www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji Vam je najduzi period da ..........
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
dupin10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 69

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo upravo sad,već godinu ipo neman nikog...

 
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa godinu dana. Smile

_________________
princess
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim mjesec jedan
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Par meseci samovanja... A bez sexa... Hmmm, sedam meseci, ali se nadam da ce se to uskoro promeniti... Eh, ta daljina... Smile

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svega 4 meseca....no dobro sam ih iskoristila Very Happy Very Happy
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

otprilike oko 10 meseci ..... ali taj period mi je i bio potreban kako bi razmislila o svemu i zaista mi je prijalo
 
daisy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 244

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oko godinu dana.
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim najduze da je bilo 5 meseci da nisam bila u vezi.
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od pocetka mog 'ljubavnog' zivota,imala sam 'pazuzu' od godinu dana,bez muskarca.Sasvim normalno sam se osecala.Samoca mi je prijala tada,sex mi je nedostajao,ali sto je vise vremena prolazilo manje mi je falio. Wink
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 2:21 pm    Naslov poruke: Re: Koji Vam je najduzi period da .......... Na vrh strane Na dno strane

shanjer je napisao/la sledeće:
Koji Vam je najduzi period da niste imale muskarca . U vezi, sexu i kako ste to prezivljavale.
Dali su to u pitanju sati, dani, meseci,godine ili decenije.


Najduže sam bila sama jednu godinu, a u seksu oko jedan mjesec, možda i manje Embarassed
Pa preživila sam Laughing
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najduži period mi je bio 18 godina Wink Tada sam upoznala dečka, sa kojim sam bila dve godine i šest meseci, i nismo zajedno već tri meseca...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dug period, vise nine racunam
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koji Vam je najduzi period da .......... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 3 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon