www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbalski Savez S r b i j a
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok Focus, svidja mi se tvoj izbor samo mi reci na kog Ilica mislish? ... A i Zigic mi neshto nije pouzdan u poslednje vreme, nama trebaju pravi napadaci, ona kombinacija Pantelic-Zigic je bila dobra ranije ali eto vec 3 godine se pokazuje kao neefikasna

Kahrimana ipak ne bih odmah "ubacivao u vatru" imamo mi mnogo golmana koji su zapostavljeni, mnoge timove od ispadanja cuvaju bash golmani dok ostali deo tima nije ni za... Rolling Eyes

A Duljaja bih poslao u zasluzenu penziju, on je sjajno igrao dok je igrao i mislim da je krajnje vreme da se mladjima pusti da se pokazu.

...U sushtini odbrana nikada nije ni bila slaba karika nashe reprezentacije, mezisti nisu odradjivali svoj posao u najvecoj meri ali ajd sad Razz

Dobro, jesam bio malo previshe pesimistican ali oni ma koliko dobro igrali nisu uvezbani da igraju kao tim, ali ajde, valjda ce dobre pripreme odraditi svoje Wink



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka ti je na mestu Smile Pa mislim na Sasu Ilica,ali naravno bilo bi tu jos veznjaka pa bi moglo malo i da se koriguje nesto.


Ma dobar je Zigic,pogotovo sto u timu koji sam naveo,imao bi i Lukovica i Rukavinu koji imaju dobar centarsut.


Ajde ako te ne mrzi,iznesi i ti svoje misljenje o prvih 11. Smile
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alex .. a kad ces staviti Kahrimana ako neces sada .. decko vec ima iskustva u velikim utakmicama sa mladim timom tako da ne vidim nikakvu vatru

Sto se tice odbrane vidim da se slazemo do sada ...

Idemo dalje Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff, Sasha Ilic...pazi, jeste da sam navijao za Zvezdu ali...kad se setim koje je promashaje u Partizanu imao Razz On i Iliev toliko su se ispromashivali za jednu sezonu... Razz ...Ali od kada je u Galatasaraju postao im je bukvalno ikona, sjajno igra, gledao sam prenos jedne utakmice kako ceo stadion skandira njegovo ime...a mislim da svi znaju kakav je gol zabio Liverpool-u Wink ...Al shta da radim, peku stare rane, ne mogu da zaboravim Razz

Boky, ako stavih Kahrimana u prvi tim nema vishe ko toliko kvaliteta da brani ya mlade...ne kazem da nemamo dobrih mladih golmana ali su ipak premladi Wink


Postavicu svoj tim ali sutra ili kasnije danas, sad moram da idem Razz

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Ufff, Sasha Ilic...pazi, jeste da sam navijao za Zvezdu ali...kad se setim koje je promashaje u Partizanu imao Razz On i Iliev toliko su se ispromashivali za jednu sezonu... Razz

Care Sasa Ilic je za mene igrac svetski KLASE . Glavni organizator svakog napada Partizana (dok je igrao u Partizan) . 90% golova Partizana on je ucestvovao u toj akciji pa makar i 5% . Cuo sam da je moguce da dodje na pozajmicu u Partizan?

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjajan je organizator,i zna da drzi loptu.Dobro asistira,ali i postize golove.


Jeste,prica se da ce preci u partizan,ali opcija je za sada samo pozajmica,jer kako kazu,partizan nije trenutno u mogucnosti da ga kupi.
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Focus_PC je napisao/la sledeće:
Sjajan je organizator,i zna da drzi loptu.Dobro asistira,ali i postize golove.


Jeste,prica se da ce preci u partizan,ali opcija je za sada samo pozajmica,jer kako kazu,partizan nije trenutno u mogucnosti da ga kupi.

Nadam se da ce preci u Partizan , bio bi beliko pojacanje

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlazimo od teme ... Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Odlazimo od teme ... Cool

Da ,upravu si ali ipak je igrachina Razz

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vucinic88 je napisao/la sledeće:

Care Sasa Ilic je za mene igrac svetski KLASE . Glavni organizator svakog napada Partizana (dok je igrao u Partizan) . 90% golova Partizana on je ucestvovao u toj akciji pa makar i 5% . Cuo sam da je moguce da dodje na pozajmicu u Partizan?


Care, jesi procitao recenicu posle te koju si citirao? Razz


Otprilike tim koji bih ja stavio je poprilicno isti...jedino ne znam u kakvoj su trenutno formi Bishevac, D. Toshic i Smiljanic, nisam bash obracao paznju na njih odkad su otishli iz zemlje

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Vucinic88 je napisao/la sledeće:

Care Sasa Ilic je za mene igrac svetski KLASE . Glavni organizator svakog napada Partizana (dok je igrao u Partizan) . 90% golova Partizana on je ucestvovao u toj akciji pa makar i 5% . Cuo sam da je moguce da dodje na pozajmicu u Partizan?


Care, jesi procitao recenicu posle te koju si citirao? Razz


Otprilike tim koji bih ja stavio je poprilicno isti...jedino ne znam u kakvoj su trenutno formi Bishevac, D. Toshic i Smiljanic, nisam bash obracao paznju na njih odkad su otishli iz zemlje

Sad procitah Very Happy

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

16. januar 2008. | Izvor: B92, Beta
Đukić debituje na klupi 6. februara
Novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije Miroslav Đukić debitovaće na klupi "orlova" 6. februara kada će njegova ekipa odigrati prijateljsku utakmicu sa Makedonijom. Fudbalski savez Srbije potvrdio je da će "orlovi" gostovati Makedoncima, ali od vremenskih uslova i tempa renoviranja "Gradskog stadiona" u Skoplju zavisi mesto održavanja utakmice. Tako da su moguće lokacije Prilep i Strumica. Srpski fudbaleri će pripreme za utakmicu početi 4. februara u Beogradu.

"Orlovi" će se do početka kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2010. godine, sastati sa Ukrajinom 26. marta u Odesi, Irskom 24. maja u Dablinu i Nemačkom 31. maja u Gelzenkirhenu.

Srpski reprezentativci će kvalifikacije za SP početi 6. septembra, kada će u Beogradu dočekati Farska Ostrva, a četiri dana kasnije u Parizu gostovaće Francuzima. Protivnici "orlova" u Grupi 7 biće i Rumuni, Austrijanci i Litvanci.

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbalski Savez S r b i j a Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon