www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kolega, volim te :)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
studentkinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 138

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kolega..........uhh Embarassed

 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije mi se nesto ekstra svidjao ali u svakom slucaju varnice su postojale!!!Ali da mi se neki kolega bas,bas svidi mislim da bi mu nekako to i pokazala. Rolling Eyes

_________________
zivot je lep
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se vec dopao jedan decko koji je samnom radio, osmeh je dovoljan, ali nismo bili zajedno niti cemo biti, mada znam da mu se svidjam.
Nesto mu fali Rolling Eyes
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza kakva je to situacija dopadash mu se dopada ti se al necete bit zajedno??? What am I missing here???

Jes offtopic al stvarno me zanima:)
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 3:54 pm    Naslov poruke: Re: Kolega, volim te :) Na vrh strane Na dno strane

Little_dress je napisao/la sledeće:
Da li ste ikada bili u situaciji da vam se dopadne osoba sa kojom radite?

Hocete li pokazati da vam je stalo? Kako? Osmehom , recju? Ili ce te mozda cutati i nikada necete otkriti svoju simpatiju prema datoj osobi?




Uh jesam, jesam, više puta. Ali ja to kratko krijem. Radije sam znao probat pa šta bude - bude.

Ah, Lucija, draga moja Lucija, nitko nije bio tako lijep u uredu kao Lucija. Takojoj je dobro stajao A4 papir, spajalice, fajlovi i sve to... anđeo ureda našega!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e meni se desilo da sam se zaljubila u svog direktora,on je tako sladak i mlad a uspesan,stalno sam se smeskala i dvosmisleno pricala,pa se desilo da me je jednom pozvao na pice,ali se predomislio,kada sam prestala raditi u toj firmi on me je pozvao da izadjemo,naravno pristala sam,ali to se joj nije desilo,za sada jos uvek cekam,a bas sam radoznala,mozda je to bilo samo zbog njegovog autoriteta

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
tdejo86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 59
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se desilo, ali sto da ne. Samo ne treba skrivati emocije
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Re: Kolega, volim te :) Na vrh strane Na dno strane

Little_dress je napisao/la sledeće:
Da li ste ikada bili u situaciji da vam se dopadne osoba sa kojom radite?

Hocete li pokazati da vam je stalo? Kako? Osmehom , recju? Ili ce te mozda cutati i nikada necete otkriti svoju simpatiju prema datoj osobi?

[img]http://img.moj-posao.net/images/content_images/Fifth/offromance.jpg[/

img]


ne, jer ne valja miješati posao i ljubav
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj nisam i ne bih volela da budem Sad

_________________
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imao par takvih slucajeva da mi se neke od koleginica svidjaju ali s vremena na vreme upoznas osobu pa onda skontas ko je i sta je .. sada sam u veoma zadovoljnoj vezi tako da se sada ne brinem za to .. Smile

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 26, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto sam vec negde pisala, svidjao mi se decko iako sam u dugoj vezi, medjutim ja sam to resila na nacin da sam mu rekla da ne mogu vise da se vidjamo (drugarski) i ako je on mnogo napaljen na mene. Tako da vec odavno nismo u kontaktu Smile

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kolezinica je super al se jos necka Laughing Laughing Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kolega, volim te :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon