www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ce Zvezda pobediti Partizana u Kupu????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
mimi_kapone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 107
Mesto: Jug

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LILILILIJKUY je napisao/la sledeće:
mimi_kapone je napisao/la sledeće:
Ponovo sreda,ponovo marakana, ponovo partizan i zvezda

I ponovo zvezdina pobeda!!

Videcemo, to je tvoja zelja, a sta ce stvarno biti saznacemo za 6 sati kada ce se i zavrsiti mec.
Sto se tice mog misljenja vec sam rekao,a da li sam bio u pravu videcemo!



_________________
Pozdrav od fenomenomenalnog, jedinstvenog, neprikosnovenog, posebnog i ne ponovljivog Miiiiiiimiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaa Kaaaappooooneeeeeeaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi u to da je namješteno sve, ako jeste, ni Zvezdi ni Partizanu ne treba ništa. U tom slučaju je propast srpskog fudbala zagarantovana. Bilo kako bilo, ja se nadam Zvezdinoj pobjedi.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
LILILILIJKUY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 66
Mesto: Tokijo

japan.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I Crvena Zvezda je ponovo pobedila sa 1:0 i dokazala da je bolji klub od partizana!
Samo me zanima na sta li ce se sada zaliti fudbaleri partizana i uprava partizana?! Sta li ce sada da izmisle (mozda da je vetar duvo [rema njihovom golu ili da je lopta programirana hahahahaha)

mimi_kurtone Razz pozdravlja te lilililijkuy iz tokija

_________________
pune tribine ludih navijaca
i baklje svetle ceo sever gori
bubnjevi tutnje i pesma se ori
jedite BiiiiP mi smo sampioni
 
branko89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 68
Mesto: Gradiska

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dupla kruna je opet nasa... Very Happy
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je sramota... Sad
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

branko89 je napisao/la sledeće:
Dupla kruna je opet nasa... Very Happy


To shto smo pobedili shoogavi partizan ne znaci da smo osvojili koop...imamo mi josh dooooosta vremena da zaseremo...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
branko89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 68
Mesto: Gradiska

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma znam da to nije gotovo..ali vjerovatno je kup nas...nadam se da ce biti...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 8:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvzeda 1 Partizan 0 Bravo Very Happy

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18. april 2007. | Izvor: B92 | Vladimir Novaković
Đukić i Đurovski: "Zasluženo"

FoNetTreneri večitih rivala Boško Đurovski i Miroslav Đukić složili su se posle polufinalnog meča Labv kupa Srbije da je Crvena zvezda bila bolja i zasluženo se plasirala u finale. "Crveno-beli" su pobedili rezultatom 1:0 i za 22. trofej u kupu boriće se 16. maja sa novosadskom Vojvodinom. Odluku o pobedniku u beogradskom polufinalu doneo je Nenad Milijaš pogotkom u 15. minutu. "Zvezda je zasluženo pobedila", rekao je Miroslav Đukić. "Pobedili smo sami sebe, zbog nedisciplinovane i neorganizovane igre".

Kao i u prvenstvenom okršaju pre sedam dana Partizan je još u prvom poluvremenu ostao sa igračem manje. Ovog puta isključen je Nemanja Rnić, jer je laktom udario Nikolu Trajkovića.

"Fudbal mora da se igra čvrsto i jako, ali i inteligentno. Ozbiljan fudbaler ne može da dozvoli protivniku da ga isprovocira i da zbog toga bude isključen", rekao je Đukić.


FoNetBoško Đurovski je na startu trenerske karijere dobio dva derbija i izborio plasman u finalu kupa.

"Teška utakmica, prava rovovska borba. Iako je Partizan sve vreme napadao, uspeli smo da se organizujemo i odbranimo. Hvala igračima na požrtvovanoj igri i pobedi, i ulasku u finale", rekao je Đurovski.

Nikola Trajković redovno dobija priliku od kada je Đurovski preuzeo ekipu.

"Uspeli smo da izdržimo pritisak koji je Partizan uspeo da nametne u drugom poluveremenu, pobedili smo zasluženo i plasirali se u finale", rekao je Trajković.

Momak iz Žarkova dobio je sredinom prvog poluvremena lakat u lice od Nemanje Rnića. Partizan je ostao sa igračem manje, a Trajković ne zamera Rniću.

"Hvala Partizanovim igračima na fer igri. Iako sam dobio udarac, ne zameram ništa Rniću, sve je to bilo u žaru borbe".

_________________
I C E M A N
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i posle pukne od vojvodine,strahota New Evil
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opet beše derbi i opet Zvezda pobedi.I to je sve.
Igra?Kakva,bre,igra kad ni jedni ni drugi čestito ne znaju da prime i dodaju loptu.Ali šta je važno?Važno je da Koroman i dalje provocira Smiljanića i Lomića,a oni k'o dve budale se primaju ne njegove provokacije.
Rnić je pokazao kako je velika faca i mangup.Alal vera!Alal vera!Udario ispred sudije igrača.Alal vera!Alal vera!Misli da je mnogo jak!Alal vera!Alal vera!Ima lepu devojku!Alal vera!Alal vera!
Mislim da bi Rnić malo trebao da razmisli da li hoće da bude dobar fudbaler i da kao pre dve godine bude kandidat za ''A'' reprezentaciju,a ne da mu jedini cilj u životu bude povremeno igranje za Partizan i da mu je najveći uspeh to što mu je devojka Nataša Vukoje.Stalno traži kavgu,ne koncentriše se na igru,a posle kad zabrlja(kao sinoć),onda kuka pred kamerama kako mu je žao.Lepo je je odgovorio Havijer Klemente sinoć na SOS-u na pitanje voditelja Nebojše Petrovića,da li je crveni katron Rnića posledica neiskustva.Klemente je rekao da je to neodgovornost,a ne neiskustvo.
Lomić kuka što ga ne pozivaju u reprezentaciju.E,Lomiću,gluperdo!Nauči prvo da centriraš,da pravilno startuješ na loptu(a ne,najčešće,sa dve noge na igrača),da se ne primaš na svaku provokaciju,da se ne raspravljaš sa sudijama za svaku sitnicu.Trišović kako god da loše igra na poziciji levog beka,bolja je alternativa za Dragutinovića nego Lomić.
Koroman je odigrao (kao) jednu od boljih partija u Zvezdi.Da,sigurno jednu od boljih,jer je više razmišljao o igri nego o tome kako će da dokaže,provociranjem i svadjanjem sa protivničkih igrača,da je veliki navijač Zvezde.Doduše i to je juče radio,opet se svadjao i sa Smiljanićem i Lomićem(izgleda da baš njih dvojicu posebno voli Laughing ),ali za promenu napravio i nekoliko dobrih poteza.
Što se ostalog tiče:igra svih ostalih igrača ponaosob je bila kao i vreme sinoć:beše vedro pa se naoblači.Zvezda dade gol,Rnić dobi crveni karton i...uspavanka do kraja.Tu i tamo neko dodje(sa loptom) do šesnaesterca,publika se taman ponada sad će neka šansa i gol kad ono...medjutim.Lepo kaže Klemente da je tempo meča bio spor.Igra se sporo,ono što je na zapadu brzi napad kod nas je kontra-napad.Na zapadu(tj. u svim ''normalnim'' ligama) kontra-napadi traju desetak sekundi,a kod nas najmanje dvadeset.I opet da se čovek zapita kako je moguće da naši igrači nemaju kondicije,iako treniraju dva puta dnevno i imaju dvomesečne letnje i zimske pripreme.Na zapadu,npr. u Italiji se trenira,jednom dnevno po sat i po.Trening Mančester Junajteda traje sat i 15 minuta,a Zvezdin 2 sata.Letos kad je igrala sa Milanom,Zvezda je pre tih mečeva obavila pripreme koje su trajale skoro dva meseca,a igrači Milana su trenirali samo 10 dana.I opet su igrači Milana trčali više od Zvezdinih.Kako?Ne znam,neka mi neko objasni.
Svi se vade ne to kako je rezltat bitan.Dobro,ali bolje je pobediti 4:3,nego 1:0.Ili bolje da je 2:2 nego 0:0.Opet,ni igranje na rezultat nije izgovor.Nekad smo za godinu dana ''izbacivali'' po 5 igrača evropske klase,a sad nam treba 5 godina da izbacimo jednog ekstra igrača koji može da se proda nekom klubu iz Španije,Italije ili Engleske.
Jeste drsko i bezobrazno ovo što ću reći,ali posle sinoćne utakmice imam veliku želju da pitam Piksija sledeće:''Piksi,koliko košta mesto u Zvezdi,u prvom timu?Hoću da igram!Je l' dosta 300 evra?I ja mnogo volim Zvezdu,a i bolje driblam od svih igrača Zvezde zajedno!Umem i da svadjam sa protivničkim igračima i sa sudijama,bolje nego Materaci i Gatuzo zajedno.A znam i da dodam loptu u noge saigraču.Doduše kuburim malo sa kondicijom,ali i to se da poraviti,mada i ovako mogu duže da trčim od svih igrača.''
Mislim stvarno...

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
LILILILIJKUY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 66
Mesto: Tokijo

japan.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na jucerasnjem derbiju na severu vidjen kosarkas Crvene Zvezde Milan Gurovic koji je stajao sa vodjama navijaca i koji je bio jedan od najvatrenijih navijaca na severnoj tribini.

_________________
pune tribine ludih navijaca
i baklje svetle ceo sever gori
bubnjevi tutnje i pesma se ori
jedite BiiiiP mi smo sampioni
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Da li ce Zvezda pobediti Partizana u Kupu???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon