www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Poslije koliko ste upoznale njegove roditelje?!
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nakon tri mjeseca na njegovom rođendanu, a on moje nakon 7 dana Laughing

 
alexa00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Okt 2008
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

što pre to bolje.... najbolje ga možeš upoznati onda kada ga vidiš kakav je u kući sa mamom i tatom....
eto, recimo da nisam upoznala mamu svog bivšeg, nikada ne bih saznala da je on mamina maza u 26 godina.... ostavila sam ga ubrzo posle toga.... nije to bio glavni razlog, ali je bio jedan od vodećih.... Razz

_________________
kako god da se okreneš, guza ti je pozadi....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posle mesec i po, i to je bilo sasvim neplanirano

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon 2 mjeseca.Slučajno inače se ne dam tako lako pred roditelje.Ovaj put sam morala jer smo nas dvoje sletili s autoceste u kanal pa su se starci požurili vidjet šta nam je.Eto nesreća me prisilila da ih upoznam inače ne bi dugo dugo.Ne volim ta upoznavanja.

_________________
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2010 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam ih cijeli život. Mr. Green Susjedi smo. Mr. Green
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2010 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm mamu sam upoznala dok smo još bili prijatelji a tatu posle mesec dana Very Happy
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2010 10:12 pm    Naslov poruke: Re: Poslije koliko ste upoznale njegove roditelje?! Na vrh strane Na dno strane

antonela je napisao/la sledeće:
Zanima me poslije koliko vremena zabavljanja ste upoznale roditelje vasih momaka?!
Ja sam u ozbiljnoj vezi 4 mjeseca i jos ih nisam upoznala...


Very Happy Ja sam u vezi već devet godina i još uvijek lično ne poznajem njegovu majku. I nemam neku preveliku želju, pošto i njen sin jako teško nalazi sa njom zajednički jezik. S druge strane, jedva izlazim na kraj sa svojim roditeljima (sukob generacija je neizbježan), tako da ne smatram pogrešnim i propuštenim to što je ne poznajem.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2011 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upoznavanje njegovih roditelja - raj ili pakao?


Došao je i taj dan. Već ste dugo u vezi sa svojom lošijom polovicom i jednoga dana on stiže s buketom cvijeća i sav slatkorječiv kaže: „Draga uskoro će Nova godina i moji bi te roditelji rado upoznali“. Vama raste temperatura na 320, počinjete se znojiti, ruke vam se tresu, sve vas svrbi, već razmišljate kako nestati u vidu lastinog repa...


A bilo je tako lijepo na početku. Bili ste tako zaljubljeni no jedno od vaših upozorenja bilo je: „Dragi, ja ti roditelje ne upoznajem, što dalje od mene, to bolje“. I veza je bila baš sjajna do ovog trenutka kad je on poželio dovesti vas pred „prijeki sud“. Doduše, mislite si, pa već dugo smo zajedno i ta obiteljska druženja su neminovna. Ma k vragu i sve, valjda ćete izdržati tih sat vremena (samo se nadajte, ti ručkovi obično traju satima), smješkati se (no to možete i kod kuće vježbati pred ogledalom), biti draga i nježna baš kakvom vas žele i očekuju. Uvijek su tu i sredstva za smirenje, no ako ih popijete prije posjeta postoji opasnost da usred večere onako lagano zakunjate i počnete nježno hrkati – e, koja bi to bila blamaža zar ne?

Čuli ste i za autogeni trening, no za to treba vremena, a meditacija? Evo baš jučer je jedna žena na HRT-u meditirala i skakutala nogu skvrčenih u pozu lotusovog cvijeta – kako slatko, ma i za to treba vremena. Da nazovete frendicu? Nije loša ideja, no ona vas ionako neće razumjeti jer pokorno svake nedjelje ide sa svojim dragim na ručak dragim roditeljima i tamo uvijek sluša iste priče o teti Ankici koja ima opake probleme s probavom (i to naravno za vrijeme jela) i ujaku Anti koji si je režući nokte na nogama skoro odrezao prst. I heureka sjetite se one: „Uzdaj se u se i u svoje kljuse“.

Nakon što vam se u glavi prevrtio film sa svim mogućnostima (ma gdje su sada one vježbe NNNI (Ništa nas ne smije iznenaditi) s osmijehom G8 kažete ljubljenome: „Naravno dragi, pa red je“. On sav sretan zgrabi novine, izvali se u fotelju i naravno pali TV. Dakle imate 48 sati za psihofizičku pripremu. Panično gledate horoskop – uf, dobro planeti stoje baš kako treba, pa vremensku prognozu – bit će sunčani dan – kao stvoren za nove elegantne čizmice i kaput. Zovete frizerku i dobijete zadnji slobodan termin – e baš ste sretnica.

Jaoooo pa skoro ste zaboravili poklone, ali što pokloniti? Pa to bar nije teško, svaka žena voli cvijeće samo probajte saznati koju vrstu voli i preferira li možda lončanice. A otac vašeg odabranika? Ma sigurno ćete i za njega nešto pronaći.

Što odjenuti? Nemojte razbijati glavu, saznajte radi li se o ručku za uži obiteljski krug ili se očekuje više gostiju i jesu li roditelji neki šminkeri ili ih dress code previše i ne opterećuje i tome se prilagodite. Ono što sigurno nije poželjno: previše nakita, upadljivi parfem ili napadni dekolte i prekratka suknja ili haljina jer to dame u godinama ne vole vidjeti. I na koncu, prije no što uopće počnete razbijati glavu mislima što i kako, sjetite se, to su roditelji osobe koju volite i koji za vas već znaju, a ako je njihov sin s vama sretan već imate odličnu startnu poziciju.


{Zena}

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Poslije koliko ste upoznale njegove roditelje?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon