www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plasticna hirurgija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
milosh_vp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: Velika Plana

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv toga, ko voli nek izvoli.


_________________
Cuvajte drvece!Na njima su ziveli nasi preci!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi zbog:
- izgledacu previse izvestaceno, ko silikonska barbika
- boli (i ko kaze da ne boli laze, mozda sama operacija ne boli ali nije istina da posle ne boli)
- skupo

kome se ne svidjam ovakva kakva sam nek me ne gleda Rolling Eyes

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja to nebih...imam sve potrebno,ali nisam ni protiv onih koji to moraju da urade

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
vojovojo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako neko ima devijaciju koju treba ispraviti, treba da se podvrgne operaciji. Ili ako je to zbog posla(javna licnost, mada mi je to malo preterano). Sve ostalo je bahacenje na racun naseg tela. Neki ljudi vrse operacije da bi produzili svoj zivot, a osobe koje prolaze kroz "plasticne operacije", prolaze isto kroz uzasan stres. Lepo izgleda, nema sta. Ko moze, samo napred. Bojim se da ce jednog dana svetom hodati barbike, ne ljudi.
 
Diabolika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 18

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u zdravstvene svrhe - da.
estetske nikako.

_________________
"sto manje vjerujes u zivot, manje imas za izgubiti."
 
acX VELIKI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 7
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve u zavisnosti od toga kakav je NEDOSTAK u pitanju,kod nekih dzabolebarosa koji plivaju u novcu to postane opsesija jer se vise nemaju cime ispuniti...MAC SA DVE OSTRICE!!!

_________________
Ja sam Elmer davez, poznati milioner, posedujem palatu pravde i jahtu
 
Sempler00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Dec 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 7:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv dok su umerene korekcije
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada ne bi isla pod noz radi ljepote...cijenim ono sto imam i apsolutno sam protiv plastike..al tko voli nek izvoli

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nikad nikad.


bolje me mrzi zbog ovoga što jesan, nego da me voliš zbog onoga što nisam Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^^ zasto da ne? plasticna hirurgija ne mora uvek da podrazumeva silikonske grudi i lice punjeno botoksom... inace to nije plasticna hirurgija nego estetska i korektivna hirurgija... ponavljam ESTETSKA i KOREKTIVNA... nesto se koriguje tim procesom zarad "emotivnog" zadovoljstva... vaseg ili tudjeg... neki defekti na telu mogu da se rese "plasticnom" hirurgijom.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Nuklearna_baklava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Jan 2008
Poruke: 60
Mesto: kosovksa mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja verujem u izreku "telo je tvoj hram",od vajkada je covek pokusavao da se priblizi bozanstvu odnosno idealnijim linijama tela. Tako da ne osudjujem plasticnu hirurigiju ali je ne podrzavam jer je ipak "vestacki",a toga danas ima mnogo!

_________________
здраво кензо !!!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 35

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm sad kažem da NE bi ni slčajno Exclamation Al ko zna ako bi nekada imala para dal bi to rekla Mr. Green Laughing šalim se

Ne bi ipak Exclamation Prirodno je najlepše a sve ono veštačko tipa silikoni,silikonska usta jer naprirodno i ne razumem kako neko može da učini još veću nakazu od sebe Mr. Green

Jedino na šta bi pristala je da operišem nos.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Plasticna hirurgija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon