www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

" pravi prijatelj "
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Da li postoji pravi prijatelj? Ili se ljudi samo zavaravaju time?
da
77%
 77%  [ 14 ]
ne
22%
 22%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 18

Autor Poruka
hiphop playgirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 10 Jan 2007
Poruke: 21
Mesto: Oberhausen

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko je se reci ja sam izgubila dve drugarice za koje sam mislila da nase prijateljstvo se nikad nece zavrsiti ali vidis kako te zivot vara Sad


_________________
voli i ljubi nemoj se kajati jer zivot nece vecno trajati!!!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Selim ovo u "ljubav i prijateljstvo"! Wink

_________________


 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 37

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa pravog prijatelja je stvarno tesko naci...mislim da ga prepoznas bas onda kad ti je najteze,e ako tada bude uz tebe onda veruj da nisi pogresio! Wink

_________________
 
renatica
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da pravi prijatelji postoje,smo ih treba naci
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zbog stilnih razocarenja mislim da ne postoji!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
deenella
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 366

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravog prijatelja upoznajes tek u nesreci.

_________________
Nisam znala sta je ljubav ali kada sam upoznala tebe,
shvatila sam, da ima tvoje oci, tvoj glas, tvoje ruke.....
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postoje , a prepoznaš ih kad ti prigusti ...
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prije svega ću reći da iskreno vjerujem u prijateljstvo jer imam nekoliko prijateljica i jednog prijatelja, (najviše moju Josipu) koje mogu zvati u bilo koje doba i uvijek računati na njih, i nema toga što ne bi za njih napravila.
ALI!

Vidim da svi ovdje pišu jedno te isto.... pravi prijatelj je onaj tko će ti pomoći u nevolji. Da, to stoji. Ali čini li to 'pravim prijateljem' i osobu koja ti stane pomoći jer ti je na pustoj cesti pukla guma? Osoba koja nosi hranu obitelji koju ne poznaje, a zna da gladuju? Ne, naravno. To samo čovjeka čini dobrim.
Smatram da svi zanemaruju ono da je pravi prijatelj i onaj tko se 'iskreno sa tobom i zbog tebe veseli'. Ljudi su često jako ljubomorni, zavidni, i čak ni ljudi koje smatraš pravim prijateljima neće se iskreno obradovati zbog tebe kad ti se nešto lijepo desi, a bit će tu za tebe u nevolji. Možda je lakše suosjećati s nekim u nevolji jer znaš da je netko u gorem položaju od tebe, pa osjetiš potrebu da mu pružiš ruku samo zato jer je imaš... Vjerojatno i sami često osjetite da treba nekome pomoći iako mu niste prijatelj. To je u ljudima. Ali koliko puta ste se iskreno razveselili zbog nekoga tko je našao pravu ljubav, a vi je nemate, zbog nekoga tko je diplomirao prije vas, a vi još niste, zbog nekoga tko ima više novaca od vas, zbog nekoga tko je postigao ili dobio više....?

Najbolja je ona narodna 'Prijatelj se lako nađe kad se pjeva i veseli, al tek kad ti tonu lađe vidiš tko ti dobro želi'..... ja bi dodala još samo da je prijatelj i onaj tko se iskreno veseli zbog tebe.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moytsa je napisao/la sledeće:
Prije svega ću reći da iskreno vjerujem u prijateljstvo jer imam nekoliko prijateljica i jednog prijatelja, (najviše moju Josipu) koje mogu zvati u bilo koje doba i uvijek računati na njih, i nema toga što ne bi za njih napravila.
ALI!

Vidim da svi ovdje pišu jedno te isto.... pravi prijatelj je onaj tko će ti pomoći u nevolji. Da, to stoji. Ali čini li to 'pravim prijateljem' i osobu koja ti stane pomoći jer ti je na pustoj cesti pukla guma? Osoba koja nosi hranu obitelji koju ne poznaje, a zna da gladuju? Ne, naravno. To samo čovjeka čini dobrim.
Smatram da svi zanemaruju ono da je pravi prijatelj i onaj tko se 'iskreno sa tobom i zbog tebe veseli'. Ljudi su često jako ljubomorni, zavidni, i čak ni ljudi koje smatraš pravim prijateljima neće se iskreno obradovati zbog tebe kad ti se nešto lijepo desi, a bit će tu za tebe u nevolji. Možda je lakše suosjećati s nekim u nevolji jer znaš da je netko u gorem položaju od tebe, pa osjetiš potrebu da mu pružiš ruku samo zato jer je imaš... Vjerojatno i sami često osjetite da treba nekome pomoći iako mu niste prijatelj. To je u ljudima. Ali koliko puta ste se iskreno razveselili zbog nekoga tko je našao pravu ljubav, a vi je nemate, zbog nekoga tko je diplomirao prije vas, a vi još niste, zbog nekoga tko ima više novaca od vas, zbog nekoga tko je postigao ili dobio više....?

Najbolja je ona narodna 'Prijatelj se lako nađe kad se pjeva i veseli, al tek kad ti tonu lađe vidiš tko ti dobro želi'..... ja bi dodala još samo da je prijatelj i onaj tko se iskreno veseli zbog tebe.


Moytsa, potpuno si upravu i potpuno se slazem sa tobom!!! Ja imam puno prijatelja,ali, takvih "iskrenih" koji ce se veseli zbog mene i radovati jer mi se posrecilo - takvih je malo.... nazalost, puno je zavisti i mrznje danas, tako da je "pravog prijatelja" tasko naci... Sad

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
Maja_marijana
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 256

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoje ali ih je jako malo
 
Shit_HappenS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
Ja sam mislila da postoje pravi prijatelji,danas...posle toliko suza i bola a uteha prijatelja:"Nije mi te zao sto places zbog njega,evo proslo je vec godinu ipo dana...sama to sebi radis,ti si GLUPA(???pijatelj?)sto ga jos volis,mozes da ga zaboravis ali neces..."
Shvatila sam da jedino sama sebe mogu da razumem...!


Meni se desilo nesto slicno... Rolling Eyes
Ali zato sam ja tu svoju "drugaricu" odpisala
Pravi prijatelji postoje
Imam dve drugarice koje su uvek bile, i bice tu za mene, kao i ja za njih
Imala sam vise takvih drugarica, ali su polako sve pocele da me razocaravaju, a od njih sam to najmanje ocekivala
Samo ove dve me nikad nisu razocarale i znam da nece Very Happy
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da postoji!!! Ali takvi ljudi su retki!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> " pravi prijatelj " Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon