www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

data rech ?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nisam u nešto sigurna, ne mogu to ni obećati. Ispunila/ne ispunila na kraju, ali jednostavno ne mogu nikome zagarantirati nešto. Ali ako nekome nešto obećam, boriću se svim snagama to i da ispunim. Ne bih mogla ni da zamislim da netkoga ostavim na cjedilu

 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 5:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kad nekome nesto obecam i kazem da cu to napraviti spremna sam na sve na svijetu da to napravim,

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja da napisem nesto o ovome... Retko kada "dam rec" jednostavno nemam potrebe, osobe koje me znaju imaju poverenja u mene jer uvek ispunim ono o cemu smo pricali (ako su mi zatrazili pomoc) tako da nemam potrebe naglasavati ili obecavati i davati rec jednostavno sam iskrena ako mogu mogu ako nemogu kazem otvoreno nema potrebe folirati se ali i ako bih nekom dala rec ili obecala nesto mogla bih na kraj sveta da odem da bih ispunila obecanje ili ispostovala datu rec Wink

_________________
 
serbia_989
Schatzi
<b>Schatzi</b>



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jul 2008
Poruke: 1428
Mesto: Subotica, Srbija!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro nikada ne dajem rec i ne trazim ni od koga da mi je da.............. Opeko sam se par put i meni dosta

Obecanje ludom radovanje!

_________________
zaboravljeni nikad ne zaboravljaju zaboravne!
 
Ginobili93
...3,2,1...
<b>...3,2,1...</b>



Godine: 31

Datum registracije: 05 Jan 2008
Poruke: 1059
Mesto: Kaluđerica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako....ja kad nekom nesto kazem to u 98% slucajeva ispunim....ali kad nekom dam rec ili obecam....to je to,i to moram da ispunim....ne zbog tog nekog,nego zbog sebe...I najvise mrzin kad me neko laze....pa bolje i da nego da me lazu!!!

_________________
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nikom ne dajem rec Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Staran narodna poslovica kaze ljudi se vezu za rijec a volovi za rogove.
Trustwordy je jedna od covjekovih vrlina to jest covjek od rijeci
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> data rech ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon