www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

GeyOMetar ;)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Tajni identitet ~
::  
Autor Poruka
ja_i_samo_ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 104
Mesto: VELIKA GORICA

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha, 43% sam gay. Very Happy


_________________
"Više vrijedimo kad imamo žene kraj sebe, ne želimo biti nasilni jer, kad izgubimo žene, izgubili smo previše toga."
 
nesa_bulje_mesa_2
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 305

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 1:46 pm    Naslov poruke: a Na vrh strane Na dno strane

Ja sam33%gay i pise da sam heteroseksualan i da se nestidim toga
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

36%

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
tijana87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 458

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

56 hihihih
Rolling Eyes
 
alex_angie
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 63
Mesto: sweet dreams

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

46% gay....
xexex.... Rolling Eyes

_________________
Why would you wanna bring me down
I'm only having fun I'm gonna live my life
Like I wanna do

 
NATASANACA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Mar 2007
Poruke: 49
Mesto: KRAGUJEVAC

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

30% kaze da sam heteroseksualna ali da se ponekad oblacim kao muskarac

_________________
Nauci da volis,prastas i gubis!NEMOJ DA VARAS ONOG KOGA LJUBIS!Svaka prevara skupo se placa jer zivot je gadan kad pocne da vraca!
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pishe Dixy je 50% gay....Chestitamio! Vash skor je tachno na sredini, vi ste veoma otvorenog uma i u seksu vas privlache osobe oba pola.... Very Happy

_________________
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ponovim i opet sam na 50% Shocked

_________________
 
djavolce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 35

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 3422
Mesto: Nish/Bech

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam 33 % gay i pise mi da sam heterosexualno opredejena devojka koja voli da se oblaci ponekad kao musko

_________________
Covek sretne mnogo ljudi u svom zivotu... Ali samo pravi i iskreni prijatelji ostave tragove u njegovom srcu


Poslednja prepravka: djavolce datum Pon Apr 16, 2007 1:59 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
mimi_kapone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 107
Mesto: Jug

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je bas zanimljivo, nije losa fora da se preispitas. Meni pise da sam 33% gay. He he!
ko jos nije uradio ovo neka uradi, dobra je fora!!!

_________________
Pozdrav od fenomenomenalnog, jedinstvenog, neprikosnovenog, posebnog i ne ponovljivog Miiiiiiimiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaa Kaaaappooooneeeeeeaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam dobio 23%.

To je OK.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
djavolce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 35

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 3422
Mesto: Nish/Bech

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovoga puta je izaslo da sam 36 % gay hmmm od 33 na 36 bas sam napredna Mr. Green

_________________
Covek sretne mnogo ljudi u svom zivotu... Ali samo pravi i iskreni prijatelji ostave tragove u njegovom srcu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Tajni identitet ~ -> GeyOMetar ;) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon