www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li Vam je bitna veličina? -mali- ili -VELIKI-
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 10, 2008 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

D@cha je napisao/la sledeće:
Pa vi kao da ste sa vodovodnim crevom u gaćama, te ovoliki te onoliki ,pa dali znate koliko duboko je ženski polni organ osetljiv pa da vam treba biti od 18 cm pa navišeKakve gluposti neću sve da pročitam. Kao što reče Qeen bitna je ljubav a veličina nije od presudnog značaja za dobar seks


OK, nije presudna, al je itekako bitna...
Ne govorim da je sto veci to bolji, ali neke norme mora da ispunjava...



_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni osobno i nije toliko bitna veličina, koliko način i tehnika, iako su u prosjeku svi više manje prosječni ( bar koliko san ja imala prilike opipat) Mr. Green
Velike bas i ne volin, a i uostalom nema to di uć pa đabe 30 cm kad uđe pola Laughing
Ipak za sve to ovisi i doza napaljenosti, ljubavi, strasti, i koliko ste se opustili..
al najvažnije da je on tu i da je zdrav Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne,bitno je znanje Laughing Laughing

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste bitno znanje, al džaba mu znanje ako nema s čim...dakle, bitno je i znanje i veličina...

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitno je "znanje" velicina nije presudna ali ipak znanje ne sluzi nista ako "nema cim", do duse jedna prijateljica poreklom iz Azije (Vijetnam) kod njih mislim da je prosek muskarcima od 8cm-12cm pricala nam je o vezbama naseg polnog organa koje nas lepsu polovinu cine puno osetljivijom i sa vise uzbudjenja i orgazma cak i ako jaca polovina nema zadovoljavajuci obim ili duzinu Smile Wink
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 14, 2008 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nije bila bitna dok nisam imala iskustva sa "malim" (mislim da je bio <15cm)

Dzaba njemu sva tehnika kad skoro nista nisam osetila Rolling Eyes

Mada nisam ni ljubitelj prevelikih. Od 19-22cm Arrow taman

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma vi jadne ni ne znate da ocenite koliki je.Jednom smo dosli na tu temu i pitao bas curu da mi pokaze koliki misli da je,ona mi pokazala ja mislim metar Very Happy ja joj kazem daj ne zajebavaj,ozbiljno te pitam i ona uzme i pokaze ponovo nesto manje,ali opet ogromno.Ja joj reko,slobodno ako te neka pita,pokazi joj Very Happy Jesam ja iskompleksiran kao vecina muskaraca,ali sto je previse,previse je.A da,na tu temu smo dosli jer je i moj prijatelj imao istu situaciju,samo sto je njemu cura pokazivala drugaricama(ne pitajte nista) Very Happy i on je pitao koliko je pokazala,a kad mu je pokazala bio je presrecan,bar jedno desetak santima vise:D I jos jednom.....duzina nije toliko bitna,bitan je obim,logicno

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
kissme_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 82

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bitna je jasta,i velicina i obim.
 
Zo Bo Je Ta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 07 Feb 2009
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 10, 2009 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bitna naravno
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 02, 2010 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je veličina penisa zaista važna?

Odgovaramo na večno pitanje koje opterećuje muškarce i o kome žene više ili manje ćute.

Da li je veličina penisa važna?
Najnovije američko istraživanje pokazalo je da je velikom broju žena veličina penisa pri seksu važna. Čak 84 posto njih je odgovorilo da ih malen penis ne može dobro zadovoljiti i da bi bile spremne zbog premalog penisa i ostaviti partnera, jer bi stalno bile nesrećne i seksualno nezadovoljene.

S veličinom penisa ne opterećuju se samo žene, već i muškarci. Onima koji misle da su njihovi penisi premali će se, naravno, biti neugodno svući u garderobi ili zajedničkim kupaonicama, jer će se osećati manje vredni od ostalih bolje koji su obdareni, koji će se lelujati oko njih.

Pojaviće se i anksioznost, misliće da neće moći seksualno zadovoljiti žene. Ali dragi muškarci, nikada se nemojte opterećivati dužinom vašeg alata. S pravom ženom vaš će seks uvek iznova biti divlji, strastven i vruć doživljaj - bez obzira na njegovu dužinu. Dokazano je naime da žena stimuliranje pri penetraciji najintenzivnije oseća u prva tri centimetra unutrašnjosti vagine, dakle dužina vašeg penisa svakako ne može biti krivac za nezadovoljstvo.

Važnija je širina
Nekim ženama bitnija od dužine je širina penisa. Ona im se čini puno važnija, jer je širina ta koja daje osećaj punoće u vagini, a ne dužina. O dužini se misli da može biti čak i problematična, doduše s tačke gledišta da penis prodire preduboko u unutrašnjost vagine. Tako polni odnos više nije ugodan, već može postati bolan. Ako je penis dovoljno debeo, može pritisnuti vaginu i tako pružiti više užitka. Širok penis već pri prvom ulazu u vaginu iz žene izmami dubok uzdisaj užitka, nadraživanje je puno snažnije i intenzivnije.

Velik, a neupotrebljiv
Kao što smo već rekli, žene stimuliranje pri penetraciji najintenzivnije osećaju u prvih nekoliko centimetara unutrašnjosti vagine. Ili analnog otvora. Dakle, kada je penis prevelik, može se dogoditi da seks više nije tako ugodan, da postane bolan. Bol se može pojaviti u unutrašnjosti vagine i ako ona nije dovoljno vlažna, može doći do ozleđivanja vagine.

Samo je veliki penis dovoljan za dobar seks
Mnogo muškaraca pri merenju svog gorostasa odahne, jer misle da će već samo time steći status dobrog ljubavnika. Pogrešno.

Za status dobrog ljubavnika potrebno je puno više od ogromnog penisa. Obzirom da je seks mešavina psihičkih, fizičkih i osećajnih trenutaka, samo fizički dodir nije dovoljan. Ako se muškarac tokom seksa ponaša poput robota i ako je sve to zajedno samo suvoparno guranje penisa u vaginu, čak i ako je on jako velik, to se svakako ne može kvalifikovati kao dobar seks. Svaka žena će radije potražiti dobrog ljubavnika bez obzira na kvantitet njegovog penisa.

Seks s malim penisom
Ako ste još uvek zabrinuti zbog veličine vaše alatke i mislite da je premala, evo još jednog saveta za bolji seks. Tokom seksualnog odnosa penetraciju nemojte izvoditi samo po obrascu unutra-van, već penisom u vagini izvodite i kružne pokrete. Dakle milujte s njime vaginu i istovremeno ćete sa stidnom kosti dražiti i klitoris, što će bez sumnje dovesti ženu do nezaboravnog orgazma.

Izvor: Intimate Medicine
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 02, 2010 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to nije toliko bitno,kolko muskarci misle i optereceni su time,vazno je umece..tako ja mislim i mnoge moje drugarice... New Spiral
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije bitna velicina, kod onog ko ima mali...pa trabunja bezveze.
sve je bitno, i velicina i debljina, a skoro svaki magarac, moze ostalo da nauci.
ja znam ljude koji imaju po trideset godina i jos uvek ne znaju,
zenu da miluju...a kamo li sta drugo...
dobro, zene neke pretjeruju s tim, pogotovo kad nekom sole pamet,
ko je to sto one imaju izmedju nogu vise puta vidio od njih...kao ovo sto sve procitah.
svi nervni zavrsetci se nalaze na samom otvoru vagine i par cm unutra..
ostalo je rupcaga...bez dna, i jos ga niko nije nasao...niti ce...
ali, vjestice kad osjeti u sebi pravi,
nema te sanse, da ce je zadovoljiti, nekakav kratez, sve je u njihovim glavama.

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li Vam je bitna veličina? -mali- ili -VELIKI- Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon