www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Čišćenje tastature.
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
Veroza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 30 Jul 2007
Poruke: 4

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam par mrava koji se non stop vrte kroz tastaturu i pokupe hranu a ostalo cistim cetkicom za farbanje

 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao koliko sam ja puta moju celu otvorila,izvadima sve iz nje,slova sve sto ima,dobro operem i ponovo slozim,meni nista strasno i tesko Very Happy jer bez obzira da li cu uzeti novu,ja cu i njoj to uraditi za desetak dana,navikla sam to da radim i ne odustajem Very Happy

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Pipx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro sam bas polio sok od pomorandze na laptop i to onu punu casu Crying or Very sad

Morao sam celog da ga rasklopim da bi ga ocistio Rolling Eyes
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ono samo prebrisem krpom ali izgleda ce u kantu...posto je sva razvaljena.....jedna logitech ce biti sasvim dobra za mene..... Mr. Green
 
niicija77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2008
Poruke: 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 19, 2008 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobila sam silikonsku tastaturu...odlicna je...a mozes da je urolas i stavis u dzep...pa kud ti tu i tastatura...a ne smeta joj ni sok ni kafa...

_________________
*iskoristi dan*
 
Prgavi_Stanojko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Okt 2008
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 08, 2008 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma moja sta nije prezivela i nista joj nije, evo samo mi se obrisali tasteri, pa vi vidite kolko je koristim, jedno vreme zakazali malo neki dugmici ja izudarao malo jace valjda se nesto nakupilo, i radi ko nova, sledeci put ide u kantu
 
makiniki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2008
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam morao da kupim novu. Sad
 
Insektkiler
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Sep 2008
Poruke: 25
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 31, 2008 1:15 am    Naslov poruke: ha Na vrh strane Na dno strane

Ja tastaturu kad se isprlja promenim nemam racun da je cistim Smile
 
Marko>92
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 3314
Mesto: Šabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad citam sve ovo i gledam u svoju tastaturu
evo i moja je prljava,vreme je da se ocisti...........
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 16, 2009 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam takvih problema sa tastaturom, posto nisam nijednom prosuo nesto ... tj mozda koja kapljice ali nesto vise ne... samo sto je prljava to je malo problem, ali nije ni stara tako da jos necu da je perem.

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 09, 2009 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veroza je napisao/la sledeće:
Ja imam par mrava koji se non stop vrte kroz tastaturu i pokupe hranu a ostalo cistim cetkicom za farbanje


Laughing Laughing Laughing misliš što ne pojedu mravi ti očistiš Laughing

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 09, 2009 5:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U cemu je fora cistiti kad obicna tastatura kosta 150-300 din. Laughing Laughing

a druga je stvar ko ima like me MX 3200 Laughing Laughing Laughing

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Čišćenje tastature. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon