www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako ljudi mogu da ubiju nekog?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad se jednostavno mora ubiti. A neki ljudi se radjaju sa tim. U svakom slucaju ne znam da li bih mogao ja to da uradim.


_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi od psiholoskog stanja i razmisljanja ubice...nekad se to jednostavno mora desiti(samoodbrana),a nekad stvarno nema opravdanja za ubicu(placeni ubica)....
 
tidzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Okt 2006
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogresno povezane instalacije u glavi od samog pocetka (rodjenja) ili kratak spoj (kasnije u zivotu) zbog kojekakvih problema...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa u kojem veku i zivimo,nista vise me ne cudi...
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
i ja sam na porodicu osetljiva, ali na decu jos vise.
Neko dete da mi prebija, sexualno zlostavlja, ubije??!!
Raskomadala bih ga.


i pojela Mr. Green


ma to su psihopati nista drugo,kao sto je "Crno i zlatno" rekla
 
Tark
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 02 Apr 2006
Poruke: 74
Mesto: Pa gdje god samo da ima ljudi i da ima partya!

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Naj Na vrh strane Na dno strane

Najgore što neko može napraviti oduzeti čovjeku život to je za mene najgore ja nebi mogo spavati normalno navečer.......

_________________
THE DEATH IS ONLY THE BEGINNING!
 
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je trenutak...delic sekunde kada nesto kvrcne u mozgu...to je ne moguce kontrolisati...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ubice su odvratne...uopste nisu vredne pomena i bilo kakav komentar vezan za njih je suvisan...Gade mi se Confused

_________________

~ Banetova Žena ~
 
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polako...polako...neko ubije u samoodbrani...ne zato sto to zeli...vec zato sto je primoran...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 10:53 am    Naslov poruke: Re: Kako ljudi mogu da ubiju nekog? Na vrh strane Na dno strane

Alekssandra je napisao/la sledeće:
Sta mislite?
Jeli za to potrebno neverovtano mnogo snage?
Ili se ljudi rode sa time?
Kako mogu ?
Ili dodje ta zuta minuta? Question :2gunfire:

Da bi covrk ubio coveka uopste nije potrebna neverovatna snaga.Mislim da se ljudi s tim ne radjaju.A kako mogu?Pa lepo.Stalan stres usled brzog zivota,maltretiranje u porodici,odrastanje u pogresnom drustvu ,ratovi,zute minute,psihicko procereceno,to su stvari zbog kojih covek ubija,a i jer mu je to u biti samo je pitanje ko moze a ko ne da se iskontrolise kad treba....
Znaci sve je pitanje samokontrole.Ona osoba koja nema samo kontrolu moze da uradi svasta i sebi i drugima pa cak i da ubije.A i sami znamo kako se nekad izgubimo kad nas neko naljuti.Znaci netreba onda puno tek onome ko nema samokontrolu,tako da tu snaga nema veze...
E sad ima i ovaj slucaj koji spominjestevasrs:
neko ubije u samoodbrani...ne zato sto to zeli...vec zato sto je primoran...
mislim da ovde nije rec o takvom ubistvu vec o nagonstkom.Al ajd da i ovo prokomentarisem.Covek kad mu zivot zavisi od toga da ce biti ubijen ili ubiti,mislim da je to ubistvo opravdano!I smatram da to nema veze s onim ko to uradi kao sto to rade ubice.Vec sa ugradjenom zeljom coveka da prezivi...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ovim tvojim navedenim primerima, podvlacim "zutu minutu".
Ne slazem se da se covek rodi sa tim da ce ubiti nekoga za 10, 20, 50 godina... Po meni... Sve je splet okolnosti!

A sto se tice snage... Ne!
Zavisi kakva snaga.
Fizicka ti je potrbna samo ako ubijas nekoga testerom ili nozem; samo sipas otrov i pali brate... Laughing

Sto se tice mentalne snage... E pa ta ti je potrebna ako to radis svesno. A ako to radis impilsivno, onda ti ne treba nista sem sredstva. 8)

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
ZVRNDULE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 39

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je "zuta minuta" samo izgovor za covecije slabosti...
Neznam kako neko ima toliko hrabrosti i kako uspeva da skupi snage za tako nesto...
Ja nikada u zivotu ne bih mogla da uradim tako nesto...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako ljudi mogu da ubiju nekog? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon