www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada trebate otkriti neciju tajnu?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
lady_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Mar 2007
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tajne postoje da bi se cuvale... ponekad je lakse podeliti sa nekim neku situaciju ili problem... to ne znaci da je prica javna i svima dostupna, vec da su cetiri oka dovoljni svedoci... a ako je u pitanju problem, onda je bolje naci najbolji nacin da se resi i to tako da tajna ostane tajna... tako problem nestane, ostane samo osmeh cije znacenje znate samo vas dvoje... iz iskustva znam da je to najbolji nacin cuvanja tajni... ako sa tobom neko podeli tajnu, to je vec samo po sebi poziv u pomoc... ponekad je pomoc ustvari to sto je imao kome da je kaze...


_________________
*****
 
Borcanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Feb 2007
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada mi neko naglasi da o tome ne bi trebalo da pričam pred drugim ljudima ja poštujem tu odluku. Mada dešavalo mi se da neki ljudi pričaju nešto što je trebalo da bude tajna a po meni nije bilo ništa bitno, tako da sam o tome slobodno pričala. Znači ako mi neko naglasi da je to tajna ok. Inače ljudi znaju da kriju svakakve gluposti. Jedna moja drugarica je recimo krila do 4 meseca da je trudna, a pritom je srećno udata i svima je bilo normalno da uskoro zatrudni. Ali ona nije htela da se to zna u komšiluk. E sad. Ja sam poštovala tu njenu odluku ali iskreno meni je toliko bilo van pameti i uvek sam joj komentarisala da ne vidim smisao toga? Njen smisao je bio "da ne čuju zli jezici". Inače nije bila baš sujeverna pre te trudnoće. Ali valjda je uhvatilo neko "drugo stanje" pa se istripovala da ako se sazna, da će joj se nešto izbaksuzirati. Čuvala sam tajnu dok mi nije rekla da je ok da kežem i mojim roditeljima i slično, ail stvarno mi je to bilo bez ikakve logike. Ako je stvarno neki veliki problem u pitanju ili slično, normalno je da ću čuvati tajnu, ali kada su neke gluposti (po meni) onda ispoštujem ali uvek moram da prokomentarišem bar.
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 7:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Netreba je otkrit.Jedino ako se moze pomoc snjom.
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikako ne treba otkrivati tajnu

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino ako je osoba koja mi se poverila ozbiljno ugrozena. Ni u kom drugom slucaju.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Gaglica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Apr 2007
Poruke: 61

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad sam znala da cuvam tajne, dok danas ne mogu da izdrzim da ne ispricam nekome tj. momku Smile njemu to udje na jedno uvo na drugo izadje jer ga ne interesuje tako da .. Ustvari, nijesu to neke tajne to su vise zanimljive i smijesne price
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otkriti neciju tajnu treba kad taj neko otkrije tvoju ako je imas uopste.
 
ILLNINO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 22
Mesto: BOR

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tajne su tajne ne treba ih otkrivati svakome,treba znati kome pricati !!!! I ne treba biti covek ko tudje tajne prica to je bezveze i ruzno !!!! Cool

_________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember.We are Eternal.
All this pain is an illusion.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 14, 2010 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najmanje opasna tajna je javna tajna, neko jednom tako nešto reče i to sam upamtila za cijeli život.
Kako je teško živjeti sa tajnama, i kako treba bježati od istih kad god vam se ukaže prilika, zašto mi to niko nikad nije rekao ili zašto nisam bila dovoljno pametna da shvatim i sama, ne znam.. . Ja,ljudi, živim sa tajnama i vlastitim i tuđim tako dugo vremena da su mi postale toliki teret i opterećenje koje više nisam u stanju podnijeti. Da su to neke obične, male i bezazlene tajne, lako bih, ali su mučne i teške i kao takve čine mi život katkad toliko teškim da se zatvaram u vlastiti svijet i bježim od ljudi, a na taj način, samo postajem čudna svojoj bližoj okolini za koju isto tako nemam više ni približno razumijevanja i tolerancije. Nisam željela tajne, vlastite sam zadržavala u sebi, a drugi su u meni našli plodno tlo za rasterećenje vlastite duše, znajući da ih samo zemlja sa mnom može pokriti. Ne zamjeram nikome od njih, ali ne mogu niti želim više išta znati.
Nikada niti jednu tajnu nisam otkrila, a bilo je trenutaka, vjerujete mi. Sudski sam bila pozvana radi smrti najbolje prijateljice, kao svjedok odbrane, gdje bih morala potvrditi jednu zabilješku iz njenog rokovnika koja je kazivala upravo da jednu tajnu znam ja, a koja je morala biti potvrđena i rečena na sudu, kako bi je ocrnili i dokazali nešto što nije bilo vezano za njeno ubistvo, nego za njen lični život. Odbila sam, (mada se takav poziv ne smije odbiti kod nas), našla sam dobar način da me se oslobodi kao svjedoka, tj. nisam bila u stanju "sposobnosti". Nisam rekla, ničim nisam odala njenu tajnu. I nikad neću. Nje nema, ali smatram da se svaka tajna, ozbiljna, opasna, mala, smiješna, ma kakva god bila, ne govori nikom i nikada niti u snu. [B]Ako niste u stanju sačuvati nečiju tajnu, koja može poslije postati zaista teret i opterećenje u duši, ne primajte je u sebe.
Ogradite se kao jedna moja poznanica, koja je bila pametna pa naglas rekla jednom prilikom: "Meni ne govorite ništa, ako ko ima šta reći, a treba da se sakrije, meni ne, ja progovori i u neznanju, pa kud puklo!" Svi smo se nasmijali tada na njene riječi, i dalje nam je ostala draga kao što je i bila, ali pošteđena svih tajni društva.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kada trebate otkriti neciju tajnu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon