www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto muškarci vole mlade udane žene?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
AzzO
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno obozavam!jos ako se porodila a dobro izgleda!Ajoj


_________________
AzzO
 
kymma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 22

indonesia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm, mlade udate mame....

ma po meni to je mnogo tesko objasniti zasto vecina muskaraca voli mlade udate mame. ima tu neke hemije, nije to samo zato sto je tudje sladje ili zato sto moze da bude bez obaveze.

vecina m.u.m koje ja znam se prosto se prolepsaju posle porodjaja, dobiju neki oblik starije zene a ustvari su mlade, mnogo se promeni zena na hormonskoj bazi.
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne volimo sve, samo dobre ribe

_________________
Zauvek slobodan...
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moytsa je napisao/la sledeće:
Meni se cini da je onda tako samo u Splitu Confused Jer ovo sta kaze Ametist heart je istina! Ali cak vise za mlade udane MAME!!! Muskarci dole se poredaju na rivi, sjede u kaficima i iza tamnih suncanih naocala bacaju svakakve (tihe) komentare vezane za mlade mame koje guraju u kolicima svoje dijete. To ih napaljuje! Nemam pojma zasto! Jednom sam to bas pitala svoje prijatelje, i oni su rekli da ne mogu to ni samo objasnit, ali da je tako, uzasno ih to napaljuje.
kad bi neka prosla samo bi se culo tiho: 'Oooooooooo daaaaaaaaaa...!' Shocked Shocked Shocked


Veruj i u Novom Sadu je apsolutno ista stvar...
Jednostavno otkidaju kada vide neku mamu sa kolicima ili koja ima vec dete od 3-4 godine. Naslusala sam se toliko komentara o tome da me to sada toliko nervira....
Nikada nikog nisam pitala za objasnjenje...
 
bal pod maskama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam to primetila ali iskreno meni je to malo morbidno........

_________________
CLEAR YOUR MIND
 
kosima de urawa
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto su iskusne
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 5:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svasta..ja iskreno za ovo prvi put cujem...i ne bih to globalizovala nego je to zavisno od pojedinca..neko voli starije nego mladje....stvar ukusa...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neam pojma, mozda samo neke mlade lepe mame me priwlace... Neam pojma zasto...
 
elzare
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 211

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako voli vise tudje nego svoje
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, istina je (znam iz licnog iskustva)
a zasto je to tako...
tudje-sladje Wink
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa verovatno zato sto su zabranjeno voce... Ali npr. ja ih nevolim ja volim da imam svoju!
 
Alan Ford
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 32
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 18, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto kod tih zena mogu dobiti sex bez obaveza!

_________________
UH...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Zašto muškarci vole mlade udane žene? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon