www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njihova ljubomora
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu podnijeti nikakvu vrstu ljubomore, ograničavanja i kontrolisanja, odmah bježim od toga jer mi je to nepoznato, nemam snage time se opterećivat, ako mi vjeruje - to je znak da me poštuje i da sam se i ja uspjela prema njemu dokazati da mi može vjerovati.. Kad sam u vezi, uživam u trenutcima i vjerujem koliko mogu i osjećam da želim, a ljubomoru i ostalo - neka hvala!

 
Booty86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imala sam iskustvo sa tom bolesnom ljubomorom... i zato je puklo sve posle mnogo godina... sad tek vidim da sam mnogo stvari propustila i mnogo ljudi zaboravila zbog njega a nisam trebala... Ok je ljubomora do jedne granice ali baš zbog ljubavi i slobode onog drugog se ta granica mora znati. Jer kad te neko prtiska mnogo ti samo gledaš kako da pobegneš...I sad svaki budući dečko zna ad račune za odredjene stvari polažem samo mami i tati... Very Happy Very Happy
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 5:33 am    Naslov poruke: Re: Njihova ljubomora Na vrh strane Na dno strane

Simpa girl je napisao/la sledeće:
slusajte!

Imam decka koji je ljubomoran mnogo...Sinoc smo se posvadjali samo zato sto sam ja pricala sa jednim deckom kojeg znam...Ne znam kako da ga ubedim da ja sa drgim momcima ne zelim nista da imam?

Pomozite mii!!!!!!!

jaoj mushki ego!!!!!
kako to ne podnosim!
Pa ne znam....reci mu to shto si rekla nama i da te jako vredja to shto on misli da bi ti neshto tako uradila pa pnda pusti neku suzicu, malo mu napravi dramu................i da vidish kako ce da smeksha!
Veruj to pali!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pkusaj mu objasniti da te to smeta..pokazi mu da ga volis...i pokusaj mu sto manje davati razloga da bude ljubomoran..pokazi da ti je on najvazniji..kada bude siguran u to ljubomora ce nestati...tako je barem kod mene bilo... gdje nema ljubomore nema ni ljubavi..sretno

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubomora je ok ali samo kad je u granicama normale Confused
sve ostalo ugrozava i rastura vezu Sad

_________________
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mozes da ih ubedis moras d apustis da se sam uveri u to sto radi!ili zapreti bude li ljubomorisao ostavices ga!!!!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nema potrebe za prijetnjom, njega nitko ne tera da bude sa njom, ako mu se ne sviđa što ona ima društvo - neka ide dalje i nema se čime opterećivati više. Sve je stvar povjerenja i opuštenosti u vezi...
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubomora je najgori razarac veza!kako da mu dokazes?hm....bas ne znam...probaj da mu kazes da ces ga ostaviti zato sto ti neveruje....

_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dečko je ljubomoran ali mi vjeruje tako da se oko takvih stvari nikada nismo svađali... Razz

_________________

~ Banetova Žena ~
 
caca2007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 17 Mar 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada sam mislila da je lepo kada ti je decko ljubomoran, jer je to onda siguran znak da te voli. Medjutim, preterana ljubomora u poslednje vreme je dovela do toga da promenim misljenje. Uopste nije lepo kada je neko preterano ljubomoran, posebno kada je ljubomoran bez razloga. Sve to ubedjivanje i raspravljanje jako iscrpljuje....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam tu ludu srecu pa moj dragi nije uopste ljubomoran...znam sebe i garantujem da bih se na prvi znak ljubomore pokupila i otisla...ne mogu da je podnesem...e sad...moj dragi je dosta stariji od mene i zna da ono sto je njegovo samo je njegovo...ima to valjda veze sa godinama i zreloscu...ljubomora i jeste jedan od razloga zbog kojeg izbegavam zabavljanje sa svojim vrsnjacima

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
imam tu ludu srecu pa moj dragi nije uopste ljubomoran...znam sebe i garantujem da bih se na prvi znak ljubomore pokupila i otisla...ne mogu da je podnesem...e sad...moj dragi je dosta stariji od mene i zna da ono sto je njegovo samo je njegovo...ima to valjda veze sa godinama i zreloscu...ljubomora i jeste jedan od razloga zbog kojeg izbegavam zabavljanje sa svojim vrsnjacima



hehehe
ko da su mene pitali
sve je isto,momak stariji,nije ljubomoran
a ja jesam Embarassed
i da,godine imaju sa tim.uvijek mi kaze ''ljubomora je bolest''
hehe,sama sam ti taka,izbjegavam to
ma ko da su mene pitali Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Njihova ljubomora Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon