www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sve se vraca..sve se placa.....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Seraphim
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 190
Mesto: SRB

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2004 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vecadok je napisao/la sledeće:
CaPRIcORn je napisao/la sledeće:

grehovi se prenose sa kolena na koleno.....
Shto znachi da se moze odraziti na nechije dete ne daj Boze.


Ali onda to znači da se ne vraća kome treba....da nije kažnjen ili nagrađen niko ili je tek poneko za ono što je učinio...nego stradaju nedužni, potomci, oni koji nisu bili "ni u planu" kad je neko tamo, mnogo, mnogo generacija pre, grešio.....

Pa tom ni ne mora da se vrati, njega cheka neshto drugo.
Aj samo obrati paznju na samoubistvo, deshava se porodichno s'kolena na koleno.Neki kazu to je genetika u pitanju...drugi misle da je to greh koji se prenosi sa kolena na koleno.
Recimo u mnogim nashim selima se pri venchanju medjusobno gledalo ko su roditelji mladenaca,kakva je njihova proshlost.Eto skoro sam bio kod drugara u selu, i ja i on vidimo jednu devojku i posle kad smo se raspitali ko je i shta je njegova baba nam kaze da je batalimo i zaobidjemo jer su joj se mnogi u porodici obesili, od babe do majke i tetke.


 
Svabo23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2004
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem ..
al ipak Roberto ima pravo...
pa dodje mi da zapjevam onu "cije grijehe placam ja kakva je to sudbina uvijek neko srecu da meni nikada" Sad Sad
 
eko-eko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 12

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uistinu je to tako jednostavno,svako zlo za neko dobro i obrnuto,najbolje biti u sredini. Idea
 
darijanrijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 25

vietnam.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem, ali donekle.
ali ne placa se sve, jer ceo zivot se gleda kroz perspektivu vecnog zivota i ako zagazimo dovoljno u greh da vise nikakva kazna ne moze da nas vrati na pravi put, ono najgore sto moze da nam se desi je da ne odemo u raj...
tako da moze se reci da je to konacna cena zlodela nasih
 
halloo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako se treba voditi izrekom SVE PO ZASLUZI i NE RADI ONO STO NE ZELIS SEBI
 
ZvezdanaST
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:22 am    Naslov poruke: naravno.... Na vrh strane Na dno strane

Naravno! To ne kazem bez veze, vise sam se puta uverila u to! Sve se desava sa razlogom-imajte to na umu!

_________________
Zvezdana
 
redline
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 13

PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno vjerujem u to...samo je pitanje vremena kad će dug doći na naplatu! oko za oko,zub za zub!!!!!!!
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve se vraca sve se placa..to je izraka u koju ja vjerujem i uvjek se pokaze da je tako....

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 5:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zivotu se svakom desi nesto lose, to je svakodnevnica. Ako se za tu osobu zna da je uradila nesto losa odmah neko se pravi pametan pa to kaze. Evil or Very Mad
 
Loojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem.
Verujem da se tocak vrti.
I verujem da nicija nije gorela do jutra.
Pogledajte malo dokumentarac "vidimo se u citulji".
Zar nije dokaz?
 
MonaGracia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se s Loojkom, da se sve vrti u krug i da se sve placa u zivotu.
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da se sve placa...i vraca..

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Sve se vraca..sve se placa..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  sledeća
Strana 3 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon