www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Laka Devojka?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim devojke koje cim se smuvaju one odma uskacu u krevet,ja volim one koje su malo teze po tom pitanju.


_________________
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakva laka devojka... pa zasto je to toliko strasno ako devojka pristane prvo vece... to je klise da su takve devojke, koje imaju slobodu i hrabrost da se prepuste uzivanjima, lake devojke...
...uostalom da li je bitno da li devojka pristane prvo vece ili posle mesec dana... ako je razlog zbog kog nece da uziva u seksu sa nekom osobom prvo vece samo zato da se ne bi pricalo da je laka devojka, to je glupost... dokle cemo vise da se povinujemo nekim stvarima samo zato da bi bili veliki u ocima drugih pa makar i na racun svoje stete...
 
Ivan_Casni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laka ili teska devojka...Ne znam kakvo je to kategorisanje?!Smatram da svaka devojka ima pravo na svoj izbor,da li ce ili ne biti sa nekim...A mi treba da budemo dzentlmeni,pa da ono sto se desilo medju nama (nas i tim "lakim" devojkama)ostane u nama.A ne da se hvalimo kako smo spavali sa ovom,onom itd...Lake devojke ne postoje!!!!!!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
pa zasto je to toliko strasno ako devojka pristane prvo vece



nije strasno vec zalosno. da li ste imali vrimena da se upoznate?

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

toske012 je napisao/la sledeće:
da li je bitno da li devojka pristane prvo vece ili posle mesec dana... ...


Shocked Shocked

Pa popij bar jedno piće s njom, brate, ako ti se tako žuri. Shocked Čisto da znaš bar kak se zove, ono.. Kuiš?
Volim i ja ponekad divljati i zavoditi odma, ali sve ima svoje granice.

Ja bih ponekad voljela da sam tupa i glupa pa da ne čitam i ne kontam ovakve stvari koje ljudi napišu u 21. vijeku.
 
Ivan_Casni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam zasto je toliki problem da devojka spava sa deckom(mislim uopsteno)prvo vece.Pa naravno da cemo provesti par sati zajedno,popiti par pica i.............Bar ja ne bih pokupio neku sa ulice,reci joj cao i odvuci je u krevet...Nikako necu da mislite da sam neki koji uzima sta mu se da.Ovo je preslo u off topic...Ovo je kao veza na jednu noc,a ne laka devojka.....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nije problem što tebi nije problem da s nekim koga znaš samo sa pića odeš u krevet.
Meni bi bio. Kao što velim, volim se zabavljat, izlazit, igrati, zavoditi, popiti, ljubiti se s nekim, ali baš u krevet prvu noć? Kolike god emocije da su u pitanju, nije li bit upravo u njima? Da potraju bar... malo dulje?
Ne znam što bih bila nego netko kome nije stalo da sazna još malo više o tebi.
Pa zar više ljudi nije ni interesantno ni to muvanje?? Jel' vam i to postalo dosadno ili što??
 
Ivan_Casni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ehej,nisam ja rekao da ja to uvek radim...Desilo se par puta...Ja sam romantik,a nisam muska ku**a...Meni je najlepse muvanje,jednostavno volim da osetim leptirice u stomaku kada je doticna tu i kada pricamo...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znači tebi je par puta uspjevalo da smuvaš curu, odeš s njom prvu noć u krevet i vi ste i poslije zajedno i ona nije ispala laka cura, nisi ni ti lak i sve je kao super? Koliko dugo si bio sa njima? Samo me interesira. Smile
 
Ivan_Casni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pitanju je hemija...To se dogadja na jednu noc,to je uzajamno...Da ne ispadne sada da samo ja muvam,bilo je kada su i one preduzele prvi korak...I nismo bili u opste u vezi,to je bilo samo na jednu noc...I mogu da kazem da je bilo lepo i da se nikada ne bih pokajo zbog toga....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivan_Casni je napisao/la sledeće:
Nikako necu da mislite da sam neki koji uzima sta mu se da..


Citat:
To se dogadja na jednu noc,to je uzajamno...


Malo ti treba da skrstiš što misliš a što radiš. Smile
A moguće je da te ja ne kužim, ne zamjeram ti. Svi imamo pravo na mišljenje Very Happy
 
Ivan_Casni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojka sa kojom sam mora da mi se svidja,jer u protivnom,ne bih bio sa njom....A pretpostavljam da ni ona ne bi bila sa mnom,da joj se ni malo ne svidjam...Jel sad ok?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Laka Devojka? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon