www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

World Of Warcraft
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
vedodux
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2007
Poruke: 20

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tema je stvarno super neznam sto se samo ovako malo jvljaju kad sigurno mnogi igraju wow, evo i ja sam konacno nabavio dodatak i 68lvl sam sa mojim shamanom igram na anquira-ju a u guildu ''banda pijanih balkanaca'' sam pa ako ima ko da igra na tom serveru nek se javi ime mi je senzala!!!
vozdra 8) 8) 8) 8) 8) 8)



_________________
dj'dux
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se ove price tice znaci ko VOLI DA SE IGRA nije frka da uplati vreme povremeno i da ga bole guza... Kao npr. ja. Ja sam kupio WOW odigrao 2 meseca i batalio do kraja godine. Sad kad sam zavrsio uplaticu opet 2 meseca i kad pocne sledeca skolska godina nema Wow-a. Ne zato sto necu moci da se suzdrzim nego zato sto NEMAM vremena da bacam (tih 6-7 sati svaki dan) na igrice a WOW zahteva mnogo vremena. Jednostavno igrajte kad mozete dovoljno vremena da posvetite tome Wink
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opasno je to.
Gore nego droga.
Drogu uzmes treba ti 5-6 minuta i malo si u transu i za 3-4 sata dobar i to ne svaki dan(valjda ne drogiram se majke mi)
Ali zato kad krenes igrat WOW onda igras 5-6 sati (najmanje) svaki dan.
Patis od nesanice haluciniras(one heroje) sanjas i pricas dok sanjas (opet o heojima) Boli te kicma od sjedenja ( a sjedis zbog heroja)...
Pa neznam dali se culi za onog malca iz Azije (neznam tacno odakle)
Mali je skocio sa zgrade a u oprostajnom pismu je napisao da je to ucinio zato sto zeli da bude sa herojima iz Warcrafta jer ih voli i neizmjerno postuje.
Pa ti sad vidi pa zapocni igranje.
heheheheheh
(a ovo za malca je isitna)
 
strajo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 01 Jul 2007
Poruke: 8
Mesto: Tu... iza coshka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neprevazidjena igra na svim poljima, samo je sve to malo skupo, a kako se to igra na tim piratskim serverima?
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisam siguran moze se igrati kao i na originalnim samo sto ih je tesko naci i tu se bas ne pridrzava 100% pravila.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 11, 2007 4:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se piratskih servera tiche u osnovi je kao i original samo sto pola questova ne radi, puni su bug-ova, GM budzi svoje ortake koji pritom nemaju pojma da igraju (neki znaju al ti koji znaju uglavnom imaju original)... Ne isplati se sa piratima na ovom polju.
 
-=micky=-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Avg 2006
Poruke: 62

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od igara koju stvarno treba kupiti original, jer su piratski serveri stvarno ocajni...

_________________
-=micky=-

 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strasno dobra igra... vise nego dobra... pravi mali svet... mogucnosti kakvih nema ni u jednoj drugoj igri...
ali... oduzme vam pola zivota... da znam da se kontrolisem pa da je i igram...
mozda ponovo jednog dana kada naucim da se kontrolisem Smile

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Smorisha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 21 Sep 2007
Poruke: 15
Mesto: u senci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

WoW je mnogo vise od igre, u poslednje dve godine igranja upoznao sam gomilu ljudi iz cele evrope, par njih je dolazilo u Bg iz Engleske, dolazili su momci iz Bosne, Bugarske... Pre 2 meseca smo imali okupljanje u Amsterdamu koje sam propustio zbog vise Sad

Ja igram na Dunemaul realmu pod istim ovim nickom, gomila nasih ljudi u obe frakcije, postoje i guildovi sastavljeni od ljudi iz ex-Yu.

Igru trenutno igra skoro devet miliona ljudi na planeti tako da jedan kinez samoubica ne znaci da nesto nije u redu sa igricom, siguran sam da je postojao i neki koji je skakao po krovovima kao Mario Bros Razz

_________________
 
silverado
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 08, 2007 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Opasno je to.
Gore nego droga.
Drogu uzmes treba ti 5-6 minuta i malo si u transu i za 3-4 sata dobar i to ne svaki dan(valjda ne drogiram se majke mi)
Ali zato kad krenes igrat WOW onda igras 5-6 sati (najmanje) svaki dan.
Patis od nesanice haluciniras(one heroje) sanjas i pricas dok sanjas (opet o heojima) Boli te kicma od sjedenja ( a sjedis zbog heroja)...
Pa neznam dali se culi za onog malca iz Azije (neznam tacno odakle)
Mali je skocio sa zgrade a u oprostajnom pismu je napisao da je to ucinio zato sto zeli da bude sa herojima iz Warcrafta jer ih voli i neizmjerno postuje.
Pa ti sad vidi pa zapocni igranje. "

5-6 sati Very Happy nije problem toliko u samoj igri koliko je problem u tvorcu same igre, naime oni pokusavaju na svaki nacin usporiti igru da ti treba sto duze da je predes.... naprimjer kretanje kroz samu igru od jedne do druge tocke, zatim putem sredstava prijevoza... grifoni sismisi... u biti dosta ti treba dok nedodes da same igre... zato se i igra tako dugo.
sanjanje i halucinacije u snu... pa recimo da je to povezano s emocijama...ako te se nesto strasno dojmilo u toj igri... ili pak ti je zivot toliko monoton i dosadan pa te emocije izbijaju u snu... dalo bi se pricat o tome Wink
sto se tice malca iz azije... malcu iz azije roditelji nisu dali dobar odgoj, znaci nije se imao mogucnosti ugledati na nekog iz svoje okoline u stvarnom zivotu i nisu mu posvetili dovoljno paznje... dijete je vjerojatno nakon lutanja prigrlilo ono sto mu je na kraju ostalo... nazalost njegovi roditelji su se na osnovi njegove pogibije pokusali okoristiti sto zapravo potvrduje samo dokaz koliko su dobri bili i kakve vrline imaju.

najvecu poteskocu predstavljaju takozvani rajdovi...prije je to bilo 40 ljudi sada su rajdovi vecinom od 25 ljudi... znaci svi moraju biti na mjestu i spremni postimani da krenu. 3-4 neprospavane noci u ime takozvanog rajda i bices nenaspavan, pshicki labilan, razdrazljiv i opasce ti imunitet.

wow kao igrica je ok, ali sve mora imati svoje granice pa tako i to.
zato postoji i tzv. parent control, dakle mozete odrediti od koliko do koliko cete igrati prije same igre... tako da nema ono "jos samo malo"...

ah sta da vam kazem, tko neproba nece znati sto je propustio Very Happy
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji resenje za raidove! Zove se PVP! Kakvi raidovi lepo kad god imas 10 min slobodno ti udjes i opalis jednu partiju u nekom od battlegrounda i to je to! Pa kad cepis execute(warr u mom slucaju) pa opalis 5.5k dmg da vidis kako ces se osecati... Smile
 
-=micky=-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Avg 2006
Poruke: 62

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kobass je napisao/la sledeće:
Postoji resenje za raidove! Zove se PVP! Kakvi raidovi lepo kad god imas 10 min slobodno ti udjes i opalis jednu partiju u nekom od battlegrounda i to je to! Pa kad cepis execute(warr u mom slucaju) pa opalis 5.5k dmg da vidis kako ces se osecati... Smile


Pogotovo od kad su ubacili Arene... Moze da se igra casual Smile A, ne samo HC Very Happy

_________________
-=micky=-

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> World Of Warcraft Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon