www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepsi stihovi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zelim samo da je moja
boja tvojih usana
i kad si tuzna da svijetluca
suza sa mog jastuka
Ja zelim samo da je moja
kap sa tvoga jezika
i kad sam bolan da me grije
tvoja ruka malena, malena


 
mivanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bog vas kleo pogani izrodi
sto ce turska vjera medju nama.
Kuda cete s kletvom pradjedovskom
su cim cete izac pred Milosa
i pred druge srpske vitezove
koji zive doklen sunca grije
P.P.Njegos

Oj slobodo junacko imanje
GUSLE moje, moje radovanje
kad vas uzmem sebi preko krila
glas mi dodje durmitorskih vila.
Laki prsti kad dodirnu strune
glas Lazarev cujem dje jos kune
bez vasega jeka i leleka
Srbin nema ranama lijeka

[Edit: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
doktorsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 61
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 10:23 am    Naslov poruke: zeljko Na vrh strane Na dno strane

nočas bez glasa ti na mojim vrata,
niz lice ti kiša . . .
pjesma zaboravljaš
 
mivanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sedam sati udara Beograd se otvara.
Otvara ga Karadjordje u njega da dodje
Karadjordje na celo, a za njim sve vojvode
a za njim sve vojvode stupaju Beograde
 
sara65
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 50

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...scena prva, nas susret:
zaljubio sam se na prvi pogled
ti si znala svoj put, ne gubeci iz vida ono sto zelis
ko bi rec'
a onda scena druga:
izgledala si promijenjeno,igrala cudno
a da ja nikad ne saznam zasto
duso,lagala si kad si rekla da me volis,
a ja nijesam imao razloga da ti ne vjerujem
jer to je to
no, ja cu radije zivjeti bez tebe,
nego slusati tvoje lazi...

_________________
...ponekad cujem da je svijet pozornica ida svako dobija po zasluzi...
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Beznadežno borim se s njim, predugo znam mojim bićem razum ne vlada, pogrešan je i to dobro znam, al' nikog nisam tako volela...

...Postoje neki drugi svjetovi, za nas bi bili rajski cvjetovi, o samo da si htjela pobjeći, ovako stisni zube, ne plači...

...Sateran do zida i do dna, sve do samog dna, bez sluha i bez vida, eto tu sam ja...

...Al' još bih s tvojih dlanova vode popio i kao nekada led otopio, i ovom ljevicom te zaprosio mala moja, al' je za to prekasno...

...Kad jednom sama u četiri zida zaplačeš tiho, znaćeš da sve što vredelo je, bili smo mi...

...Želeo bih da imena naša ponovo stoje u kori divljeg kestena, da usne moje osete tvoje u senci našeg kestena...

...Tu smo, na raskršću, korak teži od nebesa, k'o slepi putnici koje niko i ne čeka...

...Pun je ormar slika, sve su negativi, važno je tek ono što u nama živi, raspleo je život vrba tužnih kose i ja gledam rijeke kako sreću nose...

...Koliko puta mislim gdje li si sad, krenem baš nikuda i sretnem te tad, i tako osmijeh mi izvučeš, pod kožu se uvučeš i opet sve po starom...

...Ne pitaj je li pravedno što nas je prekrio mrak, ni to što nismo zajedno, pusti suzu, daj mi znak...

...Napravljen sam od samoće, znam čudna sam nevolja, koja dođe i ode kad hoće, a ti si čekati umjela...

...Samoću znam, bio sam sam, tebi to nikada ne želim, ljubav i greh, suze i smeh, s tobom sam hteo da podelim...


Toliko za sada! Very Happy

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

laku noc moja mala barbiko dzaba sve al ja sam na te naviko usnama slucajno ali srcem brskrajno

kao ptica na mom dlanu skakuces priznacu ti zasto volim prolece podelicu i ovu noc sa zvezdama prekricu te nebom kad budes zaspala


da mi je do nje, do nje, jos dok je mila i snena, da pamtim samo hej od sveg, pogled sa njenih ramena



kraljica budi ja bicu sluga ne zelim da me miluje druga srce mi uzmi a daj mi svoje ljubavi lepse ne postoje..

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
djigabeza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 24 Jul 2007
Poruke: 9
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vi,vi ste jedan običan miš
Jedan mali preplašen stvor
I najbrži ritam je spor
Za vaše srce
Znam noć je tamna ko crni pliš
Tako rano opusti grad
Čudne ptice poljeću tad
Nije lako ostati sam
Sam na svijetu ,sam protiv svih
Kad je važno ispasti laf
Kad je važno ne biti šraf
U toj mašini
Znam zvući kao kafanski stih
Ali moraš zgaziti put
Moraš nos pomoliti svud
Ako želiš stići svoj cilj

Priča se po gradu da ste marka
Samostalni idealni tip
Ali to je očigledna varka
Što se mene lično tiće,to su samo prazne priče

Jer vi,vi ste jedan običan cvijet
Mali zečić spreman na bijeg
A svuda zima vjetar i snijeg
I ludi lovci
Znam,ali kako mjenjati svijet
Nikom nije stalo do tog
Svako drži samo do svog
Svako tjera samo po svom

Priča se po gradu da ste glavni
Samostalni,idealni tip
Kažu da ste samom vragu ravni
Što se mene lično tiće,to su samo prazne priče

Ja ,ja sam jedan običan tip
Težak slučaj ,potpuni mrak
Mnoga mjesta nose moj znak
I to je nešto
Znam,ali ne smiješ biti bronzani kip
Punom parom ,to je moj plan
Jer dok lupiš dlanom od dlan
Već si samo polovna stvar

Spisak mojih snova je dugačak
Ali na prvom mjestu sad ste vi
Ja sam stari ofucani mačak
Ne nudim vam ništa loše
Nove priče,stare ploče
Vi ste moje sve ili ništa
Već odavno lovim miša poput vas
Malog miša kao vi.

_________________
Nista nova,nista staro...veliki sam fun teatra,Bosanskohercegovacke knjizevnosti i New primitivsa
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Neko drugi sada sa tobom slavi, da si obećana drugom to priča ceo grad, loši ljudi noćas društvo ti prave, samo jedan dobar ne zna kuda sad...

...Slutim da me ne voliš, slutim kako noći provodiš, slutim sve zaboravljaš, odlaziš i zauvek me ostavljaš...

...Sad iza mene ostaješ i tugu tek upoznaješ, jer više nemaš me, sad vidjet ćeš kako je sama voditi ratove, kad za mene u srcu tvome bitka ne prestaje...

_________________
 
mira l
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Sep 2007
Poruke: 5
Mesto: valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Secanje je smesna lupa koja sitne stvari uvelicava
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Ovo je svet za pametnije,ovo je put za neke hrabrije,a moje srce je pile,drhti od straha kada grmi nezno ko svila na kaldrmi,a moje srce je pile,pokislo zuto i malo sto je kraj orla jednom zaspalo....Ni jedan nije ti bio ni blizu,niti ce ko,a ja sam sa svakim otisla predaleko,al ne stignes nigde kada te slome i sruse ti sve,leti dalje sam,dole ne gledaj ne...

...Tu noc kad si se udavala,niko ne zna zasto si pllakala,da li radi tamjana ili starih uspomena...Tu noc kad si se udavala mene pijanog su vodili moji prijatelji,verni psi do jutra me tesili kako ima milion takvih kao sto si ti i da cu te preboleti....

...Sluzite li ovde duplu votku s utehom,kad nestane mi para platicu vam osmehom,jer kosta me ljubav ta ni tuga nije besplatna..Pola sam pijana a tek je pola 2,tu oko pola 3 naglas cu plakati,pola sam pijana on je u srcu mom,koliko kostaju suze s ledom?.....

.......Bio si moja nevinost i greh moja trema,na usnama od suza krvav trag kad god te nema.........A secas li se lepi grome moj,nekada je tlo pod nama pucalo,srce je u srcu kucalo,reci gde je zapelo,secas li se lepi grome moj pila sam ti kisu sa ramen,jos sam tvoja munja oganj tvoj,udari opet grome moj....

...U tvom srcu umrlo je sve,nema vise mesta za mene,ljubavi ce znam biti i bez nas,nisi tu a jos ti cujem glas........

.........Gledas me kao da se znamo,stranca dva eto to smo samo,reci mi gde si ti bila dok lile su kise,nek ova noc na tebe mirise zuvek....

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledam te nocas samu,
tuznu, bez sminke,
i ne verujem ocima,
ni bleda senka nisi
od one slatke klinke
sto je uz mene blistala...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najlepsi stihovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon