www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

da li bi nosili muske tange- misljenje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukratko - NE!!!

 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja kao zensko ako smem da se ubacim...ja ne bih volela da mi decko fura tange..malo bi mi to nekako delovalo kao gay (bez uvrede bilo kome). to me podseca na muske striptease varijante i muskarce koji mesaju bakutama i zenskama neizivljenim po krilu, i za tu soluciju je ok...Ali za svakodnevno nosenje, kao sto rekoh ja ne bih volela bar mog decka da vidim u tangama. Musko treba da bude musko i da nosi ves koji prilici jednom pravom muskarcu.

_________________
 
Cen@rius
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 46
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast,ovo si savrseno rekla:
"Musko treba da bude musko i da nosi ves koji prilici jednom pravom muskarcu".



Cen@rius
 
popsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2006
Poruke: 79

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je to ipak malo vise gej fazon.Nikada to ne bih obukao.
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bih ali samo da znam da se te veceri necu svlaciti i da ih niko nece videti. inace jako su prakticne kada nosite lanene ili svilene pantalone, sliperice ili (ne daj boze) bokserice znaju da se ocrtaju a kada nosite uske pantalone to bude ruzno.

naravno boja tangi se mora poklopiti sa bojom pantalona jer se moze desiti da se pantalone provide pod odredjenom vrstom svetla.

da rezimriram: da, nosio bih tange

_________________
happy now?
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E šta još neće izmisliti Very Happy Very Happy neznam kako bi mi stojalo pošto sam pozamašan Very Happy u svakom slučaju nebi ih oblačio da mi negde ispadne Very Happy Very Happy
 
apola
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 19 Jun 2006
Poruke: 25
Mesto: Zemun

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nebi nosio tange to je smor...

_________________
ludo i opusteno!!!
 
mcbain
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 76

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta da ti kazem!
Razumem ja tvoju situaciju, i radi sta moras... ali sto se tice mene - morali bi prvo da me ubiju pa da mi ih onda obuku.

_________________
sta je ovo, dozvoli - sta je ovo sine, a uz to i ne radi !!!
 
semsoali
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Jun 2006
Poruke: 86
Mesto: Medvode

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zašto da ne ako kome ljepo pašu

_________________
sta ima
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih ih ni u loodilu nosio! Mozda je to njima (devojkama) privlacno, ali ja ne bih trpeo da me to steze sve vreme! Ionako GA stalno premestam sa jedne na drugu stranu zato sto mi je nezgodno, a ne mogu da zamislim kako bi mi bilo tek to da nosim! Smile

_________________
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stankowsky je napisao/la sledeće:
bih ali samo da znam da se te veceri necu svlaciti i da ih niko nece videti. inace jako su prakticne kada nosite lanene ili svilene pantalone, sliperice ili (ne daj boze) bokserice znaju da se ocrtaju a kada nosite uske pantalone to bude ruzno.

naravno boja tangi se mora poklopiti sa bojom pantalona jer se moze desiti da se pantalone provide pod odredjenom vrstom svetla.

da rezimriram: da, nosio bih tange


Sve sto si ti rekao je tacno....i znam ja sta je metroseksualac...ali ipak kad citam tvoj post kao da cujem sebe i svoje drugarice kiako pricamo o uklapanju boje vesa sa bojom pantalona, i gledamo da li nam se ocrtavaju...a onda pogledam i vidim pol:muski Confused Da li se meni cini ili nesto nije u redu sa tom slikom Rolling Eyes
U svakom slucaju kada se skinemo moj decko i ja, poslednje sto bih volela da vidim i sto bi me napalilo jeste da njegov ves lici na moj i mislim da bih se osetila vrlo cudno. problem je sto je vecina najboljih svetskih kreatora gay sto je super kad je zenska moda u pitanju, ali zato za musku modu pogubno jer oni po svom vidjenju od svih muskaraca zele da naprave poklonike tzv. "gay" mode. Ja fashion channel gledam bez daha kad su zenske revije u pitanju, ali zato kad su revije muske gardarobe u pitanju ja 90% stvari svom decku nikada ne bih dala da obuce jer bi mi odmah delovao kao homosexualac. Bez uvrede bilo kome ako je neko gay to je u redu ali kao sto rekoh krajnje subjektivno ja ne zelim da moj decko fura gay fazon oblacenja i zelim da i kada se skine izgleda kao pravi muskarac, kako i prilici Wink

_________________
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ju pa neka mi se ocrtavaju gace ako treba koliko hoce. Vise bi voleo da mi neko kaze pogle seljaka nego da osetim nesto u svojoj zadnjici Smile
Strasno muske tange, jos samo u brus da juskarci krenu da nose i sve sam onda video! Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> da li bi nosili muske tange- misljenje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 3 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon