www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko PRIJATELJA imate?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nemam puno prijatelja, mislim na one prave, na koje mogu da racunam kad god mi zatreba, da im kazem sve, sve sto me muci.
Ako razmislim dobro nemma vise od 3 ii 4. Jedan prijtelj je na ovom forumu, to je ustvari prijateljica. Imam jos jednu ovde u Fr mozda dve.
Sto se tice Srbije imam jednu prijateljicu koja je uvek bila tu za mene. U dobru i u zlu.
To je najvece bogatstvo....
Posle imam jos neke ali oni nisu prijatelji oni su malo vise... Mislim na svoju familiji ali opet ne na celu vec na dve osobe.


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam jednog pravog prijatelja, ali njega, nazalost, vise nema...
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno kad me trebaju... malo kad ih trebam...
tako ti je to u životu...
Ali uvijek čovjek zna tko su mu pravi prijatelji... ja ih imam nekoliko. Very Happy

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada covek napuni 50 god i okrene se iza sebe i shvati da ima prijatelje koje moze nabrojati na prste jedne ruke i da su pravi i iskreni ! Taj covek jemngo bogat!Imam ja do 50-te mnogo ali javicu Smile!
 
crnka20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Maj 2006
Poruke: 49

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako puno

_________________
...ubila me tvoja nevera.....
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah
moje prave prijatelje mogu nabrojati na prste...
najbolja drugarica sa kojom sam provela 13 godina svog zivota odselila se u london zauvek...
=((

a ostala sam na svega pet izuzetno dobrih, poshtenih drugarica...i to su sve iz osnovne...

ove iz srednje su boz pomozi... =)
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam jednu pravu prijateljicu i njezinog muza i to su ljudi za koje bi dala ruku u vatru

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
irina89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2006
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3 super drugarice koje mogu da zovem u bilo koje doba dana i noci... i da im kazem sve..
 
demmm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: pravi prijatelji suuuuuu........... Na vrh strane Na dno strane

sta su u stvari pravi prijatelji????????/ Rolling Eyes
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta?? Hmmmm.... Moras da spoznas tako nesto da bi znao sta je pravi prijatelj...

Pravi prijatelj je neko ko je uvek tu za tebe - neko uz koga si uvek;
- osoba koja ce te voleti - osobu koju ces voleti;
- osoba koja te brani od svega i svacega - osobu koju branis od svega i svacega;
- osoba koja te nikad ne laze, uvek je iskren prema tebi - osoba koju ne lazes, osoba prema kojoj si uvek iskren;
- zajedno ste i u dobrom i u zlu
- sa tobom je u tvojim najlepsim/najgorim trenucima; osoba sa kojom si u najlepsim/najgorim trenucima
- OSOBA ZA KOJU SI SPREMAN DA URADIS SVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- osoba koja te nikad nece izneveriti; osoba koju nikad neces izneveriti
- osoba koja te toliko zna da zna kako dises, sta mislis kad te samo pogleda; osoba koju toliko znas da znas kako dise, sta misli samo kad Je pogledas;

...ali naravno ne ono OPSESIVNO prijateljstvo, jer to nije prijateljstvo...

..........................................to ti je ukratko....................................

PRAVI PRIJATELJ JE PRIJATELJ ZA CEO ZIVOT


Poslednja prepravka: EGO! datum Pon Dec 18, 2006 5:10 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajme ljudi nikad neće prestat otvarati iste teme.... Rolling Eyes

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

netko ko ti uvjek stoji uz tebe,netko tko te prihvača takav kakav si i netko tko zna da te kritikuje kad nisi u pravu...to je to zamene...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Koliko PRIJATELJA imate? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 3 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon