www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
Citat:
Rizmal - oko 180 cm ako ne i vise, nabijen i snazan, kratka smedja kosa

pa dobro nisi bas sve omasio 8)
visok 199,nabijen pa nisam e sad snazan pa pre bi reko jak i zilav,72kg,kosa crna(pocela vec da sedi tako da cu mozda uskoro biti kao euro krem mada nisam daleko Wink ),tamniji ten tako da me mesaju s arapom,...


rizmal dok nisam vidjela tvoju sliku u profilu zamišljala sam te totalno drugačije! mislila sam da imaš kratku svijetlo smeđu kosu i da si malo deblji Wink
jbg metabolizam mi je cudo jedem ko provalija al kilaza nmi je konstantna vec godinama u opsegu od 70-75kg...


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Re: Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:





sjena23: sitna ali dinamitna, nema vise od 48 kg, mala je ali vrlo skladno gradjena, smedjokosa, tamnooka i vrlo zanimljiva

da ti pomognem

srednje visine, malo više kila, plave oči i jako zajebana, jer trenutno 3 osobe ne mogu izać sa mnom na kraj i da volim kajlat i zajebavat se
Twisted Evil
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
knknpnkn: plavuša, visoka, zgodna


zgodna- Very Happy ti meni sigurno nisi pogledala sliku iz profila Very Happy jer da jesi, videla bi da nisam ni plava, a ni zgodna Very Happy U svakom slucaju-hvala i kiss


aureliano je napisao/la sledeće:
knknpnkn - vrlo visoka - 185 cm ili vise, plava, duga plava kosa, nosi bic u ruci


hehehehe pretpostavljam da zbog avatara mislite da sam plava Very Happy
ali nisam skroz....onako...."polu-plava", tj. "mnogo svetlo" smedja Very Happy
visoka? onako... Confused (173cm)
nemam bic, a i ne bih mogla da ga iskoristim (ne podnosim agresiju u bilo kom smislu i nisam sposobna da "bijem" i bicujem Very Happy )

eto:

a sad malo ja Very Happy
Crno i zlatno:
veoma racionalna osoba, koja voli jako da nervira i provocira neke ljude (zna ona na sta mislim) i uziva smejuci se, dok cita njihove odgovore na provokacije Very Happy
osoba koja ne ceni napadnost i dosadjivanja
inteligentna
zezator
totalno opustena osoba

aureliano:
odao boju kose/ ociju i visinu. Pa moram da kazem, da sam pogodila visinu, a boju kose i ociju ne-zamisljala sam smedju kosu i smedje-zelenkaste oci!
Inteligentan
sanjar
zaljubljenik u zivot
povremeni utopista
malo grub nekada bez potrebe
jako, jako ponosan
ko mu se jednom ozbiljno zameri ( u misljenju, ne nekim delom)-nema druge sanse, automatski si mu na crnoj listi Very Happy
dobrodusna osoba
zabavan lik
uglavnom korektan



coco_bill
zabavan
inteligentan
osoba sa kojom ljudi vole da se druze
veliki pozitivac
osoba sa kojom nikad nije dosadno


Eto, za prvi put dosta! Very Happy

_________________


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:

Crno i zlatno:
veoma racionalna osoba, koja voli jako da nervira i provocira neke ljude (zna ona na sta mislim) i uziva smejuci se, dok cita njihove odgovore na provokacije Very Happy
osoba koja ne ceni napadnost i dosadjivanja
inteligentna
zezator
totalno opustena osoba



da da najviše volim kad poludi netko kad mu kažem da nije lijep Laughing Laughing Laughing ali znam granicu 8)

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:

aureliano:
odao boju kose/ ociju i visinu. Pa moram da kazem, da sam pogodila visinu, a boju kose i ociju ne-zamisljala sam smedju kosu i smedje-zelenkaste oci!
Inteligentan
sanjar
zaljubljenik u zivot
povremeni utopista
malo grub nekada bez potrebe
jako, jako ponosan
ko mu se jednom ozbiljno zameri ( u misljenju, ne nekim delom)-nema druge sanse, automatski si mu na crnoj listi Very Happy
dobrodusna osoba
zabavan lik
uglavnom korektan



coco_bill
zabavan
inteligentan
osoba sa kojom ljudi vole da se druze
veliki pozitivac
osoba sa kojom nikad nije dosadno



Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu... moram biti iskren i reci da sam mislio da ces me puno gore opisat... he he he... but now I feel pleased...

coco_bill: crnomanjast, 185-190 cm visine, sigurno nosi cvikere, ima madez na celu, mrsav ali snazan, ne znam zasto ali imam dojam da brzo trci a sporo tipka

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:

visina 185 he he Laughing a ovo ostalo manje više točno


185 cm, i jos nosis stiklu! pa ti si na stikli visoka kao ja, mozda i visa!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:

185 cm, i jos nosis stiklu! pa ti si na stikli visoka kao ja, mozda i visa!


uopće ne nosim štikle he he

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lopov..sladak..zgodan dečkić Smile

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

medseka - pa ovako kao na avataru Smile i nije jako visoka. Pricljiva (samo sto zateze kad govori). Cini mi se da voli piti kavu i ici po kaficima zbog toga. Ima lakirane nokte.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja cu pisati o onima koje nisam vidjela i kako sam ih zamislila , evo pocet cu sa aureliano posto je ovo bila njegova ideja: aureliano;visina 176 , smedja kosa, smedje krupne oci,veoma drustven,zna sta hoce i sta moze, otvoren u svakom pogledu,voli kuhinju samo jos pite nije naucio da kuha Wink sportski tip, patike su najdrazi modni trend ....dosta za sada eh sada na red dolazi crno i zlatno:visina 179 , kosa braun, zelene oci,cvrstog karaktera, veoma drustvena i komunikativna,otvorena cura ... nastavak u slejecem broju Wink eh sad prelazmo na Alexns
,visina 180 mozda cak i vise ne bih u cm Wink , kosa braon oci plave, iako bih on volio da je plav Wink , sminkercic, drustven, zezator i na svoj i na tudji racun sto je super jer zna prihvatiti salu, isto komunikativan et jos cu da dodajem Wink eh sad ego: visina 170, kosa smedja oci krupne i zelene, dubok pogled, komunikativa, voli zezu na svoj i tudji racun , stoji joj to extra, otvorena,sportski tip danju, noci sportska elegancija, ne voli stiklu ,voli da ide na utakmice ...


Poslednja prepravka: slatka_sanerka datum Pon Dec 04, 2006 11:59 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:
crno i zlatno:visina 179 , kosa braun, zelene oci,cvrstog karaktera, veoma drustvena i komunikativna,otvorena cura ...


crna kosa i oči Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako to da fulimm Wink
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano------krivo-------visoka jesam---175 cm.....za curu je to dovoljno..heh...kave bas ne pijem niti volim da budem po zadimljenim kaficima....a ni nokte nalakirane nemam.. Sad

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  sledeća
Strana 3 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon