Balasevic
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zdenko Runjic,netko tko nije naveden...najbolji,po mome misljenu.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju od ovih ovde navedenih moj izbor je pao na Djoku Balasevic.Covek koji me vec godinama odusevljava svojim tekstovima Rolling Eyes U svakom slucaju nije jedini.Lepih tekstova ima i recimo Leontina Vukomanovic, iako su to vecinom tralala pesmice, ali nisu losi tekstovi Wink Ali ponavljam od navedenih Djoka

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma daj te ljudi vecina njihovih tekstova nije njihova to su kupili ili prepisali.
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S obzirom da 100% Djole sam sebi pise pesme glasam za njega.
Uz njegove balade ladno mozes vene da iseces.
Drugi tekstopisac koji bi mogao da stane rane uz rame sa njim je Marina Tucakovic. Ona je napisala najbolje pesme Oliveru Mandicu.
Mada Marina ume strasno da omasi. I strasno mi je krivo sto je presla u narodnjacki tabor.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 01, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Balasevic, a od novijih Leontina to dobro radi.

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najbolji textopisac na Estradi "Zabavna Muzika" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon