www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi auto koji ste imali ili vozili
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
niki38
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auto koji sam prvi vozio je golfII.Extra me je sluzio nekih godinu dana,a onda sam kupio nov peugeot 206,sportski i u potpunosti sam zadovoljan njime.

 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi autić je bio Yugo 55,90 godište i bio je baš,baš dobar.Očuvan,ispravan,imao je baš i krasne felne. Moj otac ga je vozio 4 godine a ja oko godinu dana.
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi auto koji sam vozio je stojadin, a moj prvi auto je bio Audi 80 (jaje)
 
putniki
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 35
Mesto: zgb.

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

yugo koral 55.a sad audi A3 8)
 
miodragkolaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stojadin pa golf II pa fiat punto gt pa golf III pa corsa pa audi b4 i sad audi b5
 
doktorsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 61
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: prvi auto Na vrh strane Na dno strane

prvi auto je bio i jos uvijek ga vozim hyundai accent 2000.g., dobar je brz snazan i ako ima mali obrtni moment i jako skupe dijelove ali se isplati uložiti u njega
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put sam pokrenuo Ladu 1300 tecinu u selu kad me je ucio da vozim. Samostalno sam (bez dozvole) vozio po selu zastavu 101 jer nista bolje od toga nisu hteli da mi daju.

P.S. Jednom sam seo u Audi 80 i posto nisam znao da vozim uopste zakucao sam ga cim sam izasao sa parkinga (ako znam zasto sam uopste hteo da vozim ubite me odma Very Happy ). Mislim daj e to razlog zasto nikad nista sem Zastave 101 nisu hteli da mi daju u ruke Very Happy Naravno po BGu ne vozim jer nemam dozvolu, rizicno je zbog murije a i nisam ja neki vozac da bih po BGu mogao da vozim. U selu ulicom prodju 5 automobila dnevno pa to i nije neka nauka - vezbam se Very Happy
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi Auto sta sam vozio je bio Mercedes /8, a moj prvi Auto je bio Golf 2 (GL)

_________________
I C E M A N
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi auto koji sam vozio bio je Eagle Vista, sad vozim Corrola-u od roditelja dok idem u skolu a onda gledam da kupim 328CI ili m3 1999
 
lupo17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 7
Mesto: NK

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi je bio Opel Kadet, sa 10-11 godina
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi auto koji sam vozio je Golf 1 1100 cc benzinac 78'godiste i dan danas ga vozi cale...a trenutno imam Golfa 2 turbo diesela Wink Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zastava 128 i to raskantana,umetnost je bila ubaciti u drugu,mada je i paljenje trebalo dobro izuciti al zato sad sve znam da vozim Mr. Green

_________________
B & M
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Prvi auto koji ste imali ili vozili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon