www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muskarci i alkohol
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
danika667
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 5
Mesto: miami

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 5:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj pije samo pepsi, tako da sam ja na tapetu svaki put kada izadjemo.


_________________
LJUDSKI JE GRESITI, ALI JE OSECAJ BOZANSTVEN!!!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa alkoholicarem nikad ne bih mogla da budem
E sad, moj suprug sam bira kada ce piti, koliko i sta i ja se tu ne mesam,kao ni on meni. Jer, ne smatram da je debil, pa da ja treba da mu odredjujem. Pije koliko njemu prija, pa i ako se nekad "napije"-meni ne smeta. Sta vise Very Happy tad mi je sladak kao med. Inace, cesto alkoholisanje (a za mene je cesto i jednom nedeljno, svake nedelje) ne dolazi u obzir. Ali jednom u mesec dana, ili par meseci, zasto da ne. Kazem, sve dok ne predje granicu normale!
Nisam imala iskustva sa alkoholicarima i ne znam da li bih to podnela, jer nemam ja zivaca za te ljude, pa samim tim nisam imalal ni svadje zbog pica, nikada. A da mi se desi to da ja kazem "nemoj", a on meni u inat-to bi se tu i zavrsilo, jer znaci da pored sebe imam nenormalnu osobu. Kako moe "meni u inat" da pije?! Moze samo sebi. A sa takvim osobama mi s ene da gubii vreme, takod a bih ja to po kratkom postupku-hoces, samo nastavi, ajde zdravo! Rolling Eyes

_________________


 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja baš i ne bi voljela da mi dečko ili muž dolazi ujutro doma, mrtav pijan nakon izlaska sa svojim društvom....Smatram da je sve to ok u nekim granicama i da nije prečesto...A ako već ima potrebu izlaziti, bar neka mi doma ne dolazi u tako jaaako pijanom stanju jer nema mi goreg od pijanog čovjeka sa mnom u krevetu... Shocked
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa alkoholicarem nikada ne bih bila......ali ni sa papkom koji pije coca-colu dok ja pijem nesto zesce......mog muza jos nikada nisam videla pijanog, niti bih volela da ga takvog vidim......kad popije malo vise sam oseti da je poceo da prelazi normalu, i sam prikoci......iako je to toliko retko da se ni ne secam kad je zadnji put bio.......to mi je za apsolutno postovanje jer to znaci da zna dobro sebe i sta moze da podnese, i da ima postovanja za mene......nikada nisam rekla "nemoj" jer ne bih dozvolila da ni meni niko to kaze, nisam mu mama vec zena.....piti alkohol je jedna vrsta "umetnosti", treba ga znati gustirati, a ne se napijati......cenim one koji su usavrsili tu "umetnost"........ Wink Laughing

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj muz ne pije...ja bih naprotiv bas volela ponekad da popije...da se opusti....sto da ne????

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ga nisam videla bas bas pijanog. Niti mi ima ista gore, gadljivije i neeroticnije od pijanog muskarca.
 
jeca-mica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 438
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako smatram da mnogo pije i da mi smeta verovatno bih raskinula sa njim...
ja sam mu samo devojka i ne mogu nista da mu branim(i necu)..
do sada mi je svaki decko konzumirao alkohol u normalnim kolicinama...
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene je sasvim uredu da decko popije nekoliko pica kada izadje vani...nikada mi to nije smetalo, vjerovatno zato sto i ja volim popiti par pica. jedino bi bio problem ako poslije nekoliko pica postane agresivan...to ne bi mogla tolerisati. sve dok se dobro provodi a da ne pravi probleme sebi, meni i drugima to je uredu. stavise, najbolje je kada zajedno izadjemo pa malo popijemo hehehehe

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada ne pravim decku nisam pravila probleme oko toga, ne mesam se u to zaista... Very Happy
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napravila sam mu problem jednom,jer je bas preterao,pa je poceo da pravi neke probleme tamo gde nije bilo ni vreme ni mesto za njih.Od tada,on zna za granicu,mada nekad popije i vise,ali se sasvim normalno ponasa i ja nemam nista protiv toga.

_________________

 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da imala sam problema zbog alkohola,moj tadasnji drcko jr bio jako nezgodan kad se napije,tukao se,pravio razne gluposti,zbog alkohola je i poginuo

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj pije vikendom kad izlazi sa prijateljima... hehe i bude tako sladak kad se malooo napije heheh neko vece me je napao kako ja njega vise ne volim hehe jedva sam ga ubijedila da ga stvarno volim...bio je tako sladak dok je glumio uvrijedjenog i ljubomornog djecaka.
mislim da je uredu popiti, i ja licno to volim ponekad, ali je bitno imati granicu i ne praviti frku...mrzim muskarce koji se poslije nekoliko piva toliko napiju da misle da su neki frajeri i odma se truku isl.

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muskarci i alkohol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon