www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

no risk - no fun?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Marko711
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 50
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rizik je skopcan sa zadovoljstvom, sto veci rizik to vece zadovoljstvo "ako uspe", u bilo kojoj sferi, pogotovo u poslu.

 
chada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazu: "Ko rizikuje, taj dobija"... nemojte uvek da se drzite pravila...
 
hakynen
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 1588
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je sve ravno do mora, nemam tih problema, shvatio sam da u zivotu sve dolazi spontano, pa ako bude - bude, a ako ne bude nema veze svakako nije ni bilo u planu, vjerujte mi i uspjeva... Imam ispunjen zivot, pun pustolovina.
Ovim nacinom zivota se ne moze postici nesto veliko, ali ko zna mozda ce mi bogati "ujak" iz amerike nekim cudom ostaviti veliko bogatstvo.

_________________
 
Viala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 47

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot je sam za sebe riziko, svaki tren mozes pasti. Tako, bez straha uvek napred, sta bilo bilo. A u ljubavi naravno Wink
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cu pobiti tu tvoju teoriju, jer mi se u ziotu vise, tj. najvise desavalo da dobijam, bez rizika. I super je. Zasto rizikovati bespotrebno....!!!!!!!!!

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
o0987654321qazxcvbnmk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Jul 2005
Poruke: 44
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije tacno - meni je zabavno kada sam bezbedan.

znam da nikada necu skakati padobranom jer je suvise rizicno. veliki je spisak stvari koje nikada necu jer su rizicne, pa ipak skoro nikada mi nije dosadno.
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma rizik je kad vozis autoputem 210 i prodjes izmedju kamiona i automobila, a ima tacno mesta za tebe Smile To se jos moze nazvati testiranje sudbine...

Poz!

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
victory
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 152

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad treba i rizikovati, ali ne po svaku cenu. Mali rizik je prosto neminovan, ali neki veći ni u ludilu ne treba pokušavati, jer su male šanse da se to ostvari. A zabava je moguća i bez većih rizika, ako je čovek mudar i pametan i dobro zna šta želi u životu i od života.
 
PantaOz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 23
Mesto: Brisbane

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Problem moze biti u tome sto se zelje povecavaju sa adrenalinom koji se pumpa pri svakom dozivljaju... pa pocnemo da rizikujemo vise od proslog puta... pa poletimo... i letimo... dok ne padnemo!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kažu "Rizik stvara kapital" Very Happy

Kada nebi rizikovali šta bi imali od života... Čistu monotonost Shocked

Ovako ako se izložimo riziku, ali naravno ne preteranom, možemo dobiti i malo zabave Very Happy mada ja volim da rizikujem i malo više pa se to nekad okrene protiv mene ali se ne obeshrabrujem, ja sam uporan dečko Mr. Green

_________________
 
patriot_girl_90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Avg 2005
Poruke: 19
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najsladji je taj osjecaj kada nesto iscekujes, kao npr. ishod tok nekog svog rizika...ma ja sam definitvno za to NO RISK- NO FUN Razz Razz Razz !
 
folf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 55

PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sometimes risk is fun , but not allways fun is risk 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> no risk - no fun? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon