www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta radite kada hocete da raskinete?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Tandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Avg 2006
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Raskidi su grozni za mene. Kada zelim raskid obicno pravim scene odredjen period. Nervozna sam, svadjam se, histerisem i onda kada se sve to nakupi "pljunem" mu u lice da vise ne mogu i ne zelim. Nije mi stalno. Kao sto neke predhodnice rekose ne javljam se na telefon. Ignorisem.

 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek sam to radila licem u lice. Odvratna mi je i pomisao, da to uradim drugacije. Nikad se nisam svadjala pri raskidu i uvek sam se trudila da budem maksimalno fer i korektna, kako bi i nas odnos posle raskida bio takav. Sa jednom samo osobom sam imala prilicno veliki problem pri raskidu, no dobro. Sa ostalima-maksimalno fer, lepim recima i jasnim objasnjenjem i uvek birala reci, kako ni za sekund ne bih povredila tu osobu , jos vise nego sto sam raskid povredjuje. Znaci, nikada nisam imala srca da kazem: ja te ne volim vise, ne svidjas mi se.....vec jednostavno kazem da meni nije to TO vise i da je bolje da prekinemo na vreme, nego produbljujemo agoniju i dovedemo nas do toga, da se jedan dan zakrvimo i posvadjamo. Kazem da nije "greska" ni u njemu, ni u meni, vec da mi jednostavno to ne ide vise. Samo da dodam, da sam sa svim svojim ozbiljinim vezama (tj. muskarcima iz tih veza), ostala u FENOMENALNIM odnosima, pa cak i sad, godinama posle. Postovanje je ogromno, iskrenost, prijateljska ljubav. Jer sem sto smo se voleli kao "ljubavnici" za vreme veze, voleli smo se prvenstveno kao osobe. Ne mora nuzno da se desi, da kad ljubav "ljubavnika" umre, da treba da umre i ova druga.Bilo bi me sramota, a i grozno bih se osecala, da sa osobom sa kojom sam delila osecanja, sebe i krevet, sutra ostanem kao "neprijatelj", da prolazimo jedno pored drugog, kao da se ne poznajemo, ili da se nedaj Boze, olajavamo kod drugih!" Wink

_________________


 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta bih drugo radio nego raskinuo? Glupo je da se tako nesto odugovlaci. Jednostavno, nema vise tih osecanja koja bi vas vezala za neku osobu dovoljno da joj posvetite paznje koliko je njoj potrebno. Tako je nesto glupo otezati, samim tim vece su sanse da povredimo tu osobu (ne javljajuci se, trazeci izgovore za nevidjanje...). Mislim das je fer reci, priznati.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
grbiclazar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 67
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako preko poruka najbolje je live,budes fin, podelis par komlimenata i kazes da jednostavno vise nece ici i sta dalje da ti kazem probaj i nista neces videti:)
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa neznam Embarassed obicno mene napucaju he he tako da mi kazu nazvat cu te i onda im se pokvari mobitel Razz Wink Laughing

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
sikaa2007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 52
Mesto: trogir

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne radim nista jednostavno kazem ono sto mi je na srcu a reakcija je razlicita kao i svaka veza
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Face to face....budem nervozna malo ali ipak uradim to ako sam odlucila cvrsto...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maja S. je napisao/la sledeće:
Face to face....budem nervozna malo ali ipak uradim to ako sam odlucila cvrsto...


Kao sto @Maja S. kaze uvek to radim face to face..bruka mi je nekako da ga ostavim preko fona

_________________
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada hoces da odes ,onda je najbolje da govoris u lice i odes,a ne da pravis budalu i od sebe i od drugih!Iskrenost je mnogo dobra stvar Smile!
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako zelim da raskinem to znaci da imam bas dobar razlogpre toga pokusavam da sve sredim da nam bude ok, ali kada vidim da ne ide.
Kazem mu kada skupim hrabrosti "nismo mi jedno za drugo, pogresno smo se shvatili ja ovako vise ne mogu"
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sta bi trebalo da radim?kazem sta imam i dovidjenja Wink

_________________
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa et ja dogovorim se sa njim i kazem mu sve sta mi je smetalo prije i razlog raskida ...na kraju mu opomenim da tako dalje nemoze ic ..
nekako preko msn ili sms cini mi se kukavicije...zato mi je bolje u 4 oka Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Sta radite kada hocete da raskinete? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon