www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Re: slatki ste..:) Na vrh strane Na dno strane

Sunset je napisao/la sledeće:
Prijateljstvo izmedju muskarca i zene je moguce SAMO I ISKLJUCIVO ukoliko ne postoji ni trunka fizicke privlacnosi izmedju njih...


Apsolutno se slazem, to sam napisala i u ranije postojetjoj istoimenoj temi Smile



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Normalno da mogu. Ne vidin razlog zašto ne bi.
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 2:52 pm    Naslov poruke: Hello Na vrh strane Na dno strane

Pa zasto ne bi mogli da budu prijatelji???
Ja mislim da bi mogli...
 
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu.imam ja mnogo dobrih drugova.moj decko smatra da musko zenaska prijateljstva ne postoje....

_________________
princess
 
Grim™
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 133
Mesto: Zagreb, trenutno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da to sve zavisi od karaktera njih dvoje...

tesko je muskarcu da bude prijatelj lijepoj curi...Smile

ne znam...
ja npr., imam najbolju drugaricu, znamo se 5 godina, i vise...ali u zadnjih pola godine...nekako je drugacije... Confused Confused Confused
ne znam kako ce to sve zavrsiti...i zelim i ne zelim...
 
kovrdzava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 112
Mesto: cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne,ne i ne jedna strana moze da oseca prijateljstvo , a druga simpatiju, ludo zaljubljenost, a to to nije prijayeljstvo.

_________________
vecita sanjalica
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo prijatelji biti kod mene nije upalilo
jer uvjek se nesto desilo
makar poljubac
ali ako covjek poslje toga moze biti prijatelj
onda je moguce
 
saki10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu!Ja imam dosta zenskih prijatelja i mislim da je iskrenije prijateljstvo izmedju muskarca i zene nego zena - zena,ili muskarac - muskarac!Ali.............moj najbolji prijatelj je moja devojka tako da mozda nisam bas kvalifikovan da dam odgovor..............
 
penelope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 108

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam samo jednog pravog druga... za sva ostala prijateljstva se ispostavilo da je neko hteo nesto vise. Naravno kad kazem pravi drug tu mislim na osobu sa kojom mogu da pricam sve isto kao sa najboljom drugaricom, sa kojom sam stalno zajedno... a ne na drugove sa kojima izadjem u grad, popijem pice, cujemo se jednom nedeljno i to je to
 
Vanjce
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno mogu da budu prijatelji,neke zene se bolje slazu s muskarcima nego sa zenama!
 
shifra
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Maj 2006
Poruke: 99
Mesto: Lukavac

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 12:34 pm    Naslov poruke: RRR Na vrh strane Na dno strane

Ma naravno da mogu, jest mi cura ponkad ljubomorna, al zna da smo drugovi i da cemo tako i ostat, znamo se od malena tako da je bezze to prijateljstvo raskinut radi cure sto je ljubomorna peace

Edit by Cute Blondie:
Caps lock iskljuciti molim Exclamation Exclamation Exclamation
 
Drndoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Nov 2004
Poruke: 104

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo je vulgarno, ali je istina : kada te zena uhvati za onu stvar, a tebi se ne digne tek tada mozete biti prijatelji
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  sledeća
Strana 3 od 33

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon