www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta se gleda po dijaspori??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
deniko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2004
Poruke: 20

PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledam satelitski progra.Na zalost osim po neki film koji pusti RTS ili BK druge drzave (mislim na bivse YU) nemaju nista osim muzike ili politika.

 
djeremic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 17
Mesto: gteborg

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa, nemam bas nesto mnogo vremena za TV a obozavam filmove tako da se zadovoljavam standardnim svedskim kablovskim paketom kanala uvece (SVT1, SVT2, TV3, TV4, TV4+, Kanal 5, ZTV + Discovery kanali): imaju zaista odlican izbor serija i filmova.

sto se tice nasih kanala, ponekad uskocim na BKTV posto moze da se gleda on-line. a "domaci" i "radio s" su mi ukljuceni u winampu po ceo dan Wink
 
pejza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne gleda se nista ta kutija-"idiot' se ugasila Very Happy
 
sini52
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 10

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi kupite satelit i gledaj te BN tv! Za mene je najbolji kanal na sateit i tamo u RS
 
best_virus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam satelitsku,a to jedinoi gledam.ada nemam hrvatsku karticu opet nebi bilo nista normalno na tv.a lokalna tv je najvece sr**je koje postoji
 
niggy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam mogao naci ovu temu jer ne postoji a ne znam kako da postavim novu , ali mislim da su ljudi u sdijaspori preglupo jer plajacu da slusaju adu gegaja, ili bahriju ili ne znam ni ja
to je idiotizam
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 3:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

niggy je napisao/la sledeće:
nisam mogao naci ovu temu jer ne postoji a ne znam kako da postavim novu , ali mislim da su ljudi u sdijaspori preglupo jer plajacu da slusaju adu gegaja, ili bahriju ili ne znam ni ja
to je idiotizam


niggy, svaki covek ima svoj ukus, to se tice i vrste muzike!! Neki vole Ado i Bahriju a neki Mile Kitc... nebi reko da je to "idiotizam". A ako plate za to, imaju sigurno i druge stvari da gledaju.
 
AnjaSwe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ... jednostavan zivot je ukraden!!! nije lose ali me nervira to sto znam da su ukrali ideju Razz ... nego ... pa rts,bk,rtv montenegro ... pink nemam ali moram da ga nabavim Very Happy
 
barmen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Maj 2004
Poruke: 27

malta.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta da vam kazem ljudi,ja i ne pratim TV,pored cable koji imam verujem da pustim ponekada rai ili movie chanel cisto dok popijem kaficu.Radio stanice su vec nesto drugo ali i to su samo lokalne koje stvarno rokaju..t.j pustaju dobru muziku,ima tu i roka rapp-a i pop-a ...nikad mi nije palo na pamet da uzmem satelitsku da bih gledao baljezgarije nasih politicara i kao sto neko rece,cak ni utakmice ne pustaju...ali zato je tu DVD:)Pozdrav!
 
stromsergio
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2004
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preko kablovske standardno se gleda RTS,Montenegro i Hrvatska kad nije kodirana Sad ,ali nije lose kad postavis tanjir sa motorom ako ti dozvole posto ovdje u Svici treba dozvola za montazu ako nemas vlastitu kucu.Onda imas vece mogucnosti naravno sa motorom tako da imas spektar npr. HRT 1,2,HRT PLUS,BK TV,OBN,TV NOVA,HAYAT,BHTV,a uzadnje vrijeme raja pocinje sve vise da prati program BN na EUTELSATU iz jednostavnog razloga nemas pretplatu a imas puno narodne muzike po cijeli dan kazu bolje je od Pinka koji ima puno repriza Question Very Happy
 
RS_3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na prvim mestima na tv-ju imam nase programe i tu se najvise zadrzavam-oko 80%. Gledam RTS,BK,Pink,RTCG.Na privatnim televizijama u Slo sam primetio neke nase serije.A spanskih sapunica ima previse.
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad nisam uz Domaci.com onda gledam RTS,ili se nadje neki film na njihovim kanalima

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Sta se gleda po dijaspori?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon