www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Pretty_woman78
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 639
Mesto: ........izmedju njegovog srca i sna......

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
OOOOOO Bozeeeeeee hvala ti shto nemam rupicu.....
A to se dobija od sexa?
A shta onda zene koje su se porodile imaju rupetinu????



_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ksantipa je napisao/la sledeće:
ahamm. pa to je ona peta rupa koju je "obavezno" imati ukoliko imate idealne noge. ali idealna je dok se neprosiri Smile koliko ja znam ta se rupa doista siri, ali ne seksom vec poradjajem (dolazi do prosirenja kraljeznice (neznam dal sam bas tacno napisala ime Wink ) . idealna velicina te rupe bi trebala biti koliko i rupica na clancima noge.


Moja mama se dva puta poradjala pa nema taj razmak izmedju butina, a nemam ga ni ja, jest' da se nisam poradjala. Smile Imam gradju tela na mamu i nemam taj razmak izmedju nogu, dok ga moja sestra ima i pre porodjaja je imala, takve nogice ima, siroke kukove... Smile

@H@usto® necu da zakljucam temu, zanimljiva mi je. Cekam da mi objasnite vi koji tvrdite d ase to dobija sex-om, kako? Necu da umrem u neznanju Very Happy

_________________
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sanjice rupa nije "obavezna". Ja sam o toj rupi prvi put cula od jednog prijatelja, rekao je "sto imam devojku idealnu mogu joj drzati p... na dlanu" kad sam ga pitala sta to znaci objasnio mi je ono sto sam vec rekla o idealnim nogama. kolko je bas sve to tacno neznam, al to sam cula i delim ga sa vama Wink a ono sto kazes da tvoja sestra ima rupicu bas zbog siroke kukove bas i neznam dal je bas zbog kukova. ja imam tesne kukove a opet imam malu rupicu Embarassed

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Anastasia78
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 1261
Mesto: Germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha.. smesna mi je ova tema Wink pa imam i ja tu rupicu.. a znam sto posto da nije od sexa.. jer je imam vec odavno.. kada jos nisam ni znala sta je sex.. kod mene je tako da imam mrsave i duge noge, tako da su mi butine mrsave i naravno se izmedju stvara kao neka rupica.. sta znam.. od prilike slicno kao na toj slici, koju je sanjica postavila.. znaci da je to povezano stim kako je ko gradjen a ne sa sexom.. Wink

_________________
Anastasia
 
Sprinter_S
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 2
Mesto: New York USA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, Kisss za sve s i bez rupise
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 46

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gospodo draga,

Ja Vas sve najlepse molim da se uozbiljimo i da prionemo na resavanje broblema "rupica" Very HappyVery HappyVery Happy
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gilence je napisao/la sledeće:
Gospodo draga,

Ja Vas sve najlepse molim da se uozbiljimo i da prionemo na resavanje broblema "rupica" Very HappyVery HappyVery Happy


A sta jel je i ti imas ? Laughing

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene ovo podseca na onu raspravu "da li se oralnim sexom moze ostati u drugom stanju". Posto jednostavno ne mogu da verujem da neko sa skoro 20 godina moze stvarno da veruje u bajke o "rupici", prepostavicu da se samo salite sa nama i da ste greskom promasili podforum smehotresnog odeljenja Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:) ...rupica... pa H@usto® ne verujem da postoji nacin da sprecis da se ta rupica pojavi kod devojke, ma koliko se trudio i uskracivao joj sex....
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Mene ovo podseca na onu raspravu "da li se oralnim sexom moze ostati u drugom stanju". Posto jednostavno ne mogu da verujem da neko sa skoro 20 godina moze stvarno da veruje u bajke o "rupici", prepostavicu da se samo salite sa nama i da ste greskom promasili podforum smehotresnog odeljenja Mr. Green


hear, hear, girl! Mr. Green Laughing

:lolj: :lolj: :lolj:

_________________
WildCat69 StillUnknown2U


Poslednja prepravka: AdryR datum Pon Mar 20, 2006 8:04 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahaha ala sam se slatko nasmejala citajuci sve ovo

pa bre sanjice nije ti decko kriv sto ti nisi naisla na takvog baju kao sto je on...da jesi i ti bi verovatno imala tu rupicu Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ovo sala, ili nas neko pali?!?!?
Kakva bre rupa od sexa?! Ja znam samo za jednu (drugu ne znam iz iskustva, pa ne mogu da tvrdim), koja se otvara sexom! A ova o kojoj vi pricate ovde, ja imala od kad znam za sebe, a zamisli: NISAM imala sex od kad znam za sebe!!! Rolling Eyes Posledica te rupe je: mrsave butine! I NE POSTOJI ni jedan drugi razlog, iz kog se pojavljuje ta rupa! To da si mlad i neiskusan-sta je tu strasno i sto te to vredja?! Pa normalno je da si mlad sa 19 godina, jel' i ne mozes da budes extra iskusan u tim godinama! Ne vidim, sta je tu tako strasno is to te to nervira. Uzivaj u svojim godinama i pusti znanje da dodje u dolazecim godinama! Tako da; upraznjavaj sex, jer nece joj se pojaviti rupa pd toga!


ps. zamisli sta bi izmedju nogu trebale da imaju profi prostitutke, koje sex upraznjavaju ko zna koliko puta dnevno?!? Shocked Dovoljno veliku da avion prodje?! Shocked
Svasta! Rolling Eyes Laughing

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon