www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bivsa Devojka= BiiiiP
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali zasto bi pricao nesto lepo o bivsoj u mom prisustvu?(jos ako sam zapocinje tu temu...) zar to ne znaci da je imala neku osobinu koju ja nemam?(neku bolju osobinu,inace je ne bi hvalio)

 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
zar to ne znaci da je imala neku osobinu koju ja nemam?


Znaci da se setio nekog trenutka kada mu je bilo lepo sa bivsom(ne znaci da ce joj se vratiti). Ja muzu ne dozvoljavam da u mom prisustvu bivsu nazove pogrdnim imenom, jer ipak shvatam da makar toliko ta neka zasluzuje zbog nekadasnje ljubavi koju je osjecala prema ovom mom i zbog svih onih trenutaka kada im je bilo lijepo, kada su djelili i ljubav i postelju.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ali zasto bi pricao nesto lepo o bivsoj u mom prisustvu?(jos ako sam zapocinje tu temu...) zar to ne znaci da je imala neku osobinu koju ja nemam?(neku bolju osobinu,inace je ne bi hvalio)


ne slazem se. da li to znaci da se tebe ne sme setiti neki bivsi i da te ne sme spomenuti. maa daj. grow up Mr. Green
secanja su sve sto ostaje. i to ona lepa. ja to nikada ne zelim da izgubim. naravno da ne zelim da zaboravim svog bivseg i sve nase lepe trenutke i jos manje da mi neko zabrani da ga spominjem. to je kao da mi krade deo zivota,a to ja ne dozvoljavam.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@meeee - cini se kao da si ljubomorna i nesigurna u sebe, pa ne dozvoljavas da se tvoj dragi seti neke bivse?
Ne smes takav stav imati, samu sebe ubijas sa takvim razmisljanjem. Vala sam se ja od muza naslusala o bivsima i o lijepim i o ruznim trenutcima. I mislis li da me je to nerviralo? Da sam razmisljala o tome kako ih (ili je) voli i dalje? Boze sacuvaj, shvatala sam to kao ogromnu otvorenost i iskrenost sa njegove strane, sto me je cinilo srecnom. Dozivljavala sam to kao i svaku drugu pricu, ni jedna me nije potresla. Rolling Eyes
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2008 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da decko ne treba ni da pominje svoje bivse... Naravno, ako je veza ozbiljna, imate poverenja jedan u drugog onda ok, ali ovako... Evo sta se desilo jednoj mojoj drugarici: Bila je sa deckom, on je pricao o bivsoj sve najgore, davao joj razne "komplimente", i na kraju joj se vratio... Tako da sa svojim deckom ne pricam o predhodnim vezama

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno pogresno je da ne pricate o tome. Ako ti momak prica o bivsim curama, znaci da je stekao poverenje u tebe, da smatra da ti sve moze rec. No, jos si ti mlada, shvatices.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Potpuno pogresno je da ne pricate o tome. Ako ti momak prica o bivsim curama, znaci da je stekao poverenje u tebe, da smatra da ti sve moze rec. No, jos si ti mlada, shvatices.



mwahah....kaze starija i iskusna osoba Razz



elem, nije problem da mi decko spomene bivsu, jedino bih se zapitala ako je to jako cesto i u kom kontekstu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
elem, nije problem da mi decko spomene bivsu, jedino bih se zapitala ako je to jako cesto i u kom kontekstu


Znas kako starija puno nisam, ali iskusnija jesam.

Nisam ni mislila da je mnogo cesto spominje.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 8:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski ja tebe bre volem Very HappyVery Happy hahahhaha

meni vala ne treba da je spominje, nema razloga..

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
dameski ja tebe bre volem Very Happy Very Happy hahahhaha


Zbog toga sto uvek za mene ima neki komentar zar ne? Iskreno ponosna sam na svoje stavove i razmisljanja.

Citat:
meni vala ne treba da je spominje, nema razloga..


Kad momak spominje bivsu curu, moze da znaci da je toliko iskren da ne zeli presutjet nisto.
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2008 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Lično mislim da se radi o povredjenom ponosu.

Više se takav žargon koristi medju drugovima i to ne u smislu blaćenja imena nego prikrivanje svoje slabosti i ranjivosti, jer skoro nikad nećete videti da muško plače na ramenu drugara (bar ne trezan).

Ta situacija ako se nekom dešava sa novom devojkom znači da nije raščistio sa svojim emocijama i da svakako nije spreman za novo vezivanje. To je jako ružno za čuti i ne opravdavam takav postupak.

Nikad nisam širio priče i sve što ide uz to jer ko sam ja da nekome klevetama uskraćujem budućnost ako sam sa njom imao lepu prošlost...



p.s. Za žene isto pitanje mislim da su termini: djubre, gad i hulja


~Da se vratimo na temu: nije reč o spominjanju po dobru nego po zlu~

_________________
~Duo de la muerte~
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmmm kakwe to weze ima, to je njegowo mishljenje a koliko se ja u tu chorbu razumem, owo je josh uwek slobodna zemlja i ako je neka cura bila gad, shto je ne bij ispljuwao, za owo ku**** i mogu da swrstam u red preware, a za spawanje..... nije mi jasno pitanje uopshte.... to se waljda podrazumewa u swakoj wezi.....

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Bivsa Devojka= BiiiiP Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon