www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Audi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
DAJ vise specifikacije o njemu Exclamation ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation



Cudi me da niste culi za njega...
evo specifikacija:
tezina 1490kg
pogon na sva 4 tocka
2 sestostepena menjaca
2 vodeno hladjena 4cilindricna motora tj 2x430ks pri 6760p/min
obrtni moment 2x510nm pri 4900 o/min
max brzina 374km/h
0-100 za 3.5s
0-200 za 8.9s
0-300 za 19.8s
cena prava sitnica 600.000e


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadam se a mi moderatori nece zameriti ako postavim jos koju slikicu...
evo jos nekih modela mtm-a
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam cuo za ovog TT-a...I jos uvek ne mogu da verujem...2 motora...tolika znaga...tolika brzina...WOW!!!

_________________
Master
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Nisam cuo za ovog TT-a...I jos uvek ne mogu da verujem...2 motora...tolika znaga...tolika brzina...WOW!!!

ma sta je to cudno za firmu koja ima toliki budjet, u gr na street raceu su do sada bili Swift sa 2 motora jedno vrijeme vozio sa 3 motora, golf 2 sa 2xVR6 +NOS pa Lotus Elise sa 2 motora od GSX-R ...
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ-KOmar je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
Nisam cuo za ovog TT-a...I jos uvek ne mogu da verujem...2 motora...tolika znaga...tolika brzina...WOW!!!

ma sta je to cudno za firmu koja ima toliki budjet, u gr na street raceu su do sada bili Swift sa 2 motora jedno vrijeme vozio sa 3 motora, golf 2 sa 2xVR6 +NOS pa Lotus Elise sa 2 motora od GSX-R ...

Ma, OK je sve to, ne kazem ja da je to nemoguce.Samo, nisam do sada cuo za te automobile, biti da tako nesto postoji.MTM-u svaka cast na tome...
A taj Lotus, on je imao 2 motora od motocikla GSX-R...?

PS

Sta znaci MTM?

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
DJ-KOmar je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
Nisam cuo za ovog TT-a...I jos uvek ne mogu da verujem...2 motora...tolika znaga...tolika brzina...WOW!!!

ma sta je to cudno za firmu koja ima toliki budjet, u gr na street raceu su do sada bili Swift sa 2 motora jedno vrijeme vozio sa 3 motora, golf 2 sa 2xVR6 +NOS pa Lotus Elise sa 2 motora od GSX-R ...

Ma, OK je sve to, ne kazem ja da je to nemoguce.Samo, nisam do sada cuo za te automobile, biti da tako nesto postoji.MTM-u svaka cast na tome...
A taj Lotus, on je imao 2 motora od motocikla GSX-R...?

PS

Sta znaci MTM?



MTM je skracenica za

Motoren Technik Mayer


a za tog golfa s 2 vr6 motora znam otprilike je izasao kad i ovaj mtm-ov tt bimoto...
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se sada plače

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj crni golf 4 je 2.1L R5 Turbo iz audija, ima cca. 800 ili 900hp.

@Rile: da dva motora iz suzukija(motocikla) i trebali su jos stavit kompresore na ta dva motora ali nenam di je stao taj prijekt znam da ovu sezonu nisu vozili
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ-KOmar je napisao/la sledeće:
ovaj crni golf 4 je 2.1L R5 Turbo iz audija, ima cca. 800 ili 900hp.

@Rile: da dva motora iz suzukija(motocikla) i trebali su jos stavit kompresore na ta dva motora ali nenam di je stao taj prijekt znam da ovu sezonu nisu vozili

OK, hvala na obavestenju Smile
Usput, mogu da zamislim kakva je zverina onaj Golf 4...Sta su mu radili kad su iz 2.1l izvukli 800-900 konja...

_________________
Master
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajaoj koliki konji,dosje coveku da se zapita kuda ovo vodi,josh malo pa cemo sesti u nekog nabudzenog audija i poleteti........
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
nedd1ch
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
Ajaoj koliki konji,dosje coveku da se zapita kuda ovo vodi,josh malo pa cemo sesti u nekog nabudzenog audija i poleteti........
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kakvo je vreme doslo, ta mogucnost nije iskljucena Smile
Ja Audi-ja svrstavam u sam vrh svetske auto industrije...

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 9:29 pm    Naslov poruke: Audi Na vrh strane Na dno strane

Velika paleta novih modela treba da se pojavi iz Audija.Svima je poznato da ce se na salonu u Parizu najverovatnije pojaviti Audijev superspertski automobil pod imenom R8.Al porred njega ce se jos pojaviti u narednih nekoliko godina i modeli kao sto su:
Q5
TT S line
i Q7 V12 TDi

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....


Poslednja prepravka: rizmal datum Čet Feb 08, 2007 4:20 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Audi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon