www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mogu li životinje počiniti samoubojstvo?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivotinje nisu svesne "Kraja zivota" !
tako da mogucnost o samoubistvu je nerealna!Alli sada kada molo bolje razmislim skorpion kada se uplasi i misli da je kraj blizu on se ubode sa zaokom i rckne...tako da.... tema se razlikuje od vrse do vrste!


 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

namjerno nemogu 100% a slucajno mogu sto da ne
 
Soomi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neverujem da ce pas da dodje i da skoci sa zgrade!


?
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

qzma1981 je napisao/la sledeće:
Zivotinje nisu svesne "Kraja zivota" !


Ne delim ovo misljenje...
Kako ti 100% mozes da znas da nisu svesne...mozda mi zapravo nismo svesni koliko su oni svesni.

A sto se tice samoubistva pa ne znam...mislim da je nemoguce ali opet ko zna...ako su svesnije nego sto mislimo onda je cak i to moguce...
 
enchy89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da mogu da izwrshe samoubistwo...kod mene u komshiluku se desilo da se pas batzio sa tretjeg sprata bash kada su tu poroditzu zaokupirali problemi...a pre toga se stalno penjao na tretji sprat i nikada se nije tako neshto desilo...mada...ko zna...mozhda je ipak bila samo sluchajnost... Rolling Eyes

_________________
...:::kisS kisS...::::::...baNg baNg:::...
 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivotinje, za razliku od coveka, koji je umno bice, sve rade nagonski. Kada predosete opasnost, mnoge majke ubijaju svoju mladuncad. Tacno je, skorpion ubije sam sebe. Veliki broj pasa, koji nisu vezani ili u stanovima, kad predosete svoj kraj odu od kuce ili bar u komsijsko dvoriste. Videla sam macku koju su napali psi. Pobegla im je i bilo je ocigledno da umire. Jedva se vukla. Mogla je da se skloni bilo gde. Oteturala se do prometne ulice kao da je htela da je pregazi neki auto i skrati sebi muke. Ko zna? Jedno je sigurno, da su zivotinje izuzetno pametne. To ne znaci da svesno izvrsavaju samoubistva.
 
tetarajna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 58

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: mislim da ne Na vrh strane Na dno strane

Mislim da zivotinje ne mogu da izvrse samoubistvo, vec da podivljaju ako su zatvorene, i da se povredjuju, sto ponekad dovodi do smrti.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam...zeka moje drugarice sto ga je dobila od decka za godinu dana je skocio sa terase.
Mislim da mogu...i to mi je jako,jako,jako tuzno.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vi izgleda niste gledali film "kao pas i macka" heheheh
pametnije su nego sto izgledaju... Very Happy Very Happy

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sad da l je to bila depresija ili samoubojstvo, ne znam, al moja teta je imala puricu i purana.purica je umrla, a puran je bio tako zdeprimiran da je samo ležo tamo gdje je ona umrla i odbijo hranu. za par dana je i on umro od te depresije i nehranjenja.dal je to svjesno radio ili ne, ja ne bi znala.

_________________
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 15, 2013 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu.Na primer škorpija,ako je stavite na zemlju i okolo nje,zapalite krug od plamena,da ne može da izađe,ona neće dopustiti da je vatra sprži,nego će sama sebe ubosti svojom otrovnom žaokom,i ubiti se,neće dopustiti da je vatra ubije.Takođe i pas.Imala sam 2.psa.Šar planinca i nemačkog vučjaka - ovaj drugi je bio mešanac,bez pedigrea,za razliku od prvog.Lepo su se slagali i igrali kao da su braća,i štitili jedno drugog.Neko je bacio otrov,i šarplaninac je uginuo.Drugi pas je počeo cviliti,odbijati da jede i pije vodu.Tudili smo se oko njega,mazili ga,pričali sa njim,pokušali da se igramo,da mu damo da jede i pije vodu,posvećivali mu puno pažnje,ali ništa nije pomoglo.Nakon 3.dana,došao je ispred mojih vrata,i tu legao i uginuo.Bila sam jako potrešena,i uvek se sećam njih,zato sam stavila za nick . cezar,po psu,koji je uginuo,a broj je bio broj mobilnog od čoveka, koji mi je prodao šarplaninca,i dolazio stalno da ga obiđe,pa sam stalno ga zvala na broj mobilnog u vezi saveta,ali su mu ukrali broj,ali ga nikad nisam zaboravila,kao ni moja ta dva divna psa.

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Mogu li životinje počiniti samoubojstvo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon